produkty ANKY

jestem teraz za granicą a pad w domu, więc chwilowo nie spróbuję, ale jak tylko wrócę to sprawdzę i dam znać jak efekty  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: na pewno wszystko z nim będzie dobrze, szczególnie że mimo "spurchlenia" nadal jest bardzo fajny do jazdy, a kupiłam go przede wszystkim dlatego, że inne mi konia obcierały, ten nie obciera 😉 tak więc póki spełnia swoją funkcję to wszystko jest cacy 😉
Kaprioleczka a pad z której kolekcji ? tej co teraz jest czy wcześniejszej ? Słyszałam gdzieś , że prasować też można przez ręcznik xD
z poprzedniej kolekcji, nie z tej nowej. Kupiony w lutym jako "końcówka poprzedniej kolekcji".
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
17 czerwca 2009 16:46
asds dzięki! Mam nadzieję, że jednak na żywca jest nieco bardziej intensywny, bo mam żarówiaste owijki... :P
asds   Life goes on...
17 czerwca 2009 18:35
Raven właśnie kliknełam fotke na tarasie u siebie  z słońcem i na moje oko teraz widac kolor czapraka ładnie.

Kreta Blue

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
17 czerwca 2009 21:09
Anka sunshine. jakość niestety komórkowa.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 czerwca 2009 16:43
asds dzięki :kwiatek: Heh, jednak co zdjęcie to inny odcień 😉 Ale dzisiaj oglądałam go na żywca i muszę przyznac, że się zawiodłam... Liczyłam na super-hiper-żarówiastą-Chryste-Panie-moje-oczy czerwień, a ta taka nijaka mi się wydała...
Niah niah, ale za to dorwałam ostatnią Banane w Karinie 😀iabeł: Sasasa kukuku 😎
..
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 czerwca 2009 20:02
w Miszewie nie kojarzę, żeby kiedykolwiek były. to jeśli chodzi o okolice trójmiasta. w ogóle nie kojarzę produktów anky w stacjonarnych sklepach, w których bywam.
slojma   I was born with a silver spoon!
19 czerwca 2009 11:33
Gdzie jeszcze dostanę hortensję? Mogą być sklepy stacjonarne w Warszawie albo internetowe.
slojma, allegro prawdę Ci powie😉 http://www.allegro.pl/item643667941_pad_anky_hortensia_sliwkowy.html jest też stone grey a u kogoś innego za 206 zł jest banana http://www.allegro.pl/item665390654_anky_pad_banana_kolekcja_2009.html
slojma   I was born with a silver spoon!
19 czerwca 2009 13:18
Dzięki, ale oni chyba mają wszechstrony tylko 🤔
aaaa no być może! nie zwróciłam uwagi😉 to przepraszam, nie pomogę🙁
slojma   I was born with a silver spoon!
19 czerwca 2009 13:58
Lepszy rydz niż nic, ale może ktoś coś wie, gdzie jeszcze dostępna ujeżdżeniowa hortensja?
asds   Life goes on...
19 czerwca 2009 14:16
slojma ujeżdzeniowa hortensja jest jeszcze w Warszawskim Końskim świecie w Konstancinie. Tylko trzeba tam albo jechac do stacjonarnego albo prze telefon zamówic 🙂

www.konskiswiat.pl
slojma   I was born with a silver spoon!
19 czerwca 2009 14:18
Dziękuję :kwiatek:
aaa, podobno pasikonik moze zamowic na indywidualne zamowienie?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 czerwca 2009 14:35
asds   Life goes on...
19 czerwca 2009 14:37
Mam wrażenie ze w Bananie ciemny koń wydaje się byc jeszcze ciemniejszy 🙂. Poza tym rewelka Raven
Raven, świetnie!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 czerwca 2009 14:57
Raven
Jaki VIP  😎
Wygląda bosko!  😜 zawsze mi się marzył ten pad (tzn od kiedy pojawił się w kolekcji taki kolor 😉 ).
Jeszcze tu sie pochwalimy 🙂
sky

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 czerwca 2009 15:08
Pauli no to chyba było wiadomo od dawna 😎 No ja właśnie byłam na siebie zła, że nie kupiłam go gdy był we wcześniejszej kolekcji, to teraz nie miałam wyjścia 😁
Nirv, asds dzięki :kwiatek:
Info dla spóźnialskich:
W pasikoniku będzie jeszcze dostawa padów,a w ihaha pady mają być w przyszłym tygodniu.Teraz pytanie za 100 pkt.-kiedy można spodziewać się wyprzedaży w ihaha? 🤣
Raven ślicznie 😉
D&A a może jak będą mieć tą dostawę to wstrzymamy się z kupowaniem, zobaczą, ze nikt nie kupuje i będą zniżki  😁 😂
Ja się wstrzymuję😉Mam za dużo szmat i teraz mnóstwo wydatków-ciągle zawody,wakacje i preparaty dla koni,więc z czapraczkami muszę przystopować🙂Mam nadzieję,że będzie jakaś wyprzedaż-dwa pady mam własnie z ihaha.
Ja dzwoniłam do ihaha i własnie w przyszłym tygodniu będą mieli ale też ograniczoną ilość. Więc raczej obniżek nie będzie
Raven, pięknie wam  😜
nie widziałaś ktoś może jeszcze dostepnych w sprzedaży owijek 👀 anky sky?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się