produkty ANKY

😀iabeł: ja kupiłam jakiś czas temu ostatnie w pasikoniku  😀iabeł:
asds   Life goes on...
19 czerwca 2009 21:37
nie widziałaś ktoś może jeszcze dostepnych w sprzedaży owijek 👀 anky sky?


Ja widziałam Eskadrona Sky owijki na przecenie w Końskim świecie, ale nie wiem czy by ci pasowały. ANKY nie patrzyłąm owijasów z starych kolekcji ale tez tego tam troche jest. Moze warto sprawdzic ?
asds mam do tej anki eskadrona sky ale mogłyby pasować ciut lepiej 😉
odezwę się do nich jutro. dzięki za radę :kwiatek:
Tego jeszcze zdaje sie nie bylo brzydki siwy brzydalek i kontrastujaca sliczna Hortensja 🙂
oo świetnie wygląda!🙂 koniecznie daj do szmatoholików😉 a tak swoją drogą to ma kapitalną grzywę Twój zwierz😉

a tak w ogóle to mam propozycję, choć pewnie sporo osób się nie zgodzi;P ale może by tak zamknąć ten wątek skoro są szmatoholicy? bo w nich są rozmowy na temat 3 firm tylko i zdjęcia też są tam, więc czy jest sens wrzucania zdjęć i tu i tu? tak tylko rozkminiam, bo co się tu pojawia to prosi się żeby wrzucić to też tam! więc gdyby tak od razu tam..?:> no nie wiem, tell me what you think😉
Zdjęcia tak ale jak będziemy chcieli pogadać "widziałam, ale ładne" "co ty gadasz, paskudne, ja już widziałam na zdjęciu" " to może za 26 tygodni będą w sklepach" to w szmatoholikach nie baudzo 😉
Breva tak, kapitalnie krzywa. Dzis mu ja przycielam po zdjeciu i znowu nie wyszlo. 😉
Do szmatoholikow wrzuce, jak dorobie sie lepszych, bo to, to szajstwo komorkowe.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
20 czerwca 2009 01:36
Breva tam są konkretnie fotki tylko naszych koni w produktach trzech firm i gadki o usprawnieniu zakładek, stronki szmatoholicznej.
A tu mamy  świat szmatek Anky : nowości, odkopane, zestawienia fot kompletów danych koni, porady dopasowania, gdzie coś znaleźćitp 🤣

Mo B.
Czekam na lepszą fotkę, ale wydaje się superowo pasować.  🍴

Edycja: Wątki mi się pomyliły  😡
Breva, tylko to jest wątek ogólnie o produktach anky, czyli też o ubraniach i dodatkach, a tam tylko o 'ubraniach' ale końskich ;p
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 czerwca 2009 09:56
Breva, NIE, tam sa wrzucane fotki do wrzucenia i dyskusje o stronce szmatoholikow. nie zmuszaj dziewczyn do przebijania sie przez x stron zeby odszukać jakąś fotkę.
poza tym jesli ktos tam wrzuca fotke to zgadza sie na umieszczenie jej na szmatoholikach. i to jest dosc wyjatkowa cecha tego wątku.
wiec moim zdaniem nie, nie, i jeszcze raz nie.
Burza, Mo B., Dorotheah, korsik, ok🙂 tak myślałam, ale wrzuciłam propozycję do rozkminy..ale macie 100% rację🙂

caroline, ależ ja nikogo nie zmuszam, a i jedno "nie" rozumiem... 4 dziewczyny przed Tobą napisały już wszystko co było do napisania, zrobiły to w sposób przyjazny i ok w pełni się zgadzam! więc serio nie musisz "bojować" o nie łączenie wątków tak ostro, bo ja pokojowy człowiek jestem i słowo napisane (4 razy) rozumiem doskonale😉

a swoją drogą już byłam tuż tuż od popełnienia ANKY! ale kurcze choć kusi uznałam że za jedną ankę mam conajmniej 2 pady jarpolu... więc nadal "bezankowa" uciekam, dalej podziwiać😉

budynio   powrót do świata dźwięków!
20 czerwca 2009 16:19
siwek w stone
stone jest szary, niebiesko-stalowo-szary czy jaki? znaczy, czy taki sam jak na zdjeciu, bo zwykle na zdj kolory sa mocno przeklamane?

i teraz mam problem... o losie. mogła bym poprosić kogoś o ubranie mojego konia w hortensje, pea i stone?
budynio- świetnie wygląda!
to koń kasski?
budynio   powrót do świata dźwięków!
20 czerwca 2009 19:20
nie, Baheb jest mój formalnie, ale serduszkiem Kasi 🙂

dziekuje! 🙂

edit: co do kolorów to w słońcu ma jak już Zen pisała lawendowe refleksy. jak jest zachmurzone niebo, nie ma słońca to wygląda waśnie jak niebo przed burzą brudny błękit taki szarawy.
aha, ubóstwiam go 😉
owije to lamicele?
budynio   powrót do świata dźwięków!
20 czerwca 2009 19:39
dzięki, ja też go całkiem lubię 😉
nie te owijki to.. kurcze nie pamiętam, nie maja żadnego logo. kupiłam je bo 100 razy wole polar/elast owijki niż sam polar a kolorek pasował.
budynio wygląda przecudnie!
budynio, szałowo!!!!!!!
budynio   powrót do świata dźwięków!
21 czerwca 2009 00:24
bardzo dziękuje, jak tylko zobaczyłąm ten pad to ich oczami wyobraźni widziałąm razem 🙂  :kwiatek:
dzięki, ja też go całkiem lubię

phi, myslalby kto :P
budynio   powrót do świata dźwięków!
21 czerwca 2009 11:54
hehe 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
21 czerwca 2009 16:23
korsik, dziewczynka dzięki dziewczyny :kwiatek:
budynio bardzo ciekawie wygląda ten kolor 🙂 Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. Super!
Mo B. ślicznie w Hortensj! Kurczę, jak mi się ona podoba... :emot4:
moj skarencjusz z dzisiejszego pieknego kulawego poludnia:



edit: w zwiazku z kilkoma pytaniami- to siodlo to NIE JEST jade dr
kpik   kpik bo kpi?
21 czerwca 2009 19:29
zen,  ja wiem ze to nie miejsce, tu się podziwia kompleciki, ALE: jak skary wyjaśniał :P nie poznałabym, nawet rzep ogona mu wyaśniał
zawsze taki jest na lato, sama sie smieje, ze mam 3 masci konia w jednym- zima jest kary (tylko 'podpalanie' zostaje przy oczach i chrapach), pozna jesienia jest skarogniady a na lato gniady 😁
Mam do was pytnie, jaki naprawde jest kolor Anky Sunshine, czy to jest pomarańcz czy taki słoneczny żółty. Co zdjęcie to ten kolor wygląda inaczej... 🤔wirek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 czerwca 2009 20:44
słoneczna pomarańcza
Bardziej pomarańcz.To zdjęcie dość dobrze oddaje kolor:
dzięki  :kwiatek: wiec dalej jestem w kropce. A już myślałam że owijki Anky idealnie będą pasować. Miałam wielka nadzieje. Miałabym przynajmniej coś tej firmy :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się