Bryczesy

Na prosbe Dramki wstawiam fotki jodphurow Euro Stara.
Niestety tylko takie.



Klami Pasują?
Nie chciało mi się zsiadać i szerzej otworzyć drzwi i nogawka zimowych bryczesów poooszła.
Mam prośbę -czy ktoś wyguglował może tabelkę porównującą rozmiary amerykańskie z europejskimi?
Nie mogę wyszukać.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2010 08:22
Liczylam, ze Equishop ma przeceny takze na bryczesy Cindy Pikeura, ale nie... Nadal 700zl. A 3 lata temu kupilam je za 400, wiec nie wiem o co chodzi.

nigdy,za żadne bryczesy nie dałam więcej niż 300 zł....ale od kiedy mam Cindy,żałuję,że nie produkują ich w wersji zimowej.


Klami - śliczne...to od Dramki?
Ja dałam za swoje bryczesy 400zł  🤔wirek: I to po znajomości  😁 Kosztują normalnie 900zł  😲

Ale powiem że były warte tych pieniędzy.

Tania O taką tabelkę chodzi?
🙇
Dziękuję. O taką.
:kwiatek:
Są fajne wyprzedaże w USA. Bawełniane gatki na konia po 25$ .
Tylko rozmiary jak na kota z tego co w tabelce widzę.
🙁
Do rozmiaru 24 żadne odchudzanie mnie nie zbliży .Chyba,że nogi sobie obetnę.
Kupiłam takie:
Ma ktoś gacie z bambusa?  😂
[img]http://ep.yimg.com/ca/I/crazyhorse_2091_140776280[/img]
TuffRider EcoGreen Bamboo Knee Patch Breeches - Front Zip Styling

This low rise cut UltraGripp™ knee patch breech features TuffRider’s new EcoGreen bamboo fabric with TechnoWeave, an innovation which incorporates Lycra to give you a great looking, earth-friendly garment that stretches as you move


Fabric: 66% Bamboo, 26% Cotton, 8% Lycra
Front Zip, LowRise styling
Easy Hook and Loop ankle closures
Zip Pocket
Easy Care: machine wash inside out, with closures secure, and dry on low heat
Ja mam nie gacie, ale skarpetki - działają 😉 I tak szczerze, to jako totalny lajkonik nie widzę/nie czuję różnicy w stosunku do bawełny.
Czy w Euro starach rozmiar 36 od 72 różni się czymś poza długością nogawek?Przyszły mi śliczne bryczeski w kratkę w rozmiarze 72 i takie jakieś ciut za duże na mnie🙁szczególnie w pasie🙁
Dziewczyny nie kupujcie tych bryczesow ze stanow-te wszystkie tuff rider, ariat, ovation i inne sa do dupy, strasznie leza, slaby material, wisza w kroku - oni wcale nie potrafia szyc, jak chcesz dobre to kupujesz niemieckie niestety. Wszystko jest made in china i dlatego takie tanie ale to wyrzucanie pieniedzy. Zadne mi jeszcze nie pasowaly a kazdy pikeur, eurostar czy cavallo to jak szyte na mnie.
Ja Eurostara nie miałam... Ale planuję sobie coś ładnego kupić w okolicach wakacji, bo pewnie będę częściej wsiadać i mi się przydadzą. 🙂
Jak narazie mam niebieskie (dwukolorowe), beżowe i czarne badziewia z Decathlonu. 😁
Szukam maniakalnie kraty... Ale jak krata, to często strasznie drogie. 🙄
D&A Różnią się tylko długością. Jaki model??
Dramka, nie wiem jaki to model.To na metce jest gdzieś napisane?Znalazłam tylko kolor ebony-pacific/mocca a i jeszcze Collien Check
Dziwne..zrób fotke metki lub bryczesów  :kwiatek:
[quote author=Northern_Star link=topic=217.msg473173#msg473173 date=1265376726]
Ja Eurostara nie miałam... Ale planuję sobie coś ładnego kupić w okolicach wakacji, bo pewnie będę częściej wsiadać i mi się przydadzą. 🙂
Jak narazie mam niebieskie (dwukolorowe), beżowe i czarne badziewia z Decathlonu. 😁
Szukam maniakalnie kraty... Ale jak krata, to często strasznie drogie. 🙄
[/quote]

niekonieczni drogie az tak 🙂
http://allegro.pl/item896701655_bryczesy_schou_pelny_lej_r_s_34_36_super_bez.html
Dramka,model chyba nazywa się Collin a wyglądają tak:
Dramka, pasuja jak najbardziej ! Super sa. Premiery jeszcze nie mialy, ale chwilowo nie jezdze.

Ktoś, zalozone sa jeszcze ladniejsze. Tak, od Dramki.
Naciau - ojej, faktycznie niedrogie i całkiem ładne... 😜 Dzięki, dzięki, dzięki. :kwiatek:
Daj fotke metki i Ci powiem co to za model
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 lutego 2010 20:51
D&A, według mnie 72 różni się również długością od kroku do pasa (do końca).
36 leżą na mnie idealnie a 72 już nie bo są właśnie jakby za wysokie w tej części.
Przedłużone rozmiary różnią się tylko długością NOGAWEK.
Mi długość nogawek pasuje i w 36 i w 72,ale te 72 niestety w pasie dość luźne są🙁
To mi nic nie mowie wstaw fotke metki.
😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 21:28
widziałyscie...pikeur cindy np.http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/2013345.html
D&A Ja sie nie spotkałam zeby bryczesy EUROSTAR nie trzymały rozmiaru. Zazwyczaj są mniejsze.

Paris PIKEUR robią biodrówki LUGANA. Jaki masz rozmiarek?

Ktoś Widziałyście 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 21:43
Dramka,ale ja odpisywałam Paris 😉 Cindy to też biodrówki 🙂
Wiem  😡 Już pora na mnie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 21:48
na mnie też...

ale żeby nie było off top,nadal szukam lugany niebiesko-granatowych w rozm.36 jakby ktoś widział 👀
Bede pamiętać  :kwiatek:
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 lutego 2010 21:55
Euro star ma bryczesy w podobnych kolorach jak pad rosa umbra creme?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się