sklepy internetowe

Nie wiem czy to ma jeszcze sens, ale super - nudne plusy dla:
Animalia i Grene. Przesyłki w mniej niż 24 h od zamówienia  👍
nuda  😜
Moon   #kulistyzajebisty
20 kwietnia 2017 07:10
U mnie też nudny plus dla animalii! Oszacowano, że będzie kompletowane ok 7 dni, zamówienie zrobiłam w poniedziałek (święto! W dodatku towar niedostępny w magazynie) A wczoraj SMS że paczkę wysłano...  😲   😜  😍
+ animalia - 24h po zamowieniu
+ agrokompleks - 24h po zamowieniu
w takim czasie ciezko mi sie nawet zebrac do stacjonarnego sklepu  😅
Poskarżę się na Horsetown. Co prawda z wysyłką od nich nigdy nie było problemu ale kontakt kiepski. Nie zależy im chyba na sprzedaży, bo nie można się doczekać na odpowiedź na pytanie i prośbę o zmierzenie długości naczółka. Szkoda, chciałam zrobić zamówienie na kilka rzeczy ale w takim razie poszukam w innym sklepie 🙄 Także jak kupować na Horsetown, to tylko to co widać i nie zadawać pytań.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 kwietnia 2017 10:13
larabarson, a może zadzwoń? Może problem ze skrzynką albo coś?
Racjonalna pisałam z właścicielką sklepu na fb, odpowiedziała enigmatycznie na ogólne pytania, po czym na bardziej konkretne odpowiedzi umówiłyśmy się, że odpowie następnego dnia gdy będzie w sklepie. I następnego dnia cały dzień cisza. Dziś otrzymałam odpowiedź (może po tym moim wpisie tutaj  😉 ) ale zamówienie złożyłam już w innym sklepie.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 kwietnia 2017 16:52
No to faktycznie słabo...
Racjonalna pisałam z właścicielką sklepu na fb, odpowiedziała enigmatycznie na ogólne pytania, po czym na bardziej konkretne odpowiedzi umówiłyśmy się, że odpowie następnego dnia gdy będzie w sklepie. I następnego dnia cały dzień cisza. Dziś otrzymałam odpowiedź (może po tym moim wpisie tutaj  😉 ) ale zamówienie złożyłam już w innym sklepie.


Potwierdzam! Zamawiałam tam co prawda w zeszłym roku, ale kontakt również był bardzo… lakoniczny 🙂
To ja musiałam trafic na dobry dzień 😉 W tamtym roku potrzebowałam puślisk na weekend. Napisałam na fb w czwartek około południa, czy na pewno maja na stanie i da rade wysłać tego samego dnia. Od razu dostałam odpowiedź i paczka na nastepny dzień była u mnie.
czy koś zna sklep Equier http://equier.pl/??? Nie mają opcji za pobraniem i trochę się obawiam, bo nigdy o nich nie słyszałam.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 kwietnia 2017 12:26
Ile czekaliście na zwrot pieniędzy z Beckersport?
rybka   Różowe okulary..
25 kwietnia 2017 16:22
Nowy sklep internetowy:http://www.horseway.pl


+ dla sklepu GANASZ 🙂
Błyskawiczna wysyłka i dobry kontakt  :kwiatek:
Zaległy duży plusik standardowo dla Konika  🏇
Ode mnie plus dla equishopu. Szybka realizacja i bezproblemowa wymiana jednego produktu  🙂
A jak wygląda temat reklamacji w Equishopie? Nie cały rok temu kupiłam derkę i chciałam ją reklamować, bo zaczęła się rozwalać mimo minimalnego używania (stęp po jeździe). Napisałam maila, jednak nie otrzymałam od nich odpowiedzi.
mega plus dla Magic Horse pasze - świetny kontakt i obsługa, zamówienie zrealizowane w 24h 🙂
Ode mnie jak wyżej duży plus dla Magic Horse - paczka w 24h, super kontakt, mnóstwo próbek ich pasz, przekonują mnie tym bardziej, że koń zadowolony. 😉
Nique A może zadzwoń do nich? Ja pamiętam raz też pisałam do nich maila i odpowiedzi nie dostałam, ale to było przy dość dużej promocji więc rozumiem niby. A jednak jak się zadzwoni to lepszy o wiele kontakt jest.
Ile czekaliście na zwrot pieniędzy z Beckersport?

Czekałam bardzo długo na zwrot głupich 30 zł, wydzwaniałam to do sklepu to do właścicielki, pisałam maile, wkurzyłam się na dobre jak pani zaproponowała, że zamiast zwrotu to może ona mi coś wyśle, jakiś drobiazg. W końcu oddali mi kasę, ale nie mam dobrych wspomnień.
Polecam Horseway! A co do Beckersportu... Zamawiałam tam 3 razy, rozumiem, że raz można popełnić błąd, ale nie 3 razy. Każde moje zamówienie było z błędem do tego jako sklep stacjonarny też jest cały w bałaganie. Tym razem dosłownie, nie da się tam niczego znaleźć. Odradzam.
Wielki plus dla Pasi-Konik oraz zaległy z 2016 dla Dobry-Koń (Pani zadzwoniła do nas i mimo małego zamówienia potwierdziła je telefonicznie, informowała na bieżąco-jak dla mnie ekstra)
czy koś zna sklep Equier http://equier.pl/??? Nie mają opcji za pobraniem i trochę się obawiam, bo nigdy o nich nie słyszałam.

Polecam, bardzo dobry kontakt. Była wtopa z długością zamówionego popregu, ale szybko naprawiona. Mają spory wybór towaru, ale chyba trzeba na większość trochę czekać. Jest czas oczekiwania napisany przy produktach.
Nique A może zadzwoń do nich? Ja pamiętam raz też pisałam do nich maila i odpowiedzi nie dostałam, ale to było przy dość dużej promocji więc rozumiem niby. A jednak jak się zadzwoni to lepszy o wiele kontakt jest.


Taki mam zamiar, jednak uważam że w tych czasach sklep powinien udzielać odpowiedzi mailowo... Siedząc w pracy, łatwiej jest mi napisać maila niż ukrywać się po gabinetach żeby zadzwonić w prywatnej sprawie.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 kwietnia 2017 12:47
Plus dla sklepu Dobry-koń termin realizacji zgodny z opisem na stronie. Potwierdzenie telefonicznie. Bardzo polecam  :kwiatek:
Czy może ktoś powiedzieć coś o sklepie konik.com.pl? Jak realizacja zamówień, dostawy, towar? Interesuje się zamówieniem asortymentu, jednak mam pewne obawy przed sklepami internetowymi.
Myślę, że spokojnie można konika określić jako sklep godny polecenia. Na podstawie ocen z tego wątku i własnych doświadczeń  😉
Myślę, że spokojnie można konika określić jako sklep godny polecenia. Na podstawie ocen z tego wątku i własnych doświadczeń  😉


Dziękuję bardzo! Jeśli tak, to chyba się skuszę 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 kwietnia 2017 13:34
Anai, Plunia dzięki za odpowiedź. Nie pocieszyłyście mnie jednak... Sama walczę o zwrot należności, co prawda stosunkowo krótko na razie bo ciut ponad 2 tygodnie, ale raz, że kontakt mocno taki sobie, to jeszcze osoba, która odpisuje na maile podaje informacje, które nijak się mają do rzeczywistości... No nic. Zobaczymy. To zdecydowanie moje ostatnie zakupy w tym sklepie, chociaż jeżeli chodzi o samo zamawianie, to nie było z tym nigdy problemów.
Duży minus dla Hesthouse- ciągle mowia jedno robia drugie , przykre bo była firma polecana, a ja sie zawidołam 3 razy do tego mmusze przez nich szukać innej paszy bo obicali dostawe przed majówka ale jednak  nie bedzie i nawet nie chcieli mnie poinformować , tylko ja sama chciałam domówić worek aa oni ale tak pani poczeka bo nie ma jeszcze tamtego zamowienia choc czekam ponad tydzień/abb
Dromy +, przesyłka jak zwykle ekspresowa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się