WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Za Pianissimę, Pogroma,  Wieżę Mocy, Pingę,  Equatora, Moriona,  hymn Polski w Paryżu słowo " zlodziejstwo"...
Bez komentarza
A w kontekście tego słowa 120 tys.odszkodowania dla senatora i odszkodowanie dla Pani Watts.
Nie wiadomo też jeszcze co wymyślili w sprawie torów na Sluzewcu, to nie pierwszy rząd,  który chciał sprzedać te tereny.
Chciałam coś napisać, ale po pominięciu brzydkich słów... to nic nie napiszę.
Czy gdziekolwiek jest granica absurdu, bezczelności i kłamania w żywe oczy dla własnych interesów?
Mnie to się kojarzy z tym ministrem taka jedna stara piosenka
Podobno Jurgiel powiedział ,, Za złodziejstwo ich zwolniłem'' . Swoją drogą , dziwię się że zwolnieni nie podali go do sądu z powództwa cywilnego  😤 😤 😤
Podobno Jurgiel powiedział ,, Za złodziejstwo ich zwolniłem'' . Swoją drogą , dziwię się że zwolnieni nie podali go do sądu z powództwa cywilnego  😤 😤 😤


Szkoda, że takie "złodziejstwo" nie rządzi całą gospodarką.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 kwietnia 2016 21:22
A ja bym chciała zobaczyć dokumenty potwierdzające to złodziejstwo. Patrząc po poczynaniach ministra, gdyby je miał to już dawno zostałyby przesłane do każdego mieszkania i domu w Polsce  🙄

Podobno Jurgiel powiedział ,, Za złodziejstwo ich zwolniłem'' . Swoją drogą , dziwię się że zwolnieni nie podali go do sądu z powództwa cywilnego  😤 😤 😤


Też się dziwię. nawet gdyby to była prawda to do wydania wyroku jeszcze daleko
Zaczynam przestawać oglądać wiadomości , słuchać radia i czytać gazety , bo nigdy w moim życiu nie skakało mi tak ciśnienie  😤 😤 😤 Nawet za komuny nie obsadzano stanowisk takimi  d,..,..mi i tak nie manipulowano ludźmi  😤 😤 😤
jak myślicie kiedy zmienią KRS?
Czy gdzieś można zobaczyć ogłoszenie o konkursie na stanowisko prezesa w Janowie? Ciekawi mnie, jakie kwalifikacje ANR uważa za wystarczające.
Murat, a na stronie ANR nie ma?
Teoretycznie powinno być, ale albo nie ma, albo ja ślepa jestem i nie umiem szukać.
Trochę nie na temat, ale jednak... Petycja w sprawie odwołania rządu

KLIK
[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2529003#msg2529003 date=1460613131]
Teoretycznie powinno być, ale albo nie ma, albo ja ślepa jestem i nie umiem szukać.
[/quote]
No nie ma 😉 albo ja tez slepa...
http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=180
pogratulować zwolennikom , to tak samo haniebne jak umieszczanie w szkalowniku w artykule zdjęcia zwłok pięknej klaczy z otwartym brzuchem na stole w klinice ( naruszenie dóbr osobistych właścicielki ?), klinice która nie powinna ją była przyjąć, ale przyjęła na polecenie ministra. Jakiś horror, niczego nie oszczędzą , wszystko zbrukają.  Kompleks goni kompleks z naszych podatków.
Właścicielka    Prerii i  Ambry  do  pozwu  o  złe  traktowanie  koni  powinna  wnieść  o  pokazywanie  zdjęć  z  sekcji  jej  koni.  To  podłe.  Myslę  ż e właścicielce  wystarczyłaby  informacja  i  dokument  wetów  którzy  stwierdzili  skręt  jelit  przy  operacji,  na  pewno  było  dla niej  oglądanie  zdjęć  z  sekcji  jej  koni.

A  jak  chodzi  o  Jurgiela  to  woła  o pomstę do  nieba. Jestem pewna że  nie  odpowie  za  zniszczenie    stadnin  arabskich  a  powinni  oni  wszyscy  odpowiadac  i powinno im  zarekwirować  cały  majątek  Jurgielowi Wójtowiczowi, Dobrzańskiemu ,  Skomorowskeimu  i  Jaworskiemu.

  Myslę że Pinga  już nie  wróci. Poczekają  aż  sprawa  ucichnie  po  jakims  czasie  ludzie  przestana  pytac o Pingę.

Za  publiczne  slowa  złodziejstwo  pod  adresem  całej  trójki  powinien Jurgiel  odpowiadać przed  sądem

[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2529003#msg2529003 date=1460613131]
Teoretycznie powinno być, ale albo nie ma, albo ja ślepa jestem i nie umiem szukać.
[/quote]

Nie ma chyba? Wczoraj popołudniu strona ANR w ogóle nie działała. Komunikaty prasowe, które się pojawiają są tak napisane, że nic z nich nie wynika. Dno i met mułu to mało na tę ekipę widzę 🙁
Na stronie ANR jest zakłada BIP ( malutka biało-czerwona, koło flagi angielskiej). Tam kolejna zakładka: Nabór prezesa spółki i ogłoszenie o naborze.
Tak, tak już znalazłam 🙂 Dzięki Balbiś
desire   Druhu nieoceniony...
14 kwietnia 2016 09:17
Konkurs jest rozpisany, od wczoraj.
http://bip.anr.gov.pl/bip/ -> zielona zakładka "nabór prezesa spółki'', nie klikać tylko najechać na to to i sie rozwija -> kliknąć w "ogłoszenia o naborze".

Ogłoszenia - Nabór na stanowisko Prezesa spółki ANR

PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI STADNINA KONI JANÓW PODLASKI SP. Z O.O. z siedzibą w Wygodzie



Pisemne zgłoszenia należy dostarczyć listownie lub osobiście do dnia 30 maja 2016 roku do godziny 16.00  pod adres:



Agencja Nieruchomości Rolnych Biuro Prezesa

Zespół Nadzoru Właścicielskiego

ul. Inflancka 4, 00-189 Warszawa

Kancelaria – pokój nr 1 lub pocztą na adres jak wyżej

Zgłoszenia należy  składać w dwóch zamkniętych  kopertach, na kopercie wewnętrznej należy napisać „ Zgłoszenie kandydata na Prezesa  Zarządu  Spółki Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. „ nie otwierać”. Na kopercie kandydat powinien umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres do korespondencji.

W przypadku przesłania pocztą decyduje data wpływu do Agencji



Zgłoszenia, które wpłyną lub zostaną złożone po wskazanym terminie będą zwracane kandydatom bez otwierania.



Zgłoszenie powinno zawierać:



    życiorys zawodowy,
    oświadczenie o ukończeniu studiów wyższych rolniczych, ekonomicznych lub prawniczych,
    oświadczenie o co najmniej dziesięcioletnim stażu pracy, w tym co najmniej siedmioletnim stażu pracy na stanowisku kierowniczym,
    oświadczenie o posiadaniu doświadczenia w jednostkach z branży rolniczej lub hodowlanej,
    oświadczenie o korzystaniu z pełni  praw publicznych,
    oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
    oświadczenie o nie podleganiu określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach handlowych,
    oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów postępowania kwalifikacyjnego na członka zarządu spółki, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz.U. z 2014 r., poz. 1182),
    koncepcję prowadzenia Spółki.

                                   

Do zgłoszenia należy dołączyć:

    oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych rolniczych, ekonomicznych lub prawniczych,
    dokumenty potwierdzające wymagany staż pracy, w tym co najmniej siedmioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
    dokumenty potwierdzające staż pracy w branży rolniczej lub hodowlanej,
    zaświadczenie o niekaralności (wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed datą złożenia dokumentów),
    aktualny numer telefonu.

W konkursie nie mogą startować kandydaci pozostającym w konflikcie interesów ze Spółką.

Zgłoszenia kandydatów niespełniające wymogów określonych w ogłoszeniu oraz złożone po terminie nie podlegają rozpatrzeniu.





Informacje na temat Spółki  można uzyskać osobiście w terminie  do dnia 27 maja  2016 roku: w siedzibie Spółki Wygoda 21-505 Janów Podlaski,  Wygoda 3). Informacje na temat Spółki będą udostępniane w dniach roboczych w godzinach pracy. Ponadto informacje na temat Spółki można uzyskać na stronie internetowej Spółki: www.skjanow.pl



Otwarcie zgłoszeń odbędzie się w dniu 6 czerwca  2016 roku.



Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, którzy spełniają wymagania formalne określone w niniejszym ogłoszeniu odbędą się w terminie do dnia  21 czerwca 2016 roku w  Zespole Nadzoru Właścicielskiego  Biura Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych w  Warszawie przy ul. Inflanckiej 4 (5 piętro).

Terminy rozmów będą ustalane z kandydatami telefonicznie.



Przedmiotem rozmowy kwalifikacyjnej będzie:

    wiedza w  zakresie działalności spółki oraz o  sektorze, w którym działa ta spółka,
    znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników,
    znajomość zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z udziałem Skarbu Państwa,
    znajomość zasad wynagradzania w spółkach z udziałem Skarbu Państwa,
    znajomość  ograniczeń prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne,
    doświadczenie niezbędne do wykonywania funkcji prezesa zarządu w spółce,
    znajomość zasad nadzoru właścicielskiego, audytu i kontroli finansowej przedsiębiorstwa oraz rachunkowości zarządczej,
    wiedzę w zakresie oceny projektów inwestycyjnych,
    ocena przedstawionej koncepcji prowadzenia spółki.



Postępowanie kwalifikacyjne może być w każdym czasie  i bez podania przyczyny zakończone bez wyłonienia kandydata.



Kandydaci uczestniczący w postępowaniu kwalifikacyjnym, o jego wynikach zostaną poinformowani listownie.


Edit
Nie podoba mi się to ogłoszenie.Specem nie jestem, ale...
Nie ma w nim ani słowa o tym, że kandydat musi mieć jakąkolwiek realną i praktyczną wiedzę o hodowli koni arabskich. Ani w ogóle koni jakichkolwiek. Ani o funkcjonowaniu rynku koni arabskich. Ani nic.
"Doświadczenie w hodowli" równie dobrze może być doświadczeniem w hodowli owiec albo kur.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2529110#msg2529110 date=1460625072]
Nie podoba mi się to ogłoszenie.Specem nie jestem, ale...
Nie ma w nim ani słowa o tym, że kandydat musi mieć jakąkolwiek realną i praktyczną wiedzę o hodowli koni arabskich. Ani w ogóle koni jakichkolwiek. Ani o funkcjonowaniu rynku koni arabskich. Ani nic.
"Doświadczenie w hodowli" równie dobrze może być doświadczeniem w hodowli owiec albo kur.
[/quote]

W mentalności min. Jurgiela, zarzucającego stadninom brak zysku w końskim dziale produkcji, zapewne mocno tkwi przekonanie, że zarodowa hodowla koni arabskich to to samo co produkcja zimnokrwistego końskiego żywca.
No i furtka dla prawników ( dlaczego otworzono furtkę dla prawników i ekonomistów?) ..... znacie kogoś po prawie , lub ekonomii, kto będzie kandydował ?
A w ogóle coś wiemy, kto będzie kandydował? Ktoś ze środowiska?  👀
Czy też punkt o "pozostawaniu w konflikcie z interesami ANR" czy jakkolwiek to brzmiało - zamyka drogę komukolwiek, kto zna Trelę i Białoboka, czyli de facto każdemu ze środowiska?
Bo i tak może być...
dlaczego otworzono furtkę dla prawników i ekonomistów

Dlatego, że w mentalności min. Jurgiela tkwi mocno przekonanie, że ekonomiści i prawnicy najlepiej zadecydują o tym czy uprawiać rzepak czy może buraki, albo czy wysłać traktory do siana czy do słomy .  Stawiam na prawnika zwłaszcza tego, który przetrze się w bojach z szejkiem od Moriona albo z panią Watts.

[quote author=Murat-Gazon]
A w ogóle coś wiemy, kto będzie kandydował? Ktoś ze środowiska?  oczy2 [/quote]

Wiemy, że nie będzie kandydował pan Skomorowski, bo prawdopodobnie stanowczo woli inne pasje i pan Jaworski, bo nie spełnia warunków. A to już dużo.
m.indira   508... kucyków
14 kwietnia 2016 10:35
Czyli następny ekonomista na prezesa... Ktos rzuca kłamstwo że ma byc to osoba z doświadczeniem w hodowli koni a potem rakiem sie z tego wycofuje...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się