Warszawskie stajnie :/ PILNE!

Cześć. Szukam stajni w Warszawie. Najlepiej żeby była gdzieś na Mokotowie, ale może być gdzieś po prostu w Warszawie.   😉
UWAGA! Moje warunki  ❗
- Zachowana higiena,
- Mili ludzie,
- Zadbane konie,
- I NAJWAŻNIEJSZA - MOŻLIWOŚĆ JAZDY ZA PRACĘ   ❗

To ostatnie musi być dla osób w moim wieku 13 lat.

Poprawione - Zadowoleni? -,-
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] dublowanie wątków, nieregulaminowe posty, brak edycji, brak kultury.
wątek zamknięty
UWAGA! PILNIE! przeczytaj sobie regulamin  🤣  i to bardzo pilnie  😂
wątek zamknięty
A gdzie on jest? Podobno wcale go nie ma!  🤔
Przeczytałam regulamin, wszystko zrobiłam należycie  🙂
wątek zamknięty
No, nie zrobiłaś.
Jest temat o warszawskich stajniach. Tam zapytaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,46.0.html
wątek zamknięty
BUCK   buttermilk buckskin
28 marca 2016 11:20
~Wiktoria~  jazda za pracę to ewidentnie tematyka stajni "rekreacyjnych" , czyli wątek : http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,67378.0.html  🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2016 11:29
Ja na początek proponowałabym jednak poszukać SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY...  😵
wątek zamknięty
Ja na początek proponowałabym jednak poszukać SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY...  😵

A mnie się podoba na poczatku to "moje warunki" i postawa roszczeniowa młodej siksy  😵 
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak kultury
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 12:48
E. ale nie sądzisz że byłoby dziwne, gdyby nawet "młoda siksa" chciała jeździć w stajni pełnej chamskich ludzi, bez zachowanego minimum higieny oraz z zaniedbanymi końmi?  😉 Oczywiście masz rację, że post jest napisany w niedopuszczalny sposób, ale moim zdaniem to fajne, że dzieciaki zdają sobie sprawę, że warunki w jakich są trzymane konie są ważne. Jeśli będzie więcej takich dzieci to może w końcu nie będzie popytu na jazdę w byle stajniach za stodołą, gdzie konie są trzymane na 1,5m obornika a wybieg widziały ostatnim razem jesienią  😉
wątek zamknięty
Proszę Mnie nie wyzywać od siks! A co do ortografii, to mam dyslesję. To tyle na ten temat.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 marca 2016 13:03
~Wiktoria~, oh, jaka smutna historia o dysleksji 🙁
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 13:06
[quote author=~Wiktoria~ link=topic=99367.msg2519456#msg2519456 date=1459166111]
Mnie
[/quote]

🙇


To ciekawe, że wczoraj re-volta w jednym z wątków mimo wielu prób nie chciała puścić słowa z błędem ortograficznym i sama poprawiała.. a wystarczy mieć dysleksję i bach, puszcza!  😁
wątek zamknięty
Smarcik, ona pisze o "w miare zachowanej chigienie i zadbanych koniach". A w miarę zadbany koń, to chyba nie to samo co zadbany  😉  A poza tym ton wypowiedzi, jak sama zauważyłaś, sugeruje zadufaną w sobie osobe, która jeszcze nigdzie nie była, nic nie zrobiła, a już ma wymagania! Wymagania, to może mieć klient salonu Ferrari, kupujący auto za tysiące złotych, ale nie dziewczynka, ktora ledwo od ziemi odrosła a już ma wymagania. Szkoda, że nie pisze co sama oferuje i jak ciezko będzie pracować, żeby sobie na te darmowe jazdy zaslużyć  😁
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2016 13:18
Heh, a ja sobie wyrzucam nieraz, że zapominam polskich słów, bo już dawno z nikim po polsku nie mówiłam. A tu proszę, okazuje się, że nadal potrafię pisać lepiej niż polska nastolatka  😎
Gdzie ten świat zmierza, że dzieciaki nie potrafią szanować własnego języka...  😵

smarcik fajnie, że ktoś jest świadom tego, co chce. Gorzej jednak kiedy stoi za tym roszczeniowa postawa wobec wszystkich. Regulamin nawet jeśli przeczytała, to jak widać bez zrozumienia... Nie można zaniżać standardów - nawet dla (d)efektów polskiego systemu edukacji.  😉
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 13:23
Chyba mówimy troszkę o czym innym, bo chciałam odnieść się tylko do tego, że pewna świadomość dzieci jest zjawiskiem bardzo pożądanym - zupełnie abstrahuję od przypadku autorki tego wątku i sposobu w jaki wyraża swoje myśli  😉


(Swoją drogą mam siostrę w jej wieku i nie wyobrażam sobie, że mogłaby coś takiego napisać. Ona też sobie nie wyobraża. Ciekawe czy to wynika z różnic w poziomie rozwoju w tym wieku czy jednak z czegoś innego  👀  😉 ).
wątek zamknięty
Pewnie ta dysleksja, dzieciaki dostają papierek i przestają nad sobą pracować...
wątek zamknięty
Dziękuję serdecznie za wszystkie hejty od was! Bardzo Mi się miło zrobiło, i w ogóle mi super pomogliście  🙂  👍
wątek zamknięty
[quote author=~Wiktoria~ link=topic=99367.msg2519481#msg2519481 date=1459169499]
Bardzo Mi
[/quote]
Dziewczynko czy Ty masz kompleks boga czy cos? 👍
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 14:00
Pewnie ta dysleksja, dzieciaki dostają papierek i przestają nad sobą pracować...


Coś w tym jest, u mojej młodej w klasie ponad połowa dzieci ma papierek na dysleksję, bo mając taki mogą pisać test 6-klasisty chyba godzinę dłużej  🤔
wątek zamknięty
Tak, piszemy 75 minut dłużej ponieważ na to zasługujemy 😉
wątek zamknięty
Niom. Dysleksja to współczesna pandemia... Lenistwa i niechlujstwa!

Wiktoria, jak się daje plamę, to się mówi "ups" i poprawia błąd. A nie jojczy, że Cię hejtują.

Do stajni za pracę potrzeba pokory. Coś jej nie widać. Nie spodziewaj się natłoku ofert 😉
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 14:10
[quote author=~Wiktoria~ link=topic=99367.msg2519489#msg2519489 date=1459170342]
Tak, piszemy 75 minut dłużej ponieważ na to zasługujemy 😉
[/quote]

Na co zasługujecie? Zapracowałaś na bycie upośledzoną rozwojowo?  😲
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 marca 2016 14:13
Ech czasy się zmieniają ... jak moi rodzice usłyszeli, że mam dysleksję to kazali mi wkuwać słownik ortograficzny, ale przynajmniej potrafię pisać  😅
wątek zamknięty
Skoro się tak na mnie drzecie, to napiszcie jakie zrobiłam błędy w wątku, postaram się to poprawic  😜
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 14:26
Proszę bardzo:
- "po prostu" piszemy osobno a nie razem
- "higiena" piszemy przez samo h
- zaimek osobowy "ja" (mi, mnie) piszemy małą literą o ile nie jest pierwszym wyrazem w zdaniu
- "zrobiło mi się miło" - zaimek zwrotny "się" piszemy po czasowniku
- nazwy dzielnic, na przykład "Mokotów" piszemy zawsze wielką literą
- regulamin czytamy przed założeniem wątku a nie udajemy, że go podobno nie ma

Enjoy  😉
wątek zamknięty
Poprawione - Zadowoleni? -,-
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 marca 2016 15:08
Bezczelność wyłazi jak słoma z butów a potem tylko płacz "wszyscy się na mnie uwzięli i się mnie czepiają"  😵
wątek zamknięty
Nie karmić trolla!
wątek zamknięty
?
wątek zamknięty
Moja droga w Warszawie raczej ciezko o stajnie,ktora oferuje jazdy za prace.Poza tym praca w stajni nie polega na wyczyszczeniu konika i poklepania go po szyi...pimijajac fakt ze rozne tez sa koniki i czasami nawet zwykle czyszczenie nie jest proste...☺ Bedziesz wstawac o 4 zeby na 6.00 byc w stajni na ranne karmienie a potem wywieziesz gnoj z 15 boksow do 12 do nastepnego karmienia? 
wątek zamknięty
NIe. W stajni pociecha jest sie na ok. 10, i czasami się coś zrobi, np. konia wyczyści albo osiodła/rozsiodła. Ale niestety takie przypadki występują żadko, bo jest nadmiar wolontariuszy. Dlatego własnie mieniam stajnię na Stajnia Ostoja. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.