Końska Rewia Mody XVIII (2024)

Moon, nooo, komuś się suwaczki w fotoszopie srogo poprzestawiały..
Moon, ale kupuję ze sklepu, a nie od producenta i to ze sklepem obowiązuje mnie umowa sprzedaży. Nie powinni się zakrywać zdjęciami producenta w takim wypadku, przecież to jest jakiś absurd, jak to jest rozjechane ze zdjęciami.
Ja chciałam tę kolekcję zamówić od producenta, byłabym naprawdę w opór zła. Bo koszt wysyłki i bardzo ciężki zwrot. No czułabym się srogo oszukana.
gdzieś były na necie zdjęcia porównawcze. O mam... https://www.instagram.com/p/C38M-64NG0Q/
Ja sie zastanowiłam najpierw i stwierdziłam, ze jednak odpuszczam. Widać, że ciut nie taki ten kolor, jak promują. Chociaż tam to w ogóle jakby podpadał w niebieski trochę.
martrix, nawet na tym porównawczym to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Też widziałam to zdjęcie i filmiki, ale już zdążyłam zamówić i łudziłam się, że jednak będzie jak na katalogowych. No niestety, jest szarość. Ta nazwa „Dramatic Monday” mnie zastanawiała, bo nie pasowała do zieleni nijak. Już wiem dlaczego 😂
Ha! a ja na łączach z moon i fokusową czekałam na info z paczkomatu, czy klikać ten czaprak dla siebie, czy nie. No i nie klikam - mega rozczarowanie ���
Fokusowa, rzeczywiście chociaż nazwa się zgadza, przyszedł dramat. 😅
Ja też widziałam to porównanie z linku Matrix i taki kolor nadal by mnie urządzał. Ale nie to szare, zdechłe coś. 😂
Ale lipa i rozczarowanie ten kolor 😒 a mogli zrobić taki piękny Czaprak eh… chyba zamówię sobie ponownie monaco blue zamiast tej smutnej zieleni
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
04 marca 2024 18:38
ło matko naprawdę kogoś poniosło z Photoshopem 😱 a już się przymierzałam

Ja to tylko powiem że taki dokładnie zielony to Lemieux ma w kolorze spruce, może nie w jodełkę ale ze złotymi akcentami. Czaje się na niego od dawna, pomimo że zielonych czapraków mam co najmniej eee trzy xD (i może jeden wyjęty z folii). Na orchid z tej samej kolekcji (na tym samym zdjęciu) też, zakup dwóch usprawiedlic chce tym że nowa kolekcja nie ma żadnego koloru który mi się podoba 🙈
IMG_20240304_183740.jpg IMG_20240304_183740.jpg
Mam bregginsy LeMieux Spruce i to faktycznie piękna, głęboka, butelkowa zieleń.
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2024 19:42
Wiecie co, ten kolor nie jest brzydki sam w sobie. (Ja przecież kocham stypkowe kolory xd) On by bossssko wyglądał na siwku z brązowym sprzętem, albo kasztanie. Ale no nie chce mi to podpasować do pospolitego gniadego gnidka, który ma dość ciepły odcień sierści 🙈😜
Upolowane na olx dwa stare Ruffle z PS 💖
IMG_4405.jpeg IMG_4405.jpeg
Jakoś tu cicho jeśli chodzi o nowe PSoS czy tylko mi się ten pomarańcz marzy ? :P
Kuniaa, widziałam je dzisiaj i również uważam, że pomarańczowy jest mmmm 😋
IMG_4415.jpeg IMG_4415.jpeg
Moon   #kulistyzajebisty
11 marca 2024 20:46
Ciekawe jaki jest realny odcień… 🙈🤣
Moon, 😭
Ktoś się w ogóle skusił na tego Dramatic Monday? Jestem w szoku jak ludzie na insta pod „realnymi” zdjęciami wciąż się zachwycają i nikt nie komentuje, że to zupełnie inny kolor 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
11 marca 2024 21:13
dairoxroxi, anai wzięła ten mój i na jej kobyłce wygląda top 😁

Chciałam w sumie napisać ESowi swoją opinię na temat obróbki sesji foto i różnicy w wyglądzie, ale zapomniałam a potem doby mi zabrakło 🙈
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 marca 2024 11:50
czy to serio nowy Eskadron, który będzie oficjalnie pokazany w piątek? 😕
Przechwytywanie.PNG Przechwytywanie.PNG
bez szału, dupy nie urywa :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2024 12:42
martrix, nawet paznokcia by nie urwało 🙄
dairoxroxi, piękne kolory mają nowe PSy! Ten jasny jest cudowny...

Natomiast trochę się zdziwiłam zdjęciem katalogowym z panią i kucem do polo, bo wygląda to prawdę mówiąc średnio bardzo. Czy tylko mnie to drażni? 😅
Pati2012, o, kolejna kolekcja Eskadrona, która wygląda jak niekolekcyjny basic, juhu
Mój portfel trochę zrobił "juhu" 🤣
moj bardzo nie.... uwielbiam stype.
Ollala, nie chciało mi się szukać, o czym piszesz, jak to przeczytałam, ale dosłownie 10 minut później Insta mnie uraczył tymi zdjęciami. A ja takie "WTF, czemu to jest na mojej tablicy?". A to PS i przypomniałam sobie od razu Twój wpis. 😅
Mnie to nie drażni, ale... zastanawia, bo autor miał na myśli. 😅
Sivrite, haha, no właśnie najpierw próbowałam jakoś ich obronić, ale ostatecznie zdecydowałam, że mnie to drażni :p to konkretne zdjecie kojarzy mi się trochę z sesjami zdjęciowymi dla drogich marek niezwiązanych z jeździectwem 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 marca 2024 12:55
A co jest nie tak z tym konikiem do polo? Mmie tam uwiera tylko ta laska z rozwianym włosiem i bez hełmu 🤷 Ale konik spoko.
Mi też się konik podoba. A najbardziej podoba mi się temperatura tych zdjęć, są miłe dla mojego oka. Dokładnie poza lasią z włosem, ale u mnie to przemawia zazdrość, bo sama włosy mam brzydkie 😅
A może po prostu patrzyły mi się już foty wielkich ciemno umaszczonych koni ubranych w satynę...
zembria, ależ nic, konik też mi się podoba 😀 nie podoba mi się amazonka bez kasku, z rozwianym włosiem, siedząca jak na krześle i to, że czaprak z przodu ledwo wystaje przed siodło 😅
Moon   #kulistyzajebisty
15 marca 2024 09:28
Urwał nać...
Niestety nowy Eskadron mi się podoba, totalnie moje połączenie granatu i beżu... 🙄🙈
Nowy eskadron już w pełnej krasie - powtórka jak nie wiem.
Miałam cichą nadzieję, że może jakis czaprak z tego beżowego zgarnę, bo mam ciągle samotne ochraniacze plaza tapue, ale znowu te kroje takie meh.

Chyba jestem stara, bo zdecydowanie bardziej do mnie mówi od jakiegoś czasu klasyka od kentucky i equiline, no i psos.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się