sklepy internetowe

Ja też kontakt mam na mail w miarę sprawny z nimi.
Ok, dajecie nadzieję. 😉 może się w końcu odezwą.
A może jakimś cudem wpadasz im do spamu, czy coś?
Ja również bezproblemowy kontakt czy mesenger czy insta. Pytanie o koszty wysyłki, problem z paczka itd... Zawsze szybko odpisują.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 marca 2023 18:15
Bardzo duże plusy dla:
Bergo - jak zwykle szybko i sprawnie 🌻 ,
Happy-horses - za na prawdę duże zamówienie zrealizowane bardzo szybko 🌻 ,
hippovet - tradycyjnie wszystko git 🌻 .
Melduję, że moja paczka z Happy Horses dzisiaj przyszła i dostałam spory rabat na kolejne zamówienie, więc na pewno dam kolejną szansę, bo ceny kuszą. 😉 Pewnie przy takich dużych promocjach ilość zamówień przerasta ekipę sklepu.
Ogólnie przed pozwaniem happy-horses bardzo lubiłam Bergo. I dziś pojawiła mi się wielka promocja u nich na horze. Ceny do -60%, wiec stwierdziłam że spojrzę …. I co?
Bergo po promocji; https://sklep.bergo.pl/horze-mistboy-zestaw-do-sprzatania-boksow-75-cm

Inny sklep przypadkowy, bez promki : https://www.stajniasklep.pl/product/Podbierak-Mistboy-czarny-zestaw-s17523?gclid=Cj0KCQjw_r6hBhDdARIsAMIDhV-PrvO4LclnD5BSXvsCd4Xf04LzkopgVeuoxgg4EgL8XuO2L3r5O4EaArawEALw_wcB

Osobiście w moich oczach takimi zagraniami stracili. Sprawdzałam cenę bo zdziwiłam się ze zbieraczki do kup tak poszły w górę 😂😂 ale jednak nie poszły 😅
arlyn, ja tak tylko powiem, że to dwa różne produkty. W Bergo marka to Horze, a w stajniasklep York. W innych sklepach taki zestaw Horze jest po 199 zł.
Fokusowa, a to zwracam honor 😅 tego nie zauważyłam w oburzeniu 🙈😂
Żeby oddać sprawiedliwość - moje kolejne zamówienie z Happy Horses przyszło zgodnie z szacowanym czasem oczekiwania. 😉 Duży plus za pakowanie przesyłki, już drugi raz opakowania z suplementami były pancernie zabezpieczone, małe szanse żeby coś się uszkodziło w transporcie.
Czy zna ktoś może ten sklep? > https://www.rideawaystore.com
Kayraa,
Ja tam kupowałam oficerki kiedyś
A ostatnio zamówiłam sztyblety w mega promce i właśnie do mnie idą-jutro/pojutrze powinny być, to się jeszcze odezwę
Nają też polską wersję strony
Dziewierz, o dziękuję za info 😀 Właśnie maja fajne promki i mnie to skusiło 😀 A powiedz ile Cię wyszła wysyłka do PL?
Kayraa,
O ile dobrze pamiętam to 35 PLN
Dziewierz, dziękuję 🙂 Zamówiłam, mam nadzieję że dojdzie 😀
Kayraa,
Moje sztyblety dzisiaj przyszly, wszystko Ok
Hej mam pytanko ile wam szło mniej więcej zamówienie z Horse Cookies?
Rudaska8), do 7 dni roboczych zazwyczaj
Plus dla niezawodnego Bergo
Plus dla Konika
Plus dla GNL
Plus dla Arcusa
Plus dla Horse Trade i Dobry Koń przez Allegro

Lubię robić zakupy w miłych i bezproblemowych sklepach

Ło matulu, po 1,5 miesiąca (zamiast 14 dni) dotarło w końcu moje zamówienie z Happy-horses.
Kontakt ze sklepem bardzo dobry, ale wysyłka odwlekana z tygodnia na tydzień 🙈
Dobrze, że nie było to nic pilnego, a warto było zaczekać, bo dobra promocja wtedy wpadła.
A ja kontaktu ze Happy-horses nie mam. Żadna promocja, ot 2 worki sieczki. Ani sieczki, ani kontaktu, ani kasy... żałuję, że się skusiłam na 5% rabatu, sieczka wrzodkowi potrzebna, a ja nie wiem czy i kiedy dotrze 🙁
Milla,
Ja właśnie czekam już miesiąc i myśle czy nie zrezygnować bo się człowiekowi odechciewa dopominania o swoje rzeczy…
Ja czekam od marca na suple od happy horses, na szczęście wzięłam za pobraniem. Czas dostawy byl 3-10 dni roboczych. Już ponad 2 miesiace to trwa, pierwsze moje problemy z wysyłką od nich. Nawet się nie upominam, po prostu zamówiłam gdzie indziej.
Milla, u mnie to sami, ja miałam mieć 21 dni a mam... już nie wiem ile. Dostałam od nich 2 paczki, 3 jest w drodze 😅
Na insta można się przypominac, to całkiem skuteczne i odpisują.
Ja czekam ponad miesiąc na 2 z trzech zamówień i wczoraj wieczorem napisałam w sprawie anulowania jednego z nich - bo było bardziej pilne i już zdążyłam kupić tą rzecz w innym miejscu. Odpisali natychmiast, miło i bez problemu, przeprosili za opóźnienia, a kasa dziś rano była na koncie.
Oni teraz są w trakcie przeprowadzki i chyba mocno im się wszystko obsunęło…
Pierwsze zamówienie od nich dostałam kiedyś po dwóch dniach, drugie (czyli jedno z trzech robionych miesiąc temu) po około dwóch tygodniach.
Też czekam na paczkę z opóźnieniem. I jak wyżej, przez przeprowadzkę są mega opóźnienia. Ale jak pisali na insta mają jakoś wynagrodzić. Do tej pory i wysyłka i kontakt super.
faith,
Niby odpisują ale nic konkretnego… Kodami rabatowymi to sypią z rękawa ale z wysyłką paczki im się niestety nie spieszy 🙁

To ciekawe czy i jak wynagrodzą.. Swoją drogą przy zamówieniach nic nie mówili o przeprowadzce i opóźnieniu bo wtedy może człowiek by się zastanowił czy chce tyle czekać.. Natomiast słyszałam już id paru osób, że to nie pierwszy raz jest problem z wysyłką więc to raczej nie jest wina przeprowadzki
Przy okazji dam zaległego plusa dla GNL:

Zamówiłam wędzidło, którego (jak się okazało) nie było nawet u producenta. Telefonicznie ustaliłam wymianę na inny, podobny model - przyszło mi jednak nie to wędzidło, a zupełnie inne. Na fakturze model się zgadzał, więc coś nie zadziałało przy pakowaniu.
Napisałam maila o 14: 00, chwilę później dostałam odpowiedź, a o 15: 00 (!!!) kurier już odebrał paczkę z dobrym wędzidłem ze sklepu. Następnego dnia było u mnie.
Mega plus za tak sprawne załatwienie sprawy.
Tez mam problem z happy horsers zamówienie z początku kwietnia przyszło na początku maja i 2 z 3 rzeczy pomylone.
Niby kontakt jest ale dalej nie mam tego co zamawialam � i chyba szybko mieć nie będę
Za to mam to czego nie chce... albo w innej wersji niż chciałam..
Ostatnie moje zamówienie tam �
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się