Końska Rewia Mody XVII (2023)

Wracam do koni po dość długiej przerwie, a tu tyle pięknych nowości!
Zauważyłam, że eskadron przestał być już tak popularny (?) Przestali produkować kolekcje nici, oraz czapraki o profilu SR? 🤠

Ps. Planujecie już jakieś nowe komplety na święta, pod choinkę? 😅
wątek zamknięty
marianna152, matko, ja też wracam po przerwie! Weszłam na forum i najwięcej aktywności w tym wątku 😀
wątek zamknięty
brylant, Nic dziwnego, od zawsze mój ulubiony wątek 😝 Muszę na nowo skolekcjonować szmatki - nie narzekam 😂
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
19 listopada 2023 18:49
Do kiedy zazwyczaj w sklepach są dostępne kolekcje platinum? Mam na myśli obecną kolekcję 2023/2024
wątek zamknięty
Każda kolekcja oprócz CS wiosna/lato oraz jesień/zima ma jakby rok "daty ważności" i pod koniec tego okresu zaczyna być wyprzedawana. Sklep dostaje tyle, ile zamówi, więc ilościowo to bardzo różnie wychodzi dla każdego sklepu.
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy czaprak Kentucky VS velvet podejdzie pod siodło ujeżdżeniowe? Czy zupełnie nie będzie pasował? Niestety nie mogę go wymienić ani zwrócić a zakupiłam przez pomyłkę i jeszcze nie dotarł.

Ps: jeśli się wbiłam do złego wątku to dajcie znać. Jestem tu nowa 🙂
wątek zamknięty
Notyourimage, Wejść wejdzie ale ...no nieeee... będzie to kiepsko wyglądało i tyle. Różnica jest w przodzie głownie więc jeśli Tobie to nie przeszkadza..
IMG_6183.JPG IMG_6183.JPG
IMG_6184.jpg IMG_6184.jpg
IMG_6185.jpg IMG_6185.jpg
wątek zamknięty
Kuniaa, ooo fajne porównanie na zdjęciach i racja wyglądać dobrze nie będzie. Dzięki za pomoc.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
23 listopada 2023 16:36
Zabijcie mnie - rozmiar kantara W to full, a WE to x-full? Wypadło mi z głowy i nie mogę znaleźć info
wątek zamknięty
Zgadza się
wątek zamknięty
Jest może jakiś inny producent, który robi takie czapraki (z podobnym krojem i poziomymi pasami) nie za miliony monet jak CT? 🤔
1632308589.1257.jpg 1632308589.1257.jpg
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
_Karolina_, przychodzi mi do głowy ten
z Deca, nie wiem ile to te miliony monet , ale ten jest fajnie wykonany i ładnie wygląda na koniu:
[[a]]https://www.decathlon.pl/p/czaprak-dla-konia-i-kuca-fouganza-900/_/R-p-331942?mc=8757621&c=Be%C5%BCowy[[a]]

(Nie wiem co się stało że ten link nie chce się normalnie wstawić)🙈
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Dzięki!
Rzeczywiście nie doprecyzowałam - max 350zł
Powyżej tej kwoty mimo wielkiej chęci, rozsądek nie pozwala mi kupić czapraka 💀
wątek zamknięty
_Karolina_, - Kentucky z kodem na Black Friday? Przy -30% chyba zmieści się w budżecie 😉
wątek zamknięty
keirashara, to będę polować

A jak on się Ci sprawuje? Nie zjeżdża? Trzyma fason po praniu? Szybko schnie?
wątek zamknięty
_Karolina_, - ja mam akurat tylko velveta od nich, wersję ujeżdżeniową, ale trzyma fason, nie zjeżdża, nic mu sie nie dzieje w praniu. Widuje dużo sprzętu kentucky na zawodach i w stajni, prezentuje się super.
wątek zamknięty
keirashara, z tego co zrozumiałam to _Karolina_, zależy na poziomych paskach czyli na pearlsach. Serio nie są to czapraki do codziennego ciurania, reklamowałam już 2 bo pękają koraliki lub żyłka na której są, trzeba je prac w specjalnych workach itp. Do codziennego używania velvety/woole/glitery niezniszczalne - ale nie ma poziomych pasków.
Może przypilnować Cavallerie na BF 😎
wątek zamknięty
keirashara, z tego co zrozumiałam to _Karolina_, zależy na poziomych paskach czyli na pearlsach. Serio nie są to czapraki do codziennego ciurania, reklamowałam już 2 bo pękają koraliki lub żyłka na której są, trzeba je prac w specjalnych workach itp. Do codziennego używania velvety/woole/glitery niezniszczalne - ale nie ma poziomych pasków.
Może przypilnować Cavallerie na BF 😎

Kuniaa,

Ja miałam te poziome paski. Po jednym użyciu zaczął mi się mechacić już przy popręgu.. znajoma ze stajni go kupiła ode mnie i po kilku ambitniejszych użyciach już cały był zmechacony tam gdzie siodło leży. Trochę słabo jak za czaprak za 600 zł
wątek zamknięty
dairoxroxi, mam dwa i jest dokładnie to co mówisz, bardzo delikatne, okazjonalnie super ale trzeba uważać i jak już to na głębokich promkach kupować bo nie są warte 600pln
wątek zamknięty
Dziewczyny, w Was siła - uchroniłyście mnie przez tym zakupem! 😅

A któraś z Was miała może ten z CT, czy tam też sytuacja podobna?
wątek zamknięty
_Karolina_, zakładam że to to samo co ten
https://equizoneonline.com/collections/cavalleria-toscana/products/quilted-wave-dressage-saddle-pad-1
mam dwa są spoko wypadają raczej duże, nie są to tytany których nic nie ruszy jak Le Mieux :P
Tu używany i prany:
IMG_6231.JPG IMG_6231.JPG
IMG_6232.JPG IMG_6232.JPG
IMG_6233.JPG IMG_6233.JPG
IMG_6234.JPG IMG_6234.JPG
wątek zamknięty
Kuniaa, jej, no w tym to się zakochałam 😍
a jak długo już je masz? i czy nie przesuwają się podczas jazdy?
wątek zamknięty
Ja mam dopasowane siodło bezpośrednio na czaprak i było ok. Czapraków mam sterty więc jest mało używany jakieś 6 razy na koni 2 razy prany.
wątek zamknięty
To mnie załamałyście tym Kentucky
Cały rok czekałam, żeby kupić sobie beżowy z koralikami, właśnie czeka na odbiór 😭

Mam nadzieję, że okazjonalne używanie jednak przetrwa
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 listopada 2023 15:02
A jak z trwałością kantarów Kentucky? Chciałam sobie kupić z wyprzedaży, ale po tych komentarzach o tych czaprakach to nie jestem teraz przekonana. Eskadrony, które miałam były niezniszczalne, i raczej takich szukam
wątek zamknięty
malinowaa, nie bierz tych z kamyczkami - robią się matowe i odpadają po pierwszym praniu w pralce reszta praną trochę blaknie. Skórzane są super.
wątek zamknięty
Czy ktoś ma Kentucky Leather? Ten czaprak obszyty sztuczna skóra? Nie obciera to konia ? Jak się wypierze w pralce to nie wygląda paskudnie?
wątek zamknięty
xxagaxx, - tego nie mam, ale mam ich kalosze z sztucznej skóry (kentucky nie ma nic z naturalnej) i w pralce były już wiele razy 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.