Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Remson, jest -10% przez majówkę na całe mebio z kodem DZIENKONIA2024, ale na sklepie wszędzie jest info
Wydawalo mi sie ze widzialam ze jakies influencerki mialy swoje 10% na hippovet ale sobie oczywiscie nie zrobilam screena
Remson, wpisz w wyszukiwarkę w tym wątku Hippovet i sobie poszukaj, przecież to szybsze niż pisanie posta..
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 maja 2024 19:00
Remson, protip na poszukiwania wszelkich kodów rabatowych - wchodzisz na insta sklepu/producenta, tam mają zwykle mają wskazanych swoich ambasadorów w wyróżnionych relacjach. Wchodzisz na konto takiej influencerki, ona ma zwykle podane swoje kody rabatowe i gotowe
Moon, kurde pokazuje ,że niby kod przyjęło,ale nic się nie obniża🤔
Dobra, bo z automatu jest promka na 15%,więc nie udało mi się być januszem binznesu
Czy jest tu osóbka która pamięta może kod rabatowy do Pegaza, a dokładnie na kolekcje eskadron platinum pure? Bo było dodatkowe -10%, a mi kurczę kod z głowy uciekł.
grubawsiodle10 ?
Pati2012, + https://pl-pl.facebook.com/ads/library/?active_status=all&ad_type=political_and_issue_ads&country=PL&media_type=all
Tutaj często są kody, których się nie znajdzie w innym miejscu
Doniaa, jak jest jeszcze ta promocja aktywna, to jak dodasz do koszyka, koszyk Ci sam podpowie przy kodach, że możesz skorzystać 😉 wystarczy wtedy w niego kliknąć i aktywować
martrix, tak ten też jest, ale był jeszcze na eskadrona jeden konkretny gdzie łączył się z tym kodem
wabankowa, kurczę, wiesz co, ja jak wpisywałam ten kod, to jakby strona mi nie podpowiadała tego. Gdzieś sobie zapisałam ten kod, ale nie pamiętam gdzie
na Arcus-konie w promocji jest Devils-flex , MSM+acerola i Kaslik z firmy Dromy
rano był jeszcze Kolagen w bardzo przyjemnej cenie 🙂
Czy komuś może rzuciły się w oczy kaloszki horze Probell czarne, niebieskie XL w promocyjnej cenie? potrzebuję kupić 8 😀 par
Karla🙂, chyba do wczoraj było -21% na horze.pl. Teraz jest -11% dodatkowo i wychodzi za 8 par 575,28 zł, 71,91 za parę.
Czy jest jakiś kod do Equi-Fashion? 🙂
W sklepie Bajlo.pl https://bajlo.pl/ tylko dziś rabat 10 % na całe zamówienie 🙂
KG4TMWS1
BUCK   buttermilk buckskin
12 maja 2024 09:36
1kammcia3 dzięki, skorzystane 😉
Hej ! Wiecie może gdzie kupię wędzidło Winderen ale na raty ?
pszczolka90, zobacz które sklepy mają płatność opóźnioną, paypo, wtedy mozesz spłatę mieć w ratach.
Ktoś widział może jakiś sklep w którym wchodzą jakieś zniżki na wędzidła winderen 😀?
pszczolka90, na stronie producenta wchodzi kod rabatowy 5% na wszystko.
Dziękuję, udało mi się załatwić 10 % 🙂 <3
pszczolka90, o! A jak?
Łapcie umedr - mam nadzieję, że koleżanka się nie obrazi ;]
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
16 maja 2024 23:15
Czy ktoś ma kody rabatowe do kraemer.de? Z góry dziękuję.
Gracja, oni kody wstawiają na stronę główną, do skopiowania. Na taki pasek między menu, a treścią strony. Są dość regularnie, z raz na dwa miesiące?
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
17 maja 2024 09:51
Sivrite, obserwuję od kilkunastu tygodni i akurat na to co potrzebuje niema 🙁 ale dziękuję za info.
Gracja, najczęściej są na 10 Euro przy zamówieniu za co najmniej 50. I czasami są na koniec sezonu wyprzedaże i kody, ale ta pozimowa już była, robiłam wtedy zamówienie.
Czy ma ktoś może jakiś kod do Equidea?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się