sklepy internetowe

wielki plus dla x- horse🙂
teraz czekam na zamowionko z animalii🙂
Nie wiem, czy stawiałam już wielkiego + dla forumowej Deborach ("h"?) czyli Jarpol Dream Fectory
Uszyła mi derki dokładnie takie jakie chciałam. Poprawki nie stanowiły najmniejszego problemu. Co więcej - sama dzwoniła z pytaniem, czy derki dobrze leżą, czy już jest OK itd. Oczywiscie jestem klientem problemowym i zawsze muszę sobie wymyślić zupełnie inny model, niż standardowo dostępne  🤔wirek:  ale Danusia dała radę  :kwiatek: derki są po prostu idealne - szyte na miarę , lekkie, etc. Świetnie się sprawują :-)

Również ogormny + dla www.kegle.pl  - na drugie już w tym sklepie zamówienie czekałam dosłownie 1 dzień  😲 chociaż było napisane, że dostępnosć towaru to bodaj 5 czy 7 dni... a tu taka niespodziewajka ;-)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 stycznia 2010 16:48
ogromne plusy dla tych dwóch sklepów:
Cavallo Szczecin
Konik.com.pl


zamówienie złożyłam w poniedziałek po południu, paczka została wysłana we wtorek, w srodę przed południem listonosz był u mnie z paczuszkami  🙂
ogromy + dla equishop! zamówiłam polo-pad we wtorek i dostałam go w czwartek, niewiarygodne! i mają duże promocje.  😍
No to okser sie obudzil z jakiegos letargu.
+ dla Galopady - dwie doby po przelewie miałam już paczkę w łapkach^^
Wielki [color=red][b]minus[/color][/b] dla sklephorses właścicielka stroi sobie żarty
pierwsze zamówienie złożyłam w sierpniu- zamówiłam buty krótkie- przyszły ale długie w grudniu i pani oczywiście mnie przeprasza
14 grudnia napisałam jej dobra niech przysyła długie będą na gwiazdkę. Poinformowano mnie że buty zostały wysłane DHL-em 18 gr., ok czekam czekam i czekam a butów nie ma . Przyszły ale w styczniu a dostawca powiedział mi że zostały nadane 30 grudnia ( oczywiście odmówiłam przyjęcia bo prezent nie był mi juz potrzebny po świętach). Czy to jest poważne podejście do stałego klienta ?? Napisałam tej Pani co myślę, a ona nawet się nie odezwała. Żenada


sorry mój błąd po prostu szybko pisałam w złości i nawet nie sprawdziłam  hihihi
In.   tęczowy kucyk <3
08 stycznia 2010 15:45
Kabbi, jak już piszesz "żenada" na czerwono, by każdy zauważył, to żenadą jest pisanie tego przez "rz".
Wielki plus dla www.e-horseshop.pl
Zero problemów, gdy okazało się, że nie ma tego co potrzebowałam w składzie importera, bezproblemowo mogłam zmienić zamówienie.
Błyskawiczna dostawa, świetnie zapakowane 🤣 bardzo miły kontakt.
minus dla gnl
czas zamówienia często się przedłuża
wiec jesli potrzebujecie cos na szybko to odradzam
często zapominają o jakimś przedmiocie

kiedys byl lepszy kontakt

poza tym towar czesto w dobrych cenach ale trzeba byc cieprliwym😉

i plus dla siodlarni
oczekiwanie za zamowione derki sie przedluzylo ale Pan na bierzaco informowal mnie, i dodal rewelacyjny gratis

plus dla eqiushop - szybko i bezproblemow

edit: kolejne zamowienie w gnl, tym razem plus za szybkosc i kontakt, ale na pytanie dotyczace towaru odpowiedzi nie dostalam

edit jakis tydz temu napisalampytanie do gnl, zero odpowiedz, zlaozylam zamowienie ale nadal bez odpowiedzi, kiedys byly dla mnie okser i gnl sklepami porownywalnymi ale odniedawna okser o wiele lepszy, szczegolnie ze wzgledu na kontakt
Mógłby mi ktoś przybliżyć działanie siodlarni.com tzn jakie jest w ich przypadku z wysyłkami itd🙂🙂
co do siodlarni.com
zazwyczaj dobry kontakt, szybka przesylka
zamawialam pare razy i tylko raz czekalam dluzej gdzy byl jakis problem z zmaowieniem ale to bylo jakies 12dni....
normalnie 2-3 dni i zamowienie bylo u mnie 🙂
wiec polecam
Gillian   four letter word
09 stycznia 2010 19:04
Msklep - gigant plus, za podejście do klienta 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
09 stycznia 2010 19:25
ihaha ogromny minus  🙁 . zamówiłam misia pod meksykana, naturalnego. Dostałam dosłownie jakiegoś wyciora, który mało że nie ma rzepa, to naturalny nie jest. Na maile mi nie odpisują  🙁
i ogromny + dla lamri koszula przyszła w 2 dni  😁
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
09 stycznia 2010 19:43
Zu, ja do tej pory nie dostałam od nich odpowiedzi na maila z pytaniem o formę płatności.
Mega + dla FIREHORSE.PL, świetny kontakt, natychmiastowa wysyłka.

- dla horsecare za brak kontaktu.
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
09 stycznia 2010 19:46
Duży + dla okser.pl, super kontakt, szybka przesyłka
a ja mam takiego  🚫

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71648fc574115aed.html

czy wie ktos może czy jakies sklep internetowy ma jeszcze ten czaprak York firma bo suzkam i nigdzie nie widze 🙂
przepraszam za ot

kupiłam go w sklepie galopada.pl bardzo dobry sklep wspaniale naprawde 🙂
polecam
niestety juz nie maja tych czapraków
a ja mam takiego  🚫

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71648fc574115aed.html

czy wie ktos może czy jakies sklep internetowy ma jeszcze ten czaprak York firma bo suzkam i nigdzie nie widze 🙂
przepraszam za ot

kupiłam go w sklepie galopada.pl bardzo dobry sklep wspaniale naprawde 🙂
polecam
niestety juz nie maja tych czapraków





ja mam taki sam , wydaje mi sie ,ze ma go okser.pl
+ dla Galopady - dwie doby po przelewie miałam już paczkę w łapkach^^


ja tez u nich zamawiałam- rewelacja- az sie sama zdiwiłam ze tak szybko🙂
Duuuzy plus
duży MINUS dla sklepu animalia.pl !! nie dosc ze dlugo sie czekałam, a potrzebowalam na szybko to przedluzalo sie strasznie a w koncu okazalo sie ze wycofali nauszniki z produkcji! swietnie poprostu...
z amigo bylam zadowolona chociaz tez czasami maja bajzel, okser na razie super! Galopada- super kontakt, szybka wysylka!
Kurcze tak czytam te opinie i teraz sama nie wiem, dawno nic nie zamawialam z oksera a z gnl nigdy. Teraz mam upatrzony komplet ktory jest w oby dwoch tych sklepach w podobnych cenach i nie wiem z ktorego zamowic? musze zrobic przelew bo bede miala darmowa wysylke ale troche mnie to martwi.. nie chce sie stresowac :P jak myslicie???
In.   tęczowy kucyk <3
10 stycznia 2010 11:56
Myślimy, że posty się edytuje, a nie pisze jeden pod drugim.
Zadzwoń do nich, czy mają na stanie, czy będą sprowadzać.
Duży + dla Msklep.pl, dobry kontakt, szybka wysyłka
Natomiast Kegle.pl , hmm, sama nie wiem, maja tam powystawiane niektóre produkty , które nie są juz dostępne u producenta  🤔
+ dla Animalii  kocham ten sklep !  😍 robie tam zakupy średnio raz w miesiącu są to różne rzeczy pasze , witaminy , sprzet jezdziecki , zabawki dla psa itp i nigdy nie było problemu.
Kurier zawsze dzwoni i mówi o której bedzie , jeszcze nigdy się nie spóźnił ! 😅
Monny   bez odbioru .
12 stycznia 2010 22:19
- dla equishopu, na allegro kupiłam czaprak, napisałam mejla z opcją dostawy nie odpisali więc zadzwoniłam osobiscie z babka ustaliłam i mi powiedziała ze paczka bedzie jutro u mnie. To było w czwartek

dzisiaj mamy wtorek i na powtórnego mejla odpisali ze paczka nie została wysłana poniewaz nie wybrałam opcji wysyłki  😵
Ogromny PLUS dla ihaha.pl, wczoraj złożyłam zamównienie, dziś u mnie paczuszka  😅 to się nazywa błyskawicznie  😀
Ogromny  + dla equishopu. Jak zwykle. Ledwie klikne "kupuj" i juz do drzwi puka kurier.
U mnie też właśnie był kurier Animalii- uwielbiam takie zakupy- nareszcie normalne podejście do klienta. Nic mnie bardziej nie irytuje niż to, że JA mam się ganiać z kurierem i to JA mam się dostosować do godzin pracy kuriera. Animalia dostosowuje się do mnie 👍 Kurier jest bardzo miły, zawsze dzwoni- i ten, co mnie odwiedza jest do tego przystojny 😎 I młody 😜

Klami, kupiłaś jednak derkę teraz? Zeznawaj 😁
zen, nie. Nie zdecydowalam sie jeszcze. Kliknelam kurtke i polar. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się