termobuty

Gdzie mogę jeszcze dostać termooficerki HKM w rozmiarze 41? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie  👀
na ebayu:P
Co sądzicie o tych termobutach: http://www.firehorse.pl/p,pl,0723-9984036,termobuty+spirale+promocja.html
Fantazja A w Amigo?
w amigo juz niestety nie ma bo byly najtansze... ale w pasi-konik powinno cos byc 😉
w pasi-koniku sa, tyle że nie tak jak w amigo 149 tylko 199  😉
W Amigo nie mają, zostały tylko 35 i 43 rozmiar, do Pasi konika pisałam, czekają na zamówienie
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
09 stycznia 2010 15:50
Karino handluje HKM nie mają termo, na stronie ale wiem że sprowadzą wszystko z katolgu HKM, w przystępnych cenach http://www.karino.mzj.pl/
Było brać od razu i tak długo się nie zastanawiać  😉 Ja dzisiaj jak ganiałam po padoku miałam śniegu do pół łydki a stopy cieplutkie  😀
Ale wiesz, okser sprowadzał  😎 teraz to będzie ciężko, liczę na Pasi Konika
Ja swoje HKM to żadne inne bym nie wymieniła
Edit  😡 Wymieniłabym na te biorąc pod uwage podeszwe  antypoślizgową ]

http://www.okser.pl/elt-termobuty-elegance-p-2272.html

Hmm mała różnica w cenie:  🙄

http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,261238,termobuty,elt,thermostiefel,elegance.html

Konkurencyjne ceny bardzo ma ten MUSTANG  😁

Efka Miałaś racje  😉  🙇
Dramka bo z pierwszym linku jest dostepny tylko numer 42
takie same 42 sa w starymlyn.com.pl 😉
Tzn że w okser jak była rozmiarówka to cena była taka jak w MUSTANG?
tak bo taka jest ich normalna cena
w hidalgo.pl tez sa po ponad 300zl
No i du... Producent nie ma już butów HKM zimowych  🙄  2 sklepy dowiadywały się. Więc Fantazja ma wolne do wiosny  😎  😉
Fantazja- To mi się chyba poszczęściło 😁  Wieesz, ja jeździłam ładnych parę lat w zwykłych sztybletach skurzanych...Nie wiem jak dawałam radę  😵
To szkoda ze nie nosze rozmiaru 42  🙁

Fantazja Ja bym z takiego błachego powodu nie robiła sobie wolne  🙄

Wczoraj nabyłam termooficerki HKM elegance i oznajmiam, że pozytywnie przeszły crash test 😅
Ja mam ELT i kupiłam je w okserze za 190, były też inne rozmiary ponad miesiąc temu za tę cenę, chyba to ich normalna cena w tym sklepie. Są ok, ale mam wrażenie "wilgoci", kiedy chodzę po błocie śniegowym, wynagradza to wygoda w czasie jazdy, uważam na kałuże i posmarowałam but impregnatem.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 stycznia 2010 09:35
Ja moje Dubliny zaniosłam do szewca , naszył i podkleił w miejscu gdzie pękały łatkę z identycznego materiału więc nie odróżnia się . Zrezygnowałam z reklamacji  ze względu na koszt wysyłki (większy jak koszt naprawy) i ze względu na to ,że prawdopodobnie wymieniliby na nowe i przy większych mrozach znowu mogłyby popękać. Teraz mam zabezpieczenie przed dalszym pękaniem.
Butki sprawdziłam na traktorowym kuligu w niedzielę, wszyscy zmarźli w stopy a ja nie  😅 , niektórym przemokły buty a mi nie  😅 😅 , więc pomimo pęknięć (już naprawionych) buty spełniły swoje zadanie . Jestem z nich zadowolona.
Mozesz wstawic fote jakto wyglada po naprawie??
i ile zaplaciłas, wiem ze co miasto to inna cena ale tak dla orientacji 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 stycznia 2010 12:27
fotki zrobię wieczorem ,
termosy nie wyglądają już tak elegancko jak wyglądały (o ile wogóle Dubliny tak mogą wyglądać  🤣 ) ale są szczelne  , ciepłe i zabezpieczone przed kolejnymi pęknięciami.
Koszt naprawy 20zł  😉, czas oczekiwania 1 dzień

edit:
uprzedzałam że nie są już "ładne " ale to nie są buty od parady

(przepraszam za komórkową jakość)

zastanawia mnie tylko kształt łatek  :/ , co szewca zainspirowało do takich a nie innych. Ale co tam, najważniejsze , że buty nadają się znowu do użytku  🏇
Ja moje Dubliny zaniosłam do szewca , naszył i podkleił w miejscu gdzie pękały łatkę z identycznego materiału więc nie odróżnia się . Zrezygnowałam z reklamacji  ze względu na koszt wysyłki (większy jak koszt naprawy) i ze względu na to ,że prawdopodobnie wymieniliby na nowe i przy większych mrozach znowu mogłyby popękać. Teraz mam zabezpieczenie przed dalszym pękaniem.

Koszty dostarczenia wadliwego towaru do reklamacji ponosi sprzedawca ❗
Dramka  hehehe wolne nie tylko z powodu butów, ogólnie praca codziennie do 17:30, szkoła, teraz egzaminy, no i jestem zmarźluch straszny  🤣
To nie zwalaj na buty  😉 Ja też jestem zmarźluch ale poświecam się dla koni. W tą zimę uzbroiłam się w ciepłą kurtkę, podkolanówki, i termooficerki i śmigam po zaspach.  🏇
Dramka dobrze zrobi mojej kobyle taka przerwa, chce też z ziemi popracować z nią, jakieś zabawy itp, stworzyć więź  🤣 
Kurtkę też mam ciepłą, rękawiczki za to nie  🙄  zakładam zawsze bieliznę termo, skarpetki jeździeckie plus narciarskie, czapka, a nawet myślałam nad kominiarką polarową 🤣  kto mnie przebije?  👀
Fantazja ja przebiję!! jeździłaś kiedyś na koniu w śpiworze?? 😀
krysiex213,  o matko  😂 , ja - nie jeździłam, masz jakieś zdjęcie?  🤣
krysiex213   Przynajmniej wytłumacz jak ?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się