Końska Rewia Mody XVII (2023)

Pati2012, - a długo masz? Jak nie to reklamuj, oni bardzo sprawnie obsługują reklamację 🙂 Koleżance zaczął się rozwarstwiać materiał, w sumie wadą wizualna bez wpływu na użytek, oddali pieniądze bez szemrania.

Ja pordzewiałego trochę mam... z kolekcji z 2013 roku, używanego non-stop dobre 7 lat. Miał prawo, jeszcze go zostawiłam na pół roku w wilgotnym pomieszczeniu i tam najbardziej wylazło 😅 Potem kupiłam granatowego w 2020 i używam go na codzień, myje w nim konia praktycznie codziennie w lecie, lonżuje i po wypraniu potrafię usłyszeć "ooo, nowy kantar?" 😂

infantil, - wiesz no, one generalnie nie służą do jedzenia 😂 Ja miałam memphisa schocko ładnych parę lat, aż komuś się do łapek przykleił i nie wrócił...
zembria, - popieram! Tylko wolę te z przeplatanego sznurka, bo to jedyne, które poza futrzakami mi konia nie obcierają, mimo braku podszycia. Jedynie złote sprzączki szybko przestają być złote w mustangach.
azzawa, - ja mam schizę dotykową, jak mi coś w macaniu nie podejdzie to nie umiem się przekonać 😅 Niemniej wierzę, że może być trwały 🙂 i na fotkach wygląda bardzo ładnie.
wątek zamknięty
keirashara, jasne, jak najbardziej rozumiem🙂
Co do kantarow to tez kupilam szoka z polecenia i o ile okucia nawet nie chcą zacząć rdzewieć (a na tym mi najbardziej zależało, to materiał dosć szybko się zeszmacił 🙁 ale to też zasługa tego, ze nie bylo mnie kilka dni a stajenny sobie "pożyczył" moj kantar jako padokowy dla wałacha stojącego w wyjątkowo rozrywkowej grupie (tam kantary i derki sa "jednorazowe" tak się zabawiają chlopaki) 😡
Więc to i tak że wyżył te kilka dni. I używam go do dziś (to było 2 lata temu)
wątek zamknięty
No Shocke generalnie mają mięciutką taśmę, co ja uważam za zaletę osobiście. Okucia pancerne i top jakość wykonania. No ale wiadomo, że taką miękką taśmę łatwiej zjeść niż sztywnego mustanga :P
wątek zamknięty
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi i propozycje!

Co do zielonego to jestem fanką neonów. Aczkolwiek butelkowy odcień też jest uplasowany wysoko.
wątek zamknięty
Dwa pytania:
-czy velvety eskadrona nie szmacą się szybko ?
-czy czapraki eskadrona w rozmiarze pony , wszechstronne sa jakies wyraznie mniejsze obecnie ? Mam cottona, z jakiejs starej kolekcji w rozmiarze pony i szczerze mowiac nie zauwazylam, zeby pod siodlem 17" byl mniejszy, a juz na pewno nie za maly 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 stycznia 2023 13:54
Nique, ja mam mustang Hit i on jest mięciutki
wątek zamknięty
kasska, cottony pony są wielkie, i faktycznie na dużego konia można wsadzić 😅
wątek zamknięty
Czy coś wiedamo kiedy ten Sycamore z ES wchodzi?
wątek zamknięty
faith, na instagramie equestrian stockholm jest, że można będzie zamawiać od 11.01 od godziny 10
wątek zamknięty
Dzięki 🙂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 stycznia 2023 13:01
A ja jestem ciekawa jak ten ES Sycamore faktycznie w realu będzie wyglądać. Czy to coś w stron na Amazonite tylko z ciemna lamówką ? Taki mi się podobny wydaje odcieniem. Choć może on bardziej w zieleń idzie . Zobaczymy .
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 stycznia 2023 12:22
nowość od kentucky 💗
Przechwytywanie.PNG Przechwytywanie.PNG
wątek zamknięty
Pati2012, - dlaczego? Mój portfel już płacze 😂💔

Są jeszcze zielone, w tym pięknym odcieniu 🙈
wątek zamknięty
Koleżanka mi podesłała, przestałam ja lubić.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 stycznia 2023 13:07
Pati2012, kolejne arcy praktyczne i arcy piękne produkty od Kentucky... 🤣😜
wątek zamknięty
O, jednorazowe ochraniacze xD
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 stycznia 2023 13:24
Moon, dokładnie tak!
Patrząc na nogi mojego konia ostatnimi czasy uwalone po kolana w błocie, to takie ochraniacze mogłabym co najwyżej sobie na ręce założyć 😂
A na konia zakładać je tylko latem 😁
wątek zamknięty
Pati2012, przy czym latem takie ochraniacze jedyne co robią to grzeją końskie nogi :P

Ale są piękne xD
wątek zamknięty
Nie kumam co Kentucky ma z tymi przaśnymi ochraniaczami. Te różowe i szmaragdowe to jakiś koszmar a teraz velvetowe z futrem serio? Ani to ładne Ani praktyczne ani bezpieczne....
wątek zamknięty
Jak to "ani to ładne"? 😂
Przecież one są najpiękniejsze na świecie! Aż chciałoby się kupić, założyć na nogi zamiast skarpetek, owinąć się derką fake fur również z Kentucky i zapaść w sen zimowy 😍
wątek zamknięty
keirashara, me serce załkało na widok zielonych ochraniaczy … Mój największy fetysz, ale czy jestem aż tak nawiedzona, żeby kupić jednorazówki…? Ciekawe jak będą sprawdzać się w użytku ….
infantil, idealnie to ujęłaś 😅
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 stycznia 2023 14:29
Fajne do "Mikołajowych" fot chyba tylko 🤷 Mnie nie urzekły, jam jest "team bling" a nie "fluffy squad" 😂
wątek zamknięty
Wiecie co, jak miałam wszędzie dobrze utrzymany biały kwarcyk to spokojnie można było w takich śmigać 🤷 Cały rok, bo hala bezpośrenio ze stajni lub dojście w pełnej kulturce po kostce. Ochraniacze bardziej mi się brudziły od środka, od końskich nóg i potu niż od zewnątrz. Od zewnątrz to w zasadzie wcale, patrząc tylko na to mogłabym ich nie prać w zasadzie 😜 Wystarczyło strzepać kwarc szczotką na sucho i czyściutkie. Mam też od lat białe kaloszki kentucky z futrem i one są nie do zajechania, w dodatku wrzuca się do pralki i wychodzą nówki 👌 więc mam ciut wiary w te ochraniacze.
Teraz mam na hali okropnie brudzące podłoże i w życiu bym nic ładnego nie ubrała na nią, bo wszystko barwi na rudo 😒 ale imo to nie jest tak, że takich rzeczy "nie da" się używać, bo jest coraz więcej stajni z takimi "kulturalnymi" warunkami.

Kuniaa, - a mi te różowe skorupy się podobają 😅 ale ja "na starość" totalnie pokochałam róż i nie mam ani odrobiny chęci bycia poważną na koniu 😉
infantil, - no dokładnie! I miziać, one są takie milutkie 💕
wątek zamknięty
keirashara, to my mamy czysty kwarc biały, regularnie rownany i podlewany i jest masakra. Wszystko co czarne na nogach jest brudne od niego. 🙈 przy okazji mam ochraniacze Kentucky z futerkiem, cena dobra jak na te firmę, aleee zewnętrzny materiał jest jakby zamszowy i brudna rękawiczka już potrafi je pobrudzić brzydko 😩

A te velvetowe ochraniacze jak dla mnie fujka 🙊
wątek zamknięty
dairoxroxi, - no w Drzo był trochę kamieniasty i aż za mocno zbity, ale nie brudziły się ani trochę. Fakt, że ja tam 90% czasu w skorupkach veredusa, bo jak już znalazłam coś pasującego na śląskie łapki to 😅 ale serio, myk szczoteczką i po sprawie. Tu gdzie teraz stoję na placu też kwarcyk, trochę kopny i też jakoś szczególnie nie brudzi.
W zamsz faktycznie może wlazic, mi tak w rzepy właził i ugh... tylko zapiecia na kołki na codzień 😂
wątek zamknięty
Ja tam team classy issue. Królewna w zielonym Kentucky na futrze.
IMG_0555.jpg IMG_0555.jpg
wątek zamknięty
Bordowe Kentucky full set 💘
47AF362B-AD69-4E10-B242-0904A99103CF.jpeg 47AF362B-AD69-4E10-B242-0904A99103CF.jpeg
F2284BCA-2552-4646-891F-3C85297830C6.jpeg F2284BCA-2552-4646-891F-3C85297830C6.jpeg
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Kentucky mam i ja 🤣
5C2A2A7E-88B8-4F5C-9891-AFE6B9CC1CCC.jpeg 5C2A2A7E-88B8-4F5C-9891-AFE6B9CC1CCC.jpeg
wątek zamknięty
Pięknie wygląda, zarówno zielony jak i bordo 😍😍😍
Natomiast te ochraniacze velvetowe też do mnie nie przemawiają, u nas starczyłyby na dwie jazdy i miałby piękne przetarcia od wewnątrz 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.