galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Dralon z herbem doczekał się tylko jednego zdjęcia komórkowego, a na następne "szmatowe" fotki trzeba poczekać aż się wysypię.  🙁

EDIT: to foto komórkowe wstawiłam do watku derkowego. Kolor na nim z racji robienia komórką przekłamany- w realu jest identyczny jak tej Twojej polarówki
Jest.

Eskadron Cotton oliv z kolekcji Oliv-Lemon na... siwym  😉
http://i281.photobucket.com/albums/kk220/ceelebre/konie/P4070120.jpg?t=1263036657
Czaprak wrzucony, a kantar może jeszcze raz sfotografować? Łeb i uszy obcięte, dość ciemno, oczy u konia z odbiciami, może da radę fotkę przed stajnią cyknąć?

ESKADRON Nici Jesien/Zima 2009 pad smurfowy na siwym ; )
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5ec4004aa7c90ae.html
i kantarek do kompletu 😀


zmieniłam na link do zdjęcia na fotosiku, tam jest w oryginalnym rozmiarze 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
09 stycznia 2010 16:09
zoja, pierwsze jest za małe. Już nie raz była o tym mowa...
erieen   szczery słowiański uśmiech
09 stycznia 2010 16:45
Zdjęcia trochę małe, ale wrzuciłam, bo przyzwoite - poza ostatnim, nie dość że małe, to jeszcze nieostre.

Eskadron polo pad moon na siwku

Eskadron W/L 2008 brown

Eskadron W/L 2006 petrol

Eskadron J/Z 2007 black
erieen, cudnie!! No ale jak koń taki śliczniutki to jakby inaczej 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
09 stycznia 2010 17:01
Petrol ma taki kolor czy wyblakł?
erieen   szczery słowiański uśmiech
09 stycznia 2010 17:03
niestety ta strona jest zblaknięta dzięki mężowi który go na słoneczku zostawił  🙁  a nie mogę znaleźć zdjęcia strony nie zblakniętej.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 stycznia 2010 17:07
Petrol ma taki kolor czy wyblakł?

tak jak juz ostatnio pisalam, petrol ma jakies tendencje do blakniecia i spierania, z zadnym innym eskadronem nie mam takiego problemu 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
09 stycznia 2010 17:07
Pytam, bo to już któryś chyba przypadek, że petrol traci kolor. 😉 Chyba właśnie się z niego wyleczyłam. 😁
erieen   szczery słowiański uśmiech
09 stycznia 2010 17:10
u mnie to od słońca, po drugiej stronie kolor wydaje mi się że jest ok.
darolga   L'amore è cieco
09 stycznia 2010 23:00
Wrzucone - przestańcie z tymi fotkami z boku, galeria będzie wiała nudą, jak fotka jest dobrej jakości i widać i konia i tekstylia, to jest super! 🙂


Eskadron fango/walnut/sky
Może się nada się do szmatoholików.
Jutro postaram się obcykać wszystkie kompleciki.
Monny   bez odbioru .
09 stycznia 2010 23:24
darolga, czy się nada????  🙇 🙇 🙇

Absolutnie genialne  😜
darolga   L'amore è cieco
10 stycznia 2010 09:51
Monny -  :kwiatek:  dzisiaj obfocę dereczkę coriander/wine oraz postaram się wszystkie kompleciki 🙂
Darolga- a nie lepsze będzie jakieś gdzie widać całą derkę od boku? wrzucałaś gdzieś takie  🙂
darolga   L'amore è cieco
10 stycznia 2010 10:45
ale jest brudna  😁 wstyd będzie  😁 to jedyna fota, gdzie nie widać brudu  😁 mam wrzucić takie z boku?
Monny   bez odbioru .
10 stycznia 2010 11:34
Ale widać przecież całą derke 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
10 stycznia 2010 12:05
Pierwsze foto zmienione, drugie dodatkowo wrzuciłam w kolekcję, ale szkoda, że ta fotka poszła bez w ogóle żadnej korekcji jasności i barw...
Bo mogłoby wyglądać tak:



a jest tak:

Podmieniać tą fotę? Usunąć? Czy jak?

Moim zdaniem to zdjęcie pasuje - jest dobrej jakości, wszystko na nim ładnie widać. 😉

Proszę o zamianę tego zdjęcia: na to:


lub dodanie powyższego (Eskadron Nici Rosa + owijki polarowe HKM + kantar i uwiąz Eskadron z kolekcji Chocochip/Pink). 🙂

Mam też jeszcze jedno z kolekcji wiosennej 2009, gdzie lepiej widać maść konia:

Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 stycznia 2010 17:47
Pierwsze z poprawionymi kolorami, na drugim jak dla mnie się za dużo dzieje w tle.

Rude w Pea - wybierzcie, które lepsze  😉



Powybierane i wrzucone.

anky pad i owijki kreta blue


eskadron cotton lavender



no i anky pad banana
edit: pomylilam watki hihi😀
Tuffy, nie ten wątek.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2010 19:50
Obydwa na stronie 🙂

derka Eskadron Flax:

Anky Sand:
Koniczka, to teraz spowiadaj się - jaki to jest kolor, ten flax? On jest żółty, czy raczej brzoskwiniowy? Bo taki jak na Gromie to super, tylko przeglądając sporo zdjęć real foto na Ebayu, zniechęciłam się, że to będzie taki paskudny żółty kolor z woreczka żółciowego, a nie brzoskwinka...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2010 20:03
Taki jak na Gromie - żółć z nutą pomarańczu. Mi na myśl przychodzi kogel mogel jak na niego patrzę 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 stycznia 2010 20:41
ninevet, o ironio ale już chyba najszybciej Lamicell z tego wszystkiego mi podchodzi, dużo osób ma, kolory ładne, wzory fajne, kantary dobre.

Myślałam, że uniknę ale... jasne jak ktoś lubi to tak, ale jeśli ja miałabym komuś proponować 'tańszą Ankę' to zaproponowałabym Alca pad, bo Jarpolowe pady mają ładne kolory i na tym się kończy. Jak bym nie lubiła Debory a jednak parę lat się tu mijamy i znamy- zdaje sobie sprawę, że nad wszystkim dopiero zaczyna pracę- i tak jak widzę, że derki są bardzo fajne to czapraki i pady dla mnie odpadają. Dlatego uważam, że to jeszcze nie jest ten moment żeby to szło do szmatoholików.
Ale to moje własne, osobiste zdanie. Bo tak naprawdę sama do końca nie wiem jaka ma być rola i sens szmatoholików, mi jest dobrze tak jak jest.

A fakt, HKM ma fajne te cienkie czapraczki w milionie kolorów. Ale i tak nie wiem, nie wiem...


tak sobie czytam i nie wierze...

Jarpolowe pady sa genialne.  wszystkie biale jakich uzywamy na zawodach - Jarpol, piora sie genialnie, sa doskonalej jakosci.

90% padow w ktorych codziennie trenuje - Jarpol.  szmatello spocony na maksa, pod padem sucho, zadnych przesuniec pod siodlem, zadnego mechacenia sie, sciagania. prane co drugi dzien, przy intensywniejszych treningach, po kazdym. 

kolory intensywne.

nie bede wydawac kasy na metke "anky" lub cokolwiek, jesli moge miec taka jakosc w podwojnym wydaniu, bo taka jest roznica w cenie.

i nie chodzi mi o Deborah, bo to czy ja znam czy nie, nie ma wplywu na to w czym pracuja moje konie, jakby jej pady byly do d..y to bym ich nie uzywala.  ale uwazam, ze wiekszosc "wielkich marek" jest szyta tam gdzie male raczki za miske ryzu robia swiatowe marki.  materialy wszyscy maja tak naprawde z dokladnie tych samych zrodel.

gdyby te pady nie oddychaly, obcieraly czy cokolwiek, to na pewno moje ogolone grzbiety i cholernie intensywnie pracujace konie w stajni dalyby znac.

i wlasnie domawiam kolejne 2 pady.  zostalam pieprzonym szmatocholikiem....


edit: Lamicell - ten sprzet u nas w stajni nie wytrzymuje, rzepy, materialy, wlasciwie wszyscy pooddwali ostatnio jak robilismy zbiorke rzeczy zbednych.
lostak, każdy może mieć swoje zdanie, od tego jest forum.
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 stycznia 2010 20:49
Burza, oczywiscie :kwiatek: nie podwazam Twojego zdania, po prostu jestem zaskoczona i mam zupelnie inne doswiadczenia. 
Ja widziałam jeden pad Jarpola na żywo, mojej znajomej i był strasznie cienki i słabej jakości, te co tutaj wstawiacie na zdjęciach wydają się być fajne. Nie używałam, zdania nie mam wyrobionego🙂
Rozumiem, ja mam wymagania co do 'budowy' np padu spowodowane takimi a nie innymi problemami z siodłaniem i budową konia, i po prostu pad musi być gruby, mięsisty, a do tego fajnie żeby dobrze wyglądał- i po prostu ten pad moich rekreanckich oczekiwań nie spełnia 😉

Trochę już nie chce mi się tego tłumaczyć, bo to i tak jest odbierane tylko i wyłącznie w jeden sposób, i gdyby to był Alca Pad to bym usłyszała "jasne, mój jest dobry, dziwne że Tobie się nie podoba", no a o Jarpolu jak widać rozpętuję burzę. I tak jak pisałam- derki są fajne i sama chętnie jedną z nich nabędę, ale już pady i czapraki dla mnie odpadają na starcie.

I bardzo mnie cieszy, że innym one służą, na zdrowie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się