sklepy internetowe

A w pasazu w sopocie  za 145 zl:P
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 maja 2009 07:30
Mały "-" dla siodlarnia.com
Kupowałam od nich przez allegro.
Przesyłka szła wyjątkowo długo.....
Jednak kontakt stały.
kolejny PLUS dla pana rutkowskiego  dystrybutora NAf i Spillers
szybko sprawnie i atrakcyjnie cenowo
bez zastrzeżeń tez Equistore  szybko i sprawnie
aczkolwiek nie bardzo wiem jak bym miala sprawdzić datę produkcji na produktach
wielki + dla sklepu okser.pl
zamowiłam paczkę, w której miał być m.in. pas do derki, po kilku dniach dostałam maila, że aktualnie nie ma pasa tej firmy i że jest możliwość zamiany na pas w tym samym kolorze innej firmy, o 5zł tańszy, więc zgodziłam się na zamianę, wczoraj status zamówienia zmieniono na 'wysłany' , a już dziś rano do moich drzwi zapukał listonosz z paczką, w której znalazło się 5zł, o które tańszy był pas 😀
Gorąco polecam  😀
+ dla ELTANA. Rewelacyjny kontakt, szybka przesyłka, bezproblemowo.
+ dla EQUI-SHOPU (z Allegro). Szybka przesyłka, bezproblemowo.
co do pana Rutkowskiego z spillersa również +

zawsze dobry kontakt i paczki na czas

kiedyś, jak byłam za granicą na feriach, zamówiłam paszę ale potrzebowałam na poniedziałek jak już będę a Polsce, oczywiście, byłam roztargniona i zapomniałam podać adresu i już chciałam w poniedziałek pisać e-maila, kedy przyjechał kurier z paszą  😀

nie dość, że Pan wygrzebał mój adres ze starych e-maili to jeszcze paczka była idealnie w ten dzień co potrzebowałam 😉

+ też dla pana Obiegłego, również pasza na czas,  dobry kontakt

+ dla kariny, super kontakt, paczki na czas, do tego jeśli coś mi nie przypasowało, mogłam zwrócić i pieniądze doszły na czas

- da sklepu siodlarnia.com
zamawiałam pszę, potrzebowałam na "już" a ze sklepu odezwali się dopiero po ponad tygodniu kiedy już z innego sklepu miałam paszę w domu. (numer telefonu podany na stronie nie działał)
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 maja 2009 01:06
Oczywiście jak zwykle WIELKI "+" dla mksklep.pl

Super fachowa obsługa, wspaniały kontakt i oczywiście GRATIS 🙂 !
giga + dla Gnl, od początku do końca super kontakt, towar przyszedł dużo wcześniej niż obiecywano🙂, do tego jest dużo tańszy niż w innych sklepach, Gabi zadzwoniła, że już jest i mogłam osobiście odebrać. Gorąco polecam! 😍
Dziś powinnam dostać przesyłkę z animalia.pl, póki co widzę, że kompletują zamówienie...dogadywałam szczegóły wcześniej, bo zależy mi na czasie - mam nadzieję, że mnie nie zawiodą🙂
+ dla amigo i oksera

Szybko, sympatycznie.
dziwna sprawa z moim zamówieniem z Lamri
zamówiłam derke 22 kwietnia ,  2 tygodnie później wysłałam im meila ze jednak rezygnuje i cisza.
Ani potwierdzenia zamówienia czy tez rezygnacji , paczki tez nie ma na szczescie. hmm  😉
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
14 maja 2009 17:45
Gigant + dla mksklep.pl.

Świetna, kompetentna obsługa, wymarzone podejście do klienta 🙂.
+ dla animalia.pl, wszystko miód malyna, nawet Drapcio dostal kolacyjkowy dodatek😀
Mam pytanie : w którym ze sklepów można znaleźć Pana Kostrzewę ( tego od dopasowywania siodeł  😉) ?  👀  Pomóżcie proszę- szukałam w naszej wyszukiwarce  i był w temacie o dopasowaniu siodła, ale nie wiem w jakim sklepie go szukać  🤔
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 maja 2009 23:05
ihaha.pl
www.ihaha.pl

Przy okazji polecam sklep jeździecki "na górce" . Wyjątkowo miła obsługa, bardzo nastawiona na klienta 🙂. Wielki +
Dzięki bardzo za pomoc  :kwiatek:
Duży + dla kopytko.com.pl Przesyłka jak zwykle błyskawiczna, super kontakt i świetny towar.


Czy jakaś dobra dusza wie w którym sklepie kupie sztyblety cavallo? W slepie cavallo.szczecin.pl sprawdzałam i nie maja mojego rozmiaru 🙁
Wielki + dla www.ostroga.pl bardzo szyba doszła mi paczka, moim znajomym również. Fajny tani sprzęt, świetne ochraniacze, grube czapraki, polecam !
Zamawiam czapraki z www.ostroga.pl, może ktoś się podłączy ?
Sluchajcie, ktory sklep jezdziecki moze sprowadzic dowolne kielzno Sprengera z katalogu??  To, ktore mnie interesuje niestety nie wystepuje w zadnym znanym mi sklepie w normalnej sprzedazy. :/
Wydaje mi się, że www.konskisklep.pl , bo tam zamawiałam sprengera co prawda zwykłe wędzidło, ale zamawiałam także kilka innych produktów i jeśli tylko mają mozliwość to sprowadzją trudno dostępne artykuły.  Nie powiem, że na pewno, ale warto do nich napisać.
Sluchajcie, ktory sklep jezdziecki moze sprowadzic dowolne kielzno Sprengera z katalogu??  To, ktore mnie interesuje niestety nie wystepuje w zadnym znanym mi sklepie w normalnej sprzedazy. :/


Klami Miszewo handluje Sprengerem. Może warto ich zapytać, mają z reguły bardzo dobre ceny 🙂
Wielki [b]"+"[/b] dla sklepu http://starymlyn.nazwa.pl/sklep/ jako jedyni podjęli się sprowadzenia polarowej białej derki i zrobili to wyjątkowo sprawnie i szybko. Zamówili w środę. A dziś derka już jest u mnie więc wszystko bardzo sprawnie i szybko. Cały czas dobry kontakt i informowanie mnie o wszystkim.
Super. 😅
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 maja 2009 15:42
Klami, zapytaj w http://www.equiversum.pl/ nie wiem jak to jest ze Sprangerem ale ja u nich zamawiałam produkty Stubbena, których nigdzie w pl nie można było dostać i nie było problemu ze sprowadzeniem. Bardzo miła Pani 😉  to tak swoją drogą.
megi, Lena, Ada, bardzo dziekuje za info. 😉
Klami a to mi wpadło dzisiaj w oczy na stronie x-horse

INDYWIDUALNE ZAMÓWIANIA NA DOWOLNE PRODUKTY FIRMY SPRENGER U NAS ZREALIZUJESZ NAJSZYBCIEJ!!!
oooooo!! No prosze. Aga, wielkie dzieki!!
Potrzebuje adres WWW sklepu Koński Świat  🤔
+ dla kinghorse.pl
chociaz minimalna wartosc zamowienia 100 zł mnie zdrazniła
bo to co kupowałam kosztowało 99  👿 i musiałam cos domowic 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się