Końska rewia mody cz. 3

Chyba też muszę swoim w tej derce zdjęcia zrobić😉Ogólnie zauważyłam,że większość szmatek mam nieobfoconych albo nie użytych🙂
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
05 stycznia 2010 19:54
Ja zakupiłam ostatni niebieski Smurf DL na wyprzedaży  💃

I podbijam pytanie o dralony
wątek zamknięty
a ja kupiłam polopad nici pink vs.  💘
wątek zamknięty
A ja mam takie inteligentne pytanie: poniewaz jestem osoba niederkujaca konia (poza sporadycznym polarem) - co to jest dralon i z czym to sie je????
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2010 20:34
Forta, zawsze podziwiam jak Twój koń grzecznie sam stoi podczas robienia zdjęć. Zazdroszczę. 😁
wątek zamknięty
Pursat to wcale nie jest takie proste  😉 niestety nauczyłam go za sobą chodzić i teraz mam na zrobienia zdjęcia kilka sekund zanim podejdzie. Pare razy mi uciekł i radośnie galopował dookoła stajni w całym sprzęcie 🙄
wątek zamknięty
Forta choć byś mu szmatę od podłogi ubrała pod siodło to twoj krzywołapek jest przepiekny!!!
Przepraszam , musiałam.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2010 21:02
a ja niedlugo obfoce swoje kompleciki na modelce...karej 😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 stycznia 2010 21:03
Co jest lepsze polo pad eskadrona - ten jedno kolorowy , dwu kolorowy w paski czy niciak w paski ? 
Różnią się one materiałowo czy coś w tym stylu?
wątek zamknięty
arma ale się  uśmiałam  😁 "krzywołapek"  - boskie 😜
dziękujemy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2010 21:07
Pursat to wcale nie jest takie proste  😉 niestety nauczyłam go za sobą chodzić i teraz mam na zrobienia zdjęcia kilka sekund zanim podejdzie. Pare razy mi uciekł i radośnie galopował dookoła stajni w całym sprzęcie 🙄

Mój to by od razu gdzieś polazł, więc i tak podziwiam. 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2010 21:14
Pursat Twoj by poszedl na baby 😁 😁
Wiecie gdzie mozna dorwac jakis kantar eskadrona cob w fajnej cenie?
W eltanie jest ale shlam/rost strasznie jasny 🤔
wątek zamknięty
czy mogłby ktoś mi zmierzyć euro stara strip in ujeżdzeniowego od góry do dołu - przy przednim łęku na środku i przy tylnym z góry dziękuję!!!!
wątek zamknięty
Gdzieś ktoś opisywał, ale ja nie umiem znaleźć informacji.
Wiecie może kto wykonuje hafty na czaprakach/ derkach? Ile to kosztuje?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 21:19
na pewno okser.pl ma hafciarnie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2010 21:23
rtk
a ja wiem ze kołomnie okolice legnickiej jest hafciarnia i na stabłowicach koło belfegoru 😉
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
05 stycznia 2010 21:24
A ja mam pytanie do posiadających dralony z eskadrona. Jaka jest różnica między dralonem a polarem? Oprócz ceny? Co to jest za materiał? Warty ceny?

podbijam
wątek zamknięty
i robię takie hafty które nie odpadają po praniu? 🙂 Ma ktoś doswiadczenie?
Na czym jeszcze mozna miec haft? Czaprak, derka, cos jeszcze?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2010 21:28
oni wyszywaja ci to bezposrednio na czapraku, derce, ochranaiczach stajennych, owijkach, fraku czym chcesz🙂
wątek zamknięty
Moon to jest zupełnie inny materiał. Nie znam się kompletnie więc Ci nie odpowiem jaki i czym się strukturalnie różni. Ale Dralon do dziś wygląda jak nowy. Żadnych przetarć, otarć, nic. A Polar już po dobrych 3 latach systematycznego ciurania trochę bardziej pokazał że ma swój wiek 😉

Tylko dralony są jakoś inaczej zszyte. Mają gigantyczną "dziurę" z przodu i są długie więc wyglądają jak sukienki 😀

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 21:30
rtk, jeszcze na nausznikach moze byc.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2010 21:45
Dziewczyny co zamawialy strip in szmaragd z HorseCare dostalyscie jakies odpowiedzi?
zwlaszcza Aga ktora zamawiala chyba jako pierwsza z nas, jestem mega ciekawa co wam odpisali 😉
wątek zamknięty
Zairka, ja zamawialam maxa plum, olali mnie..

Zamówcie jak są Wasze kolory w firehorse, zamówiłam tam śliwkę maxa i mi od razu wysłali bo mieli na stanie. Bardzo miła obsługa, w przeciwieństwe  do horsecare gdzie nikt mi nawet nie raczył odp na zadnego maila, ani nikt nie odbierał telefonu🙂
wątek zamknięty
Przepraszam, że się wtrącam, ale... 2 osoby już z 4 razy na tej stronie pytają o różnicę między polarem a dralonem. I żaden ze szmatoholików im nie odpowiedział, czy naprawdę musicie tak ignorować ludzi?
wątek zamknięty
nazibaby77, bo oni po prostu nie wiedza, maja dralony dla lansu 😉
hihi
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
05 stycznia 2010 22:14
Zawsze można obie wpisać w wyszukiwarkę "dralon" 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2010 22:17
nazibaby jak bym wiedziala to bym odpowiedziala 😉

Likier ja normalnie ja molestuje i mowie jej co ma robic 😵 kobieta do mnie ze dzwonila do es i jej powiedzieli ze maja tylko 2 i to VS, na to ja jej ze zamowilam VS. Odpisala mize sie pomylila i chodzi o DL to jej pisze zeby mi zamowila DL ... napisala mi ,,no dobrze zamowie" 😲
masakra jakas
maja sie odezwac jak bedzie juz u nich 🤔wirek:

Dziołchy mam schomikowane takie jedne ze swoich ulubionych owijek dzisiaj focilam wszytsko w piwnicy i sie im przyjrzałam
do tej pory bylam pewna ze to brown ale to chyba schoko 👀 🤔
wątek zamknięty
Ja nie mam dralonu, więc się nie wypowiadam...  🙄

Używam tylko polarówek, osuszająco po treningu i  osobną polarówkę na noc jak jest zimno. Tyle mojego derkowania😉
wątek zamknięty
Nie mam dralonu, ale z tego co wyczytywałam w google, wywnioskowałam z wypowiedzi forumowiczów..

dralon to materiał z 'kocowatych', gruby, nie odkształca się. Przez co wywnioskować można, że ma raczej funkcję ogrzewającą. Z tego co piszą forumowiczki - nie nadaje się raczej jako derka osuszająca bo nijak wody nie 'wyciąga' 😉
Tak więc nadaje się do: stępowania, ogrzewania, rozgrzewania, lansowania

Tak na chłopskim rozum 😵
wątek zamknięty
to taka ładna derka np. na jako treningowa ^^ ładna i droga 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.