sklepy internetowe

Plus dla GNL za szybką wysyłkę - przedwczoraj zamówione, wczoraj wysłane, dzisiaj doręczone 😁
Ogromny minus dla Equishopu. Zamówienie z PAŻDZIERNIKA, wysłane 4 maile, na żadnego nie raczyli odpisać.
Wysłali paczkę, niepełną, jak nie było mnie w kraju... także właśnie wraca do nadawcy xD
xxagaxx, też miałam niedawno mega problem z kontaktem z Equishopem... i nawet o nich nie ponyślałam na BF...
_Gaga, widzisz, ja też nie, ale akurat wtedy mieli to co chciałam. Jak zamwiłam okazało się że nie maja... chciałam zrezygnowac z zamówienia, no ale się nie da bo nie odpisują. Jutro spróbuję się tam dodzwonić.
xxagaxx, miałam identyczną sytuację... i ani nie odpisywali ani się nie dodzwoniłam 🙁
U mnie w ostatnim czasie też pojawił się problem z Equishop - zamiast oleju do siodeł wysłali mi mydełko. Kontakt co prawda był, nie nazwałabym go profesjonalnym. Obiecali w ramach rekompensaty dać gratisy a okazało się że tak jak paczkę wysłałam (a zabezpieczyłam ją dodatkowym kartonem) tak do mnie wróciła. Bez gratisów, z niezabezpieczonym olejem.
Moon   #kulistyzajebisty
28 listopada 2023 08:11
Giga plus dla Arcusa, expressowe zamówienie, jeszcze bardziej expresowa przesyłka 🙂
Sluchajcie, kupował ktoś kiedyś z toruńskiego sklepu Horselet? Zamówiłam od nich termobuty przez Allegro ponad tydzień temu, mialy przyjść 29 albo 30 a tu status ciągle "w przygotowaniu" nic się nie zmienia. Dodatkowo nie odbierają telefonu przez cały dzień i już zaczynam się zastanawiać czy to jakiś przekręt czy co 🙄
feno, na allegro nie ma raczej przekrętów, bo jak dasz negatywna opinię to oni maja duży problem jeśli normalnie działają i od razu sie odzywają i proszą o wycofanie itp.
Zmorą na allegro jest to,że wystawia wiele firm coś czego nie ma na stanie, piszą,że szybka wysyłka, a potem się okazuje,że oni dopiero to muszą zamówić itp.
Okej, dzięki. Miejmy nadzieję że przyjdą, bo kupiłam specjalnie na pobyt w Polsce i już mam na ten weekend śnieżny teren umówiony kurka, byłoby słabo jechać w adidasach 😅🤣
feno, tzn. Jeśli nie wystawisz negatywna to mogą nie przyjść, ale .0246974398934E+34;
No i załatwianie sporów przez allegro zwykle daje kopa i jednak sklepy wysyłają 😉 Zawsze możesz do nich napisać z zapytaniem co z twoim zamówieniem. Na takie zapytania zwykle jest szybki odzew, szybszy niż przez maila czy ich własny sklep internetowy 🤷
feno, w allegro masz przy zakupie opcje ‚zapytaj o zakup’. Kliknij to, napisz wiadomość do sprzedającego i wtedy zakładasz dyskusje przez allegro dot. zakupu. W dyskusje ma wgląd allegro i w razie problemów powinni pomóc w rozwiązaniu problemu.

Edit: w ogóle umknęło mi, że w Toruniu mamy taki sklep :P
feno, ale skoro masz dostawę na 29/30 to mogą 29 dopiero nadać i przyjdzie na 30. Nie panikowała bym. Chyba, że mają kiepskie opinie. No i jest black friday, kurierzy, sklepy - wszyscy są zawaleni zamówieniami i paczkami.
Dzięki za wsparcie dziewczyny, melduje że po uderzeniu do nich przez Allegro wysłali paczkę. Stopy uratowane 😁
+ dla horze oraz dla horsetown
Dobra Equishop mnie wkurzył na maxa:
1) puśliska przysłali czarne zamiast brązowych
2) dwa oleje do skóry zamiast jednego
3) gumówka elastyczna jest twarda jak z żelaza( co za gówno).
Masakra…
Equishop ostatnio daje ciała po całości, ja zamówiłam bryczesy z wysyłka 24 h i co... wysłali po prawie miesiącu. Jedynie co dostałam to maila, że czas oczekiwania to 10-14 dni. Ale ani pytania czy w związku z opóźnieniem chce ten towar czy nie...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 listopada 2023 19:31
+ duże plusy dla:
hrabikon.pl
Pegazshop
Bergo
Maya Delorez
Dołączę się do narzekania na equishop- produkt do 14 dni był po ponad miesiącu i ponagleniach.
+ dla happy horses dobre ceny i było na czas
To ode mnie plusy dla
dlakoni.pl
hihorse.pl
Na razie ode mnie plusy świeże dla
- Bergo
- elfab
- happy horse
- horsetack
- horse trade

I częściowy plus za szybkość wysyłki dla horsetown, jednak minus za brak kontaktu, nie odpowiadają na e-mail, czy na wiadomości na instagramie. Raz jak do mnie dzwonili i nie zdążyłam odebrać to później nie odbierali.
Mega promocje się trafiają, zakupy u mnie błyskawicznie ale czegoś się dowiedzieć to trudno. I przez to problem ze zwrotem.
+ dla sklepu www.cellbes.pl, dobrze podane rozmiary, w miarę szybka wysyłka ( a był black friday), duże upusty cen.
Plusiki:
febro najszybszy black friday ever, w poniedziałek skoro świt przesyłka w paczkomacie 💗
paszomaty.pl idealny sklep dla introwertyka, do tego najlepsza czarnopiątkowa promocja na pasze, szeroki asortyment 💗
symar.pl siatki na siano własnego projektu, bardzo szybkie wykonanie i wysyłka, cenowo lepiej niż gdzie indziej 💗
Kentucky Horsewear moje glittery dotarły 💗
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 listopada 2023 10:40
Ogromny plus dla Tackshop.pl, jak zawsze obsługa na najwyższym poziomie, zawsze pomogą, doradzą i ekspresowo dostarczą.
Plus dla Hippovet bardzo dobry czas realizacji,
Plus dla Bergo,
mały plus HRS Feed szybko, ale droga wysyłka
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 listopada 2023 12:46
Koś wie co się dzieje ze sklepem equirex ? Nie mogę wejść na stronę, wyskakuje info, że sklep jest zablokowany.
Aleks, u mnie działa normalnie, może masz zablokowany dostęp przez neta w pracy czy coś?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 listopada 2023 13:34
Fokusowa, dzięki, że sprawdziłaś. No u mnie teraz też już działa ok. Nie wiem co to było, może jakiś chwilowy epizod. Chciałam sprawdzić na jakim etapie jest moje zamówienie i się nieco zdziwiłam tą informacją.
Aleks, U mnie też nie działało przez chwilę. Teraz już działa.
Może mieli jakieś prace serwisowe chwilowo?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 listopada 2023 13:46
martrix, możliwe.

Żeby nie spamować i przy okazji bardzo duże plusy dla:
- tackshop - tradycyjnie fantastycznie, że aż popłynęłam i zamówiłam jeszcze ostatnim rzutem na taśmę kolejną rzecz 😅😁,
- hippovet - za mimo urwania tyłka związanego z BF, szybki czas dostarczenia i całokształt 🙂
- essenz (ekipa od hempqualizer) - za bardzo szybkie przesyłki, włącznie z tą w przedsprzedaży 🌷 ,
- konik - za błyskawiczną przesyłkę 🙂 .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się