komu konia w trening?


ale powiem ci ze ten "mój" przypadek był wybitnie dobry w wersji wstecznej, ja w życiu nie widzialam zeby koń sam na własne życzenie jechał 40m na wstecznym, a pewnie gdyby nie drzwi do stajni to dalej by też szła tyłem 😀

xxagaxx, wiesz jak wygląda bagażnik skody octavi, jak siądzie na niego dupą koń (ponad 700kg), który cofał się uporczywie od bramy, przez całą drogę do stajni, po drodze "zahaczając dupą" o parking i nie można go było do przodu ani o krok popchnąć ani zmienić trajektorii cofania?
Tak wygląda, że potem musisz z bagażnika korzystać przez tylne fotele🙂



Czy znacie kogoś w pomorskim kto przyjmuje aktualnie konie w trening i z czystym sercem możecie polecic? Potrzebuję pomocy z moją turbo inteligentną kobyłą która wykorzystuje wszystkie moje niedociągnięcia szczególnie na parkurze... Będę wdzięczna za każdą polecajkę 🌷
Lunitari, z całym sercem mogę polecić Zuzie Golicką (ona stacjonuje w Kujawsko Pomorskim, okolice Torunia) ale robi super robotę. Miałam moją kobyłę u niej 2 miesiące, znajoma ma teraz od marca swojego wałacha, jeździ czasem do niego wsiąść, koń zrobił mega postępy 🙂 a przy tym koń zadbany, kontrole weta jak trzeba itp.
xxagaxx, o dziękuję, skontaktuję się z nią. A powiedz, dałaś swoją kobyłę w trening po prostu, czy na odpracowanie czegoś? U nas zaczęły sie pojawiać notoryczne wyłamania (oczywiście kontrola weta i fizjo, wszystko ze zdrowiem w porządku) z powodu mojego braku doświadczenia, i jak zauważyła że raz jej się udało to już kaplica. Myślisz że takim gagatkiem też się zajmie? I byłabym wdzięczna jakbyś mi napisała na priv jak to finansowo u niej wygląda :*
Lunitari, miałam trochę problem, ze kobyła ruszała mi do przeszkód i słabiej się skracała, ale dałam głównie z powodu własnego ślubu i braku czasu na konie. Zostałaby dłużej, ale że druga klacz moja miała kontuzje to chciałam na czymś jeździć 🙂
Przywiozłam konia wsiadłam i chodziła tak super, ze mogłam od razu jechac na zawody 🙂

Uważam ze nadaje się do odpracowania. Ma dobre oko i mega wyczucie, sama startuje obecnie na poziomie 140/150 na nie łatwym koniu.
Finansowo byś musiała się z nią bezpośrednio skontaktować, bo z tego co wiem, konie trzyma w pensjonacie (jej stajnia jest pełna) i koszt pensjonatu to ok. 1500 zł .
Mogę ci wysłać do niej numer to dopytasz.
xxagaxx, Dziękuję za pomoc i priv!
Zwolniły się 2 miejsca w stajni którą mega polecam ,Trójmiasto
https://ogloszenia.re-volta.pl/trener-medalistow-mistrzostw-polski-przyjmie-konie-w-trening-zajezdzanie/o/599166/ gdyby ktoś rozważał podesłanie konia na trening to śmiało można dać do Bogana świetne łąki koń odkarmiony wybiegany potrenowany super opcja
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się