Końska Rewia Mody XVIII (2024)

Ollala, - przez Ciebie grzebię od wczoraj, ale bez skutku 😂 Za to jakieś inne dwa się trochę uśmiechają do mnie.
keirashara, nie ma za co 😎
Mi się udało trafić derkę polarową hazel i ooo mamo, to jest mój ulubiony kocyk, nie wiem czy trafi do stajni jesienią, czy zostanie na kanapie w domu, nie mogę się zdecydować 🤣🤣 😁
Poncioch, też mam, więc już pełnia szczęścia osiągnięta 💕
Ollala, 🦄🦄🦄

A jako że czaprak hazel w wersji DL jest nieosiągalny, to kupiłam mattesa rudego z futrem do kompletu z derką. Zacnie pasuje odcieniem rudości 😍
Poncioch, pochwal się kiedyś zdjęciem 😀

Niciaki z tych starych kolekcji mnie wprawiają w nostalgię - kojarzą mi się z czasami, kiedy byłam dzieciakiem i jeździectwo w dużej mierze polegało na kochaniu koników 😀
Ollala, a bardzo chętnie, tylko brakuje mi ochraniaczy/owijek pod kolor i mnie to razi xD przyjmę wszelkie rekomendacje pasujących najlepiej ochrów rozm cob 😀
Poncioch, - a copper eskadrona? Powinien być podobny kolorem. No i mattes też chyba miał możliwość konfiguracji ochraniaczy 😉
keirashara, na mojego emeryta ochraniacze z mattesa nówki, konfigurowane? Haha, to już wolę suplementów nakupić i poszukam owijek copper 😀 dzięki za trop!
To ja wpadnę ze starym eskadronem i tym co im wychodziło cudnie 🦄💗
18174e2f-f863-4335-8290-6d1dbf698e9d.jpg 18174e2f-f863-4335-8290-6d1dbf698e9d.jpg
1f17c7c3-e747-4008-93a6-e1d6e460f88b.jpg 1f17c7c3-e747-4008-93a6-e1d6e460f88b.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
11 lipca 2024 12:13
protoniasta,
... a co zastąpili szpetnymi wzorkami i printami... 😭🙄
Moon, dlatego teraz zbieram klasyczne kratkowe z Equest 😂 Bardzo podobne 👌
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 lipca 2024 12:19
protoniasta, taka kolekcja to marzenie! 😍 i jaka inwestycja jednocześnie 😂
Pati2012, marzą mi się jeszcze dwa dralony eskadrona sonderedition 🙂 może kiedyś trafię jak komuś się znudzą 🙂
protoniasta, O MAMUNIU 😍 Marzenie! Dawny Eskadronie, wróć.
A mogłabyś podlinkować te podobne z Equest? Nie znajduje mi derek, tylko czapraki z Eqst...
protoniasta, zazdroszczę tego BlackBerry kolekcyjnego 😍
protoniasta, omg, cudowne 😍 dralony były piękne!
Poncioch, dralony Equest były dostępne w dwóch wersjach - dużej i małej kratki oraz w wielu wersjach kolorystycznych - teraz też już raczej z drugiej ręki. Jedynie na reitsport-klawunde jest jeden na promocji 🙂
OIP.jpg OIP.jpg
120.jpg 120.jpg
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 lipca 2024 16:58
Ja bym jeszcze dodała do listy życzeń: stary EURO-STAR wróć! 😍
Lanka_Cathar, - ej, ale Euro-Star dalej robi kozak ciuchy! Tylko u nas nie idzie kupić 😒
protoniasta, - wooooow, szacun! 😍

Osobiście z dralonami mam tak, że kiedyś mi się nie podobały, a jak do nich dorosłam to przestali robić 🤣 ale przygarnęłabym jeden kocyk, taki navy-mango na przykład.

dairoxroxi - kolekcyjny blackberry to ogólnie był sztos, jedna z najładniejszych serii ever 💖
protoniasta, dzięki za wyjaśnienie. Tylko znów ta sama historia - już niedostępne, tak jak dralony Eskadrona. 🙃
Poncioch, jest strona eqest, na kórej wygenerujesz wybrany wzór na zamówienie za 145.49€ - jak chcesz to link na pw Ci wyślę, bo nie umiem skrócić linku, a jest ogromny 🙂
Ja już totalnie straciłam zajawkę na czapraki, ale kurcze poluje za jednym którego moja kolezanka ze stajni przywiozla sobie jeszcze z Niemiec sprzed X lat: Euro-star siateczkowy, taki literalnie perforowany z dziurkami. Ten material jest genialny, nie widzialam nigdy takiego modelu zadnej innej marki a jak u nas przez pol roku jest żar z nieba to tak dobre odprowadzanie potu jest kluczowe. Moze ktos kojarzy i wie gdzie moglabym taki kupic?
feno, kurde. Jak będziesz miała możliwość to zrób zdjęcie. Jestem ciekawa jak wygląda.

Z siateczkowych, które mam to wygrywa kentaur.
A mam jeszcze 2 lemieux, 2 różne od horze, harry's horse.
I miałam premier equine. Perforowany sztywny materiał pokryty siatką.
feno, - a caball aero? 😉 Ewentualnie ebuy niemiecki i tropienie euro-stara.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 lipca 2024 18:40
feno, ES ma taki
feno, ja polecam czeskiej firmy Manmat - https://www.manmatpolska.pl/czapraki-c-2_23.html
Ooo super, dziekuję dziewczyny. Ten Caball to jakas polska firma, nie? Nic od nich jeszcze nie miałam, estetyka mocno średnia ale wygląda na to że funkcjonalność taka o jaką mi chodzi właśnie. A Manmat znam ale z produkcji uprzęży dla psow pociagowych, nie wiedziałam że produkują też dla koni!
Ten Euro-star to po prostu jedna warstwa podziurkowana, teraz akurat w PL jestem ale jak wroce do domu to zrobie mu fote i wam pokaze. W necie go nie znalazlam poki co
feno, - tak, Caball jest polski i uszyją Ci co tylko sobie wymyślisz 😉 Mam od nich kilka rzeczy i wykonane są top.
keirashara, nie żeby coś, ale właśnie mi wpadł w oczy na Kleinanzeigen polopad nici violet w wersji DL...😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się