MPMK ujeżdżenie Książ 2009

Gdzieś chyba w KT 10/09 było ogłoszenie dot. organizacji Zakladów Treningowych o kierunku wierzchowym i zaprzęgowym w 2010 roku. Nie wiem, czy to co rok tak wygląda, czy coś się ostatnio zmieniło? Może za chcwile ukaze sie też podobne ogłoszenie dot MPMK?

Czy ma ktoś może zdjęcia z MPMK 4-latków?
:kwiatek:
aniamic   tegoroczny sezon sponsorują literki C
04 października 2009 22:39
Parę dni odcięcia od internetu, a tu wątek widzę kwitnie 🙂

Wergeel - serdeczne pozdrowienia od Majorsa i ode mnie  🤣 i dzięki za zdjęcie - szkoda że brakuje na nim p. Antoniego...

Quanta - masz jakieś Majorowe fotki?? oczywiście możesz je powklejać gdzie chcesz, ale na maila też poproszę jeśli mogę, będzie łatwiej je wszystkie razem zapisać.  :kwiatek: z góry wieeeelkie dzięki  🙇

Maxowa - a co tam u braciszka słychać? jak się miewa?  👀

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za gratulacje, wszystko przekażę koniowi, bo to głównie była jego zasługa  😍


A co do podłoża - to aż szkoda gadać  👿 🍴  😤 TRAGEDIA i tyle....
Troche spoznione przez akcje z wirusami...

MPMK czwartek:

http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/520.html
dziękujemy ci faro za czwartkową galerię, czy będzie kontynuacja?  😀

Aniamic- pozdrowienia dla Majora od kuzyna Mareczka też! koreczki trzymały się do środy tak mi się podobały 🙂
a do Pana Antoniego to możemy się osobiście wybrać z pucharami 🙂
W jakim siodle jeździ Pani Mazurek?
Będzie, będzie...

A siodło to Schumacher.
Wergeel ale ty to chyba nie do p.Antoniego z tym swoim pucharem? Swoją drogą to są chyba jedyne Czempionaty, na których pechowo dla siebie się p.Antoni nie pojawił.
repka - jak zapewne wiesz 🙂 hodowcą matki Marco - klaczy Marka, jest P.Antoni i nie zapomnę jak dwa lata temu mój koń wygrał i przy dekoracji P.Antoni się cieszył, wszystkim mówł że to jego koń, że jego hodowli... co było oczywiście bardzo pozytywne.
ponieważ człowiek wpisany jako 'hodowca' w paszporcie nie pojawił się na dekoracji ani w 4-ro ani w 5-cio latkach stwierdziłam, że  w tym roku puchar oddam hodowcy, który jest bardziej zainteresowany i na puchar jak najbardziej zasługuje! 😉

sorry za OT ..
Tak, tak wiem kto jest hodowcą Marki. No i dziwny ten hodowca Marco jest generalnie, bo to jednak fajnie mieć puchar dla hodowcy najlepszego konia w Polsce, no ale cóż. Faktycznie p.Antoni bardzo by się cieszył z faktu otrzymania aż 2 pucharów 😉 toż to konie z jednej linii i do tego jego wyjątkowej linii, bo on miał 2 jedyne klacze po Selenie 🙂
Odświeżam.

Czy ktoś z was kojarzy i robił zdjęcia Chesterowi? :kwiatek:
Startował w 6-latkach.

Mam opóźniony "zapłon" i dopiero teraz odkrywam, że rodzeństwo mojego Cyrona, które znam od źrebaka zaczęło się pojawiać w sporcie.
Jestem ciekawa jak Chester teraz wyglada, bo ostatni raz widziałam go przed ZT
Lagun, przejrzyj galerie na SK. Z pewnoscia gdzies tam jest.
Właśnie na SK otwiera mi się tylko kilka pierwszych rzędów, a reszta zdjęć to same czerwone krzyżyki 😕

Jasny gniadosz z wąską łysinką
to on

Będę Cię na rękach nosić 😀

Łep ma równie długi jak mój Cyron 😉 Kiedyś luzaczka trenera przezwała go z jego powodu "mrówkojad"
Jestem ciekawa czy pokaże coś więcej na czworobokach.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
01 listopada 2009 19:42
🚫

troche pozno obejrzałam galerie .... i Sałatce sie przytylo  😉
Lagun, znalazlam jeszcze dwa:



Faraa   :kwiatek:

Tego konia ja róznież znam od źrebaka i pomagałam w jego zajeżdzaniu. Starszliwie go lubiłam za jego łagodny charakter.  To dopiero sie konisko zrobiło...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się