produkty ANKY

lets-go mam ankę od ponad roku, prana też najwyżej po jednej-dwóch jazdach, nic jej nie szkodzi..
Jakby ktoś jeszcze szukał padów z kolekcji jesień/zima 08/09 to tu są :
http://www.gnl.pl/anky-kolekcja-jesienzima-0809-p-3113.html
..
nie orientuje się ktoś, gdzie dostanę owijki anky larix, lub czy są jakieś inne, pasujące kolorystycznie do tego padu? 🤔

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 czerwca 2009 18:09
Coś czuje,że na dniach hortensja bedzie moja 😎
..
Czy widzial ktos w jakims sklepie owijki banana?? W Karinie nie ma w ogole (przynajmniej na stronie), w Pasi-koniku nie ma, w Mustangu nie ma. Czy to mozliwe, zeby juz wyprzedane byly??  😲
precelek-w sumie lamicele błekitne nawet pasują.. też taki brudny błękit  😉
hmm... poczekam jak przyjdzie i wtedy zacznę coś improwizować 😉
czy wie ktos moze gdzie znajde kurtke anky esmee ale w kolorze kreta blue?  🙄 szukam w necie i nie ma tego koloru nigdzie!!
oraz czy te kurtki S wychodza jak 36 czy 34? czy sa raczej dlugie rekawy czy nie? z gory dziekuje  :kwiatek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 czerwca 2009 08:17
hmm... poczekam jak przyjdzie i wtedy zacznę coś improwizować 😉


Precelku ja sobie kupiłam owijki w gNL - Pani mi dobrała do koloru padu. Zdaje się że są to owije waldhausen. Są o ton jaśniejsze ale z podobnym odblaskiem turkusowo zielonkawym.

kpik   kpik bo kpi?
15 czerwca 2009 12:02
drodzy ankowicze, co powiecie o wytrzymałości kantarów? szybko się niszcżą? czy są wytrzymałe czy rwą się np kiedy kon sie odsadza?
Według mnie to niczym się nie różnią od lamicelli
kpik   kpik bo kpi?
15 czerwca 2009 12:21
i to ma znaczyc ze są kiepskie czy dobre? bo nie wiem
Jak najbardziej dobre!
To co przetrwał moj lamicell zaczynając od padoków, odsadzania i po przez przeprawy w przyczepie to dziwię się, że po roku czasu jeszcze jest w całości  🤔
Wiecie może gdzie jeszcze mogę znaleźć hortensję DL?
asds   Life goes on...
15 czerwca 2009 15:23
Dla zainteresowanych własnie doszła nowa kolekcja ANKY do Końskiego Światu w Konstancinie. Mają pady VS, DR i owijki.  Nie ma ich co prawda na stronie www jeszcze ale można pady zamawiac przez telefon bo liczba wiadomo do pewnej ilości jest.


www.konskiswiat.pl
KuCuNiO   Dressurponyreiter
15 czerwca 2009 15:27
Nie zgodzę się z tym, ze kantary Anky są jak Lamicelle.
Lamicelle są sztywne, szorstkie, tracą kolor a Anky mega miękkie, ślicznie się układają.
Mam 2 Anky i oba trzymają się super. Jednego używam na codzień - padoki, karuzela, czyszczenie, tarzanie a drugi mam na zawody.
Jako, że brązowy jest z podszyciem sand to troche nie chce się dopierać, ale i tak dobrze wygląda przy codziennym użytkowaniu.
Mają dobre sprzaczki - lekkie a jednocześnie wytrzymałe, nierdzewne, bardzo łatwo się je reguluje. Naprawdę polecam, chociaż 200zł. to bym za ten kantar nie zapłaciła.
ja zgadzam się z kucuniem
nie lubie lamicelli, bo robią się trawde, szorstkie, sztywne, są ciężkie i obcierają konia i w moim pordzewiały kułeczka od regulacji (te małe)
anky są mięciutkie, bardzo lubiałam ten kantar, ale go sprzedałam
asds   Life goes on...
15 czerwca 2009 15:38
Lamicell to w końcu Polska marka ale niestety produkowana w Chinach i podejrzewam ze tnąca sobie po kosztach zdrowo. Kobyła znajomego chodziła w Lamicellowym kantarze z 1 miesiac, ale ja obcierał na polikach, nachrapniku i potylicy. Od kiedy chodzi w skóznaym kantarze problemu nie ma
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 czerwca 2009 15:51
asds
Lamicell to marka belgijska albo holenderska, dokładnie nie pamiętam, ale na pewno nie polska 😉
Może zdjęcie jest trochę niecenzuralne 😎 ale mam nadzieje, że nikogo nie zniesmaczy
Takie na poprawę humorów 🙂

Kolega ma niezły ubaw z tego, że mam aż trzy anki 😁 (szkoda, że nie zagląda do szmatoholików) I śmieje się z naszego wiejskiego lansu 😁


A tak w ogóle jest to pad w kolorze off white 😉
Zainteresowanych informuję, że wyprałam ankę z ostatniej kolekcji (hortensja) systemem pralkowym. Nie spurchliła się ani w żaden sposób negatywny nie odczuła działań pralniczych. Wszystko jest ok.
asds   Life goes on...
15 czerwca 2009 16:53
asds
Lamicell to marka belgijska albo holenderska, dokładnie nie pamiętam, ale na pewno nie polska 😉


A ja włąsnie słyszałam na odwrót 🙂
Lamicell  napewno nie jest polski
asds musisz mylic Lamicela i Fair Play. Ta druga jest polska, pierwsza napewno nie.
wracając do lamicella to moj kon ma od roku tylko takie kantary i jeszcze nigdy go zaden nie obtarł 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 czerwca 2009 17:28
to wątek o produktach Anky  🙄
asds   Life goes on...
15 czerwca 2009 17:31
aaaa moze ir acje macie....


A co do ANKY  ma ktoś moze zdjecia real koloru BRIGHT RED?
kpik   kpik bo kpi?
15 czerwca 2009 17:39
Dzięki KuCuNiO, za dokladny opis, hehe 200zł to i ja na kantar nie wydam, ale poprzednie kolekcje są w przecenach a tam i ładniejsze kolory na skarego konia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się