Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 stycznia 2024 11:38
Widziałyście gdzieś w dobrej cenie popręgi z fartuchem zandona? Na razie najtaniej mi wychodzi w horsetack'u z kodem mizerka1, ale chętnie bym przycebuliła bardziej 🤣
Albo jakiś fajny popręg z fartuchem, ale brązowy rzucił Wam się w oczy?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 stycznia 2024 01:45
Kuniaa, właśnie w Bergo z kodem hania15 będziesz miała taniej
Figarusowa, nie działa już ten kod w Bergo 🙁
Buffalo, nie polecam, bo gumy w popręgach Kentucky to shit.
Jakaś promka lub kod rabatowy na więcej niż 10% na suplementy horseline?
Jest jakiś kod do sklepu pegaz ? 🙂
Jest jakiś aktualnie działający kod do bergo 🌻
koza1, mi rano wszedł STAR
dairoxroxi zadziałał dziękuję 💐
Znajdę ktoś promocje na biogeK?
espérer, szukałam, najtaniej wyszło na allegro że smartem 136zl
siwaaa daje znać że znalazłam na erli na 130 z darmową dostawą jak chcesz sobie zrobić zapas 🙂
Nie znam sklepu. Podrzucisz link? To jakiś pewny sklep? 🙂
https://erli.pl/ to jest jakby takie allegro, ja już tutaj zamawiałam np pasze z nuby bo jest darmowa wysyłka
Dzięki, nie znałam tej strony.
Czy jest coś aktualnego do gnl, co działa na pasze i suple? Było wracam23, ale wygasło z końcem roku niestety :/
Katasia, TUMISIA ?
Kayraa, niestety nie działa
kody ambasadorskie w GNL nie łączą się z suplami, jedzeniem, bonami, Kentucky i innymi produktami, więc ani "szewcwbutach", ani "tumisia", ani żaden inny nie zadziała na suple 😒
Czasami coś się wykrzaczy i zapomną wyłączyć i wtedy np. łączą się z promocjami, ale poza tym to nie ma odstępstw.
infantil, kod wracam23 to był jakiś kod na porzucony koszyk, raz się tu na forum pojawił i działał na wszystko dobre kilka miesięcy, dlatego pytam czy może znowu jest jakiś tego typu magiczny kod - przy moim poklinicznym bankructwie ratuje mnie każde kilka zł oszczędności, a zniżka stałego klienta też od jakiegoś czasu nie działa a żarcie 🙄
Promki dla wrzodków.
Screenshot_20240207-191402.jpg Screenshot_20240207-191402.jpg
LatentPony   Pretty Little Pony :)
07 lutego 2024 19:39
siwaaa, tylko niestety nalicza po 20 zł za wysyłkę worka sieczki.
Próbowałam zamówić 3 worki sieczki i w najtańszym wariancie naliczyło mi 60 zł za wysyłkę.
Więc taniej wychodzi chyba przez allegro jeżeli ma się smart 😉
LatentPony, ooo, na sieczki nie patrzałam. Tylko luknelam na suple w pelecie, i przy 2 szt wyszła wysyłka tylko 20zl.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 lutego 2024 21:54
Jakiś kod do konika ?
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 21:59
https://foran.net.pl obniżka o 20%
https://redmills.com.pl/ obniżka 15%
Czy gdzieś poza foranem są promki na suple? Potrzebuję Biocell ten zwykły lub equinox gastro
Katasia, bergo
Moon   #kulistyzajebisty
14 lutego 2024 17:41
Katasia, w horse-trade też jeśli robią promki to przeważnie na suple też wchodzą.
BUCK   buttermilk buckskin
14 lutego 2024 18:18
Katasia BIOCELL Senior ma darmową dostawę oraz -10% na kod SENIOR2024
BUCK, chodzi o ten zwykły, senior na 65% glukozy, moim zdaniem kompletnie nie nadaje się dla wrzodka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się