Ogłowia

Są całkiem spoko , nie wiadomo chyba jak z wytrzymałością bo firma chyba od niedawna jest ale w dotyku są całkiem przyjemne, miękkie do rzeczy imo
Villa Horse całkiem fajne, ładne, dobrze uszyte, mam od 4-ech miesięcy, na razie super, ale co do trwałości to jeszcze za wcześnie by wypowiadać się.
potrzebuję opini osoby która posiada ogłowie z hooksa- wiem, że ktoś z volty ma/miał ale nie wiem kto. do jakiej marki można porównać skórę?
potrzebuję opini osoby która posiada ogłowie z hooksa- wiem, że ktoś z volty ma/miał ale nie wiem kto. do jakiej marki można porównać skórę?


Ja mam to ogłowie.

Ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ nie mam do czynienia z jakimiś super firmówkami.

Ale mogę powiedzieć, że jest lepsze jakościowo od Chevala, przynajmniej w dotyku itd, bo używałam je może z 3 razy póki co, gdyż kupowałam je jako " odświętne"  😁  ogłowie.

Nie jest jakieś mega miękkie, ale skóra jest jak najbardziej ok. Przy zginaniu pasków nie zostają, żadne ślady, nic kompletnie.

Za to podszycie potylicy i nachrapnika megaaaaaaaaa miękkie.

To tyle co mogę powiedzieć.
😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 sierpnia 2009 09:03
Kupilam oglowie na amigo bodajze busse jakies na promocji skore 2 gatunku ma ale mysle ze bedzie calkiem fajne.
kujka   new better life mode: on
23 sierpnia 2009 11:05
Burzolku pw poszlo 😉
Claudia- a warte swojej ceny? czy lepiej zainwestować np w kieffera którego mogłabym mieć za podobną cenę?
lovely a jakim konkretnie myślisz?? Bo jak dla mnie te ogłowia są dość tanie (w większości)
zastanawiam się nad modelem artemis:

wychodzi ok 300zł
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
23 sierpnia 2009 20:25
ładne. We wtorek, o ile nie zapomnę aparatu, mogę obfotografować 2,5-letniego hooksa.
LOVELY Ja takie zamowiłam 😉 Jak tylko dojdzie to moge dac znac jak skóra.
misia- w takim razie czekam na realcje z użytkowanie i fotki 😉
ile za nie dałas?
strasznie podoba mi się ten świecący nachrapnik  😜
szkoda, że naczółek taki szeroki...
mi też bardzo to ogłowie przypadło do gustu  😀 mimo, ze nie lubie grubych naczółków to ten nie razi..
no to chyba powolutku bede na któreś zbierać kase ;p
Ja mam ogłowie firmy Solibel, zapłaciłam za nie trochę ponad 200 zł, ale jeżdżę w nim już od dobrych 3 lat.
Po czyszczeniu wygląda praktycznie jak nowe, wszystkim polecam.
Ostatnio dokupiłam sobie też naczółek tej firmy w śliczną łezkę🙂
W moim Subbenie dość mocno podpadły mi wodze. Jedna część jest z tak twardej skóry że zrobiły się malutkie pęknięcia w zgięciu przy wędzidle po 2 uzyciach a druga część tak dziwna (miękka niby) że jak się zegnie to robią się takie fałdy. Nic nie pęka ale się fałduje. Reszta ogłowia ok ale te wodze... 🤔

Nie wiedziałam gdzie napisać ... nie mogę znaleźć tematu bodajże założonego przez Strucelkę o dopasowaniu hackamore. Pomoże ktoś?  🙇
korsik jakiej firmy jest to ogłowie?? 
hmm.. ogłowie ze strony hooksa, więc chyba hooks (czy oni tam mają jakieś firmy?)
to jest chyba firma 'Gold Medal'
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 sierpnia 2009 12:26
up. po raz kolejny zamęczę Was pytaniem o ogłowie,  najlepiej do 200zł, żeby się nie rozsypało. najlepiej - w sprzedaży internetowej. pomożecie? < słodkie oczy >
a ja mam pytanie z innej beczki - jesli kupie nachrapnik meksykanski bez rozetki, bo chce osobno z mattesa dobrac, to jak ja potem doczepie? zdaje sobie sprawe, ze byc moze jest to pyt. do dzialu zoltodziobow  😁
Lovely z przesyłkami wyszło 325zł.

Ostatnio zakupiłam trenzelke Kieffera model Orion.
Tranzelka jest przesliczna wizualnie,skóra dobra ale bez fajerwerków.
Rivik ja też miałam osobno i po prostu podkładałam, zapinałam i się trzymało  😎
Nasze nowe oglowie - Kieffer Jessica III



😍
Bee. było to już 1000 razy, ale w skrócie: najlepiej w tej cenie wypadają Daslo i Cheval.
Chevala kupisz tu: link
Sklepów z Chevalem w ofercie jest duuużo, poszukaj sobie najkorzystniejszej ceny. Daslo w tej chwili nie wiem gdzie moźe być, ale zapewne wystarczy wygooglować.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 sierpnia 2009 17:04
wiem, wiem, ale potrzebowałam na szybko. dziękuję za fatygę  :kwiatek: myślałam właśnie o daslo.
Cheval tylko że na naczółek z diamencikami i tyle
A mnie bawi jak widze "skora bardzo wysokiej jakosci" i cena ponizej 200zl. Toz porzadna skora kosztuje wiecej, a gdzie robocizna itp. ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się