Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Moon   #kulistyzajebisty
06 lipca 2016 07:53
kermit, nie szukałam co prawda, ale od zawsze najlepsze ceny na Hippicę ma sklep Miszewo i Bergo miewa miłe promocje na nie 🙂
Właśnie był SMS z Equishop'u!  😅 Cała kwota czyli raczej będzie wszystko  🏇 Cieszę się jak dziecko  😁 A były w paczce 2 komplety Veredusów i jedna para przodów. Dziękuje całej ekipie Equishop'u!
Ja też w sms od equi miałam całość... czekaj na maila od kuriera  😉
edit. W zasadzie napiszę więcej, ja mam potwierdzenie wysyłki paczki, która wcale nie doszła!!!!
kitty no i cały zapał opadł, dzięki  😀 Oczywiście nie fatygowaliby się napisać do mnie o tym, sam musisz napisać, żeby dowiedzieć się chociaż Ociupinki  😀 "z przykrością stwierdzam, że zamowienie jest nie kompletne" suuuper
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
06 lipca 2016 09:13
Zamawialiśmy grupowo w stajni pare rzeczy i z zamówienia bodajże 10 rzeczy? Przyszły dwie.

Za to jak zamówiłam sama, rano, to przyszło wszystko 😉

EDIT: Chodzi o Equishop oczywiście.
EDIT2: A nie było żadnej informacji, ze zamowienie bedzie niekompletne, dopiero kurier nas uświadomił.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lipca 2016 09:40
Dostałam maila wczoraj popołudniu,  że jeszcze nie dotarli do zamówień z poniedziałku z wieczora. Czekam zatem co będzie dalej
Wiem, że to dalsze ciągnięcie offa, ale czy ktoś znalazł jakiś sposób aby się skontaktować z Equishopem i otrzymać rzetelną odpowiedź?
Telefony nie działają, na maile nie odpisują od 1,5 tygodnia, z ich FB odsyłają do maila i tak w kółko, ręce opadają  🙄
Dostałam sms że paczka WYSŁANA!  😜 Teraz czekać za mailem od kuriera żeby się nie okazało że z kwoty 4 cyfrowej, będzie 2 cyfrowa, bo się załamie  👀
dziewczyny które mają już wysłane paczki lub zamówienia do nich dotarły. O której godzinie zamawiałyście?    :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Minosia, nie ma to najmniejszego znaczenia, o której się zamawiało... Zamawiałam o 13, a kolega o 17.00. On dostał wczoraj paczkę a ja nie dostałam nawet maila 🙁
domyślałam się, ale wolałam się jeszcze upewnić. Niestety pracownicy equishopu upierają się przy tym, że rozsyłają paczki wedle kolejności. Zamówienie z poniedziałku z 10:41 nadal nie zostało wysłane i trudno cokolwiek się dowiedzieć, ponieważ nie odpisują na maile..  😵
Składałam zamówienie w poniedziałek o 10:41 i właśnie dostałam sms'a że zostało wysłane  🙂
Moje  z 11.01 w poniedziałek  dotarło  4 lipca.
Moje zamówienie, z okolic 13, szczęśliwie dzisiaj dotarło i to w całości. Ale wcześniej też kompletnie nie miałam o nim żadnych informacji...
Moja paczka doszła... 🙂.

W historii zamówień w pdf jest prawidłowa pozycja veredusów: MAGNETIK STABLE BOOT EVO, doszły zwykłe STABLE BOOT EVO... 😕

Dopłatę do nich zrobiłam od razu jak zadzwonili i tak jak prosili wysłałam potwierdzenie... Kurier miał informację, że za pobraniem ( ta sama kwota, którą dopłacałam przelewem)... rozumiem, że przeoczyli dopłatę, albo w tym chaosie się coś pomyliło - oczywiście sprawa do wyjaśnienia i zwrócenia (zapłaciłam aby już nie komplikować). Magnetyków mi strasznie szkoda...nie łudzę się, że będą mieli na stanie aby mi wymienić na zamówione przeze mnie...

Niemniej jednak jestem chyba szczęściarą, że większość rzeczy doszła 🙂


Ja też dostałam wczoraj smsa, że paczka wysłana ale jak na razie ani paczki ani nawet maila od kuriera brak.
Ciekawa jestem co i czy wgl przyjdzie. Na maila odpowiedzi oczywiście brak
Ja wczoraj, że gotowa na mnie czeka, dziś, że wysłana i jutro ma być. Tylko jutro nie będzie komu odebrać i będę miała stresa przez weekend co mam a czego nie mam, bo część rzeczy jest mi potrzebna na wyjazd... 🙁 Wiem na 100%, że zamówienie niekompletne, ale co mi przyjdzie? Na to nikt nie odpowiedział 🙁
A ja tu w innym (niz Equishop  :hihi🙂 temacie - jakaś promocja na kaski ? - poszukuję dla córki - ma być niezbyt drogi (jeździectwo typowo wakacyjne), dobrze wentylowany i pasować na okrągłą głowę (Ked Basco ciśnie w skronie  :mad🙂. No i musi być dostępny "od ręki", bo potrzebuję na już...

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź  :kwiatek:
Dziewczyny koniecznie trzeba wystawić opinię sklepu na trustedshops i tyle w temacie
Czy ktoś kto otrzymał paczkę z Equishop a wybrał forme wysyłki ups, dostał maila od UPS o paczce? Bo znajoma mówi że nie miała żadnego maila niż tego co dostała od Equi o paczce, wiec ja nie wiem czy kasę szykować na jutro czy też nie  😵
Ja dostałam maila z ups, dlatego wiedziałam że dotrze mi 1/3 zamówienia  😉
Ja nie dostałam od UPS żadnego maila ani sma'a i się zdziwiłam jak nagle kurier zadzwonił, że stoi pod bramą.
Właśnie znajoma miała tak samo, a więc jadę do bankomatu po kasę, trzymajcie kciuki abym nie dostała tylko owijek z całego zamówienia  👀
Paczka w drodze do mnie, już kurier dzwonił, że będzie a tymczasem dostałam przelew zwrotny na ponad połowę zamówienia ;]
Moon   #kulistyzajebisty
07 lipca 2016 07:03
A to nie jest przypadkiem tak, że jeśli podajecie przy zamówieniu nr tel. dla kuriera, to wysyłają sms, a jak maila - to maila?
Przeważnie podaję nr tel, bo do maila nie mam dostępu 24h - dostałam sms od kuriera ups.
Ja podałam numer telefonu i mail, a nie dostałam żadnej informacji, więc to chyba nie ma znaczenia  😉
właśnie dotarła do nas paczka, nawet nie ma jednej trzeciej zamówienia... czy któraś z was zamawiała veredusy grand slam? Dotarły do was? Z której godziny miałyście zamówienie?  👀

edit.
desire   Druhu nieoceniony...
07 lipca 2016 09:48
A ja tu w innym (niz Equishop  :hihi🙂 temacie - jakaś promocja na kaski ? - poszukuję dla córki - ma być niezbyt drogi (jeździectwo typowo wakacyjne), dobrze wentylowany i pasować na okrągłą głowę (Ked Basco ciśnie w skronie  :mad🙂. No i musi być dostępny "od ręki", bo potrzebuję na już...

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź  :kwiatek:


Decathlon ma całkiem fajne i niedrogie kaski, za 100zł już coś znajdziesz 😉
A ja odebrałam swoja paczkę we wtorek, zamówiłam Kingslandy i doszły. Dziękuję Equishop  😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 lipca 2016 11:48
Dziewczyny ;> Czy jest gdzieś teraz jakaś super-hiper promocja na sztyblety skórzane? ;> Szukam czegoś dla siebie i swojego faceta 🙂

Dajcie proszę znać, jakbyście coś wiedziały. Z góry dziękuję!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się