Uchwycić chwilę

Koń z wiatru, ale obłęd!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2010 16:42
olciiik czad !!! wypaśna fota i ta agresja mrau 😀 cudne zdjęcie 😅
to i ja coś wrzuce 🙂
ola8719...., ten szetland w śniegu- rewelacyjne zdjęcie! Wysłałabym do KP jeśli jesteś autorką 🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 stycznia 2010 20:44
Maluch cudowny 💘
zdjęcia moje; dzięki wielkie za tak mile komentarze, a co do tego KP to chyba za wielki wstydzioch jestem  😡
ola8719....
Fantastyczne zdjecia kucyka. Ja to sobie chyba kupie takiego kiedyś. One sa obłędne  😜 😜
Jeszcze raz Wilarek
ola8719...., ty chcesz żebym spadła z krzesła, co jedno to lepsze! 😀
W poprzedniej stajni tez mielismy takiego 😀 Był kochany, ale za to rozbójnik. Chetny był to przeciagniecia Cie po ośrodku na uwiązie 😀 Na poczatku był ogierem, ale chciał kryc wszystkie klacze i Go wykastrowali.

Śliczniutki  😍
śliczny  😉 nigdy nie byłam miłośniczką tak małych stworzeń ale jak tu ich nie kochać  😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 stycznia 2010 06:55
Hypnotize zdjęcie kuca jest przesłodkie ... tylko nie chcę się czepiać... ale  dla takich ślicznych i uroczych fotek  jest wątek- ,,Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia".... Chwila  uchwycona to chyba żadna, ale piękno konia jak najbardziej. :kwiatek:

ola8719.... z ostatnim zdjęciem to chyba tak samo ;] Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia :kwiatek:
zabeczka17
To w ramachmałego OT zdjęcie. Z racji kuca oli8719. Bo to zdjecie to ani do nastrojowych, ani tutaj sie nie nadaje za bardzo. Juz wiecej nie bede 😉

ola8719....
Robisz fantastyczne zdjęcia.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 stycznia 2010 09:35
dla mnie do nastrojowych jak najbardziej 😀😀😀 mam twojego kuca na tapecie 😀 jest prześliczny 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
05 stycznia 2010 16:04
o nieeee 🤣 wyobrażam sobie czyszczenie takiego miśka...  👀
agniecha930 to co powiesz na to? Zwłaszcza że ta po prawej to siwucha czego nie widać za bardzo po zdjęciu:P 🤣
stella,  🤔zczeka: zbieram szczene z podłogi ! wielki  👍 dla tego, kto te konie doczyścił .
"Kąpiel błotna – główne zalety
- działanie antycellulitowe;
- wspomaganie odchudzania;
- wygładzanie i ujędrnienie skóry;
- działanie ściągające na skórę;
- przegrzewanie tkanek skutkujące niwelowaniem miejscowych ognisk stanów zapalnych;
- przyśpieszenie przemiany materii;
- zwiększenie wydzielania potu i moczu, co sprzyja wydalaniu z organizmu toksyn, soli, tłuszczów, czy też cholesterolu;
- wchłanianie składników mineralnych oraz odżywczych przez organizm;
- działanie przeciwbólowe;
- działanie kojące oraz odprężające;
- rozkurczanie mięśni gładkich;
- przeciwdziałanie obrzękom."
[http://czasnazmiane.pl/artykuly/Sauna/Kapiel_blotna___zabiegi_borowinowe_poprzez_relaks_do_piekna.html]

one to na pewno czytały...  😵
no a kto mógł czyścić jak nie ja🙂 wszyscy hi hi hi  ha ha ha a jak przyszło do czyszczenia to wszyscy sie zmyli bo dużo pracy maja;/ szczerze to miałam ochote je ze szlaufa pociągnąć ale było za zimno wiec było skrobanie skorupy przez pół dnia😲 i pól kilo kurzu w nosie haha
stella toż to jakieś błotne joziny z badzin!!!! 😀
One na miniaturce wyglądały, jak 2, normalne gniadosze... 🤣
m.indira   508... kucyków
05 stycznia 2010 19:58
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 stycznia 2010 20:30
Heh głupie ale wydaje mi sie że pasuje do wątku 🙂
No cóż hmmmm...przeszkoda niczym 2metry ale człowiek uczy się na błędach ;p 😡


to drugie znalezione gdzieś na necie ;]
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
05 stycznia 2010 20:46
😲 😲 😲 jaka masakra na drugim  😲
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 stycznia 2010 14:24
😲 😲 😲 jaka masakra na drugim  😲

Tak tak też tak sądzę i zastanawiam się co ten koń jej mógł zrobić, że takie coś zrobiła 🤔wirek: 🤔 🤬
centówka :P
Mysle ze ona stara sie nie spać... i nie robi tego koniowi za kare. Niemniej jednak wyglada to smutno conajmniej...
centówka :P, skaczesz w gumach !?    🤔
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 stycznia 2010 17:55
centówka :P, skaczesz w gumach !?    🤔

no znalazłam foto z treningu jak skaczę na gumach  🤔 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się