KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Dorotheah To jak znajdziesz jakąś torbową okazję to daj znać 😉 Bo jednak wyjściowe ceny są dość duże...  🙄
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 lutego 2010 22:21
Ramires,
chyba będę czekać, aż przecenią ta zieloną lub granatowo-bordową 😁

(zielona będzie mi pasować do koncepcji zielono-oczodajno-szczotkowej :lol🙂

Ale jakby ktoś widział jakieś fajne promocje to tez proszę o info
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
08 lutego 2010 22:41
o Torby zapytajcie w Equishopie ostatnio były po 89 zł na allegro może jeszcze mają
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
08 lutego 2010 22:52
A dla izabelowatego co polecacie?🙂
wątek zamknięty
ta stonowana czesc kolekcji - pieeekna  😍 ale dralon nie az taki cudny jak sie spodziewalam (moj portfel przynajmniej az tak bardzo nie ucierpi). ale ta szara dera z herbem jest sliczna !  😜 ale przeciez ja juz mam szary polar  🤦
szkoda ze te cottony szare takie jasne. ale i tak mnie wkurza ze sie strasznie powtarzaja z kolorami. mogliby cos nowego wrzucic 😉 taki petrol czy turkus bylyby strrrrrrasznie oblegane 😀
wątek zamknięty
Bordowa kolekcja - miodzio.
Chyba zakupie sobie 3 zestawy dla 3 koni czaprak + derka + kantar i bd mieć na zawody  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
08 lutego 2010 23:27
Ten szary bardzo podobny ze zdjęcia do Coriandera 😉
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
08 lutego 2010 23:44
Biały polopad już jest mój  😜
I ten kantar bordowy  😍

Oby dotrwały do wyprz 😀😀
wątek zamknięty
Caroline dzięki, a nie wiesz jak cenowo to wygląda?

mi się tyle rzeczy podoba z tych nowych kolekcji Eskadrona, derki w romby (obydwie). cotton zielony, kantar zielony, skrzynka zielono-różowa, cotton granatowy  😵
a tu jeszcze przed nami Anky i ES
wątek zamknięty
Mi na szczęście z Eskadrona NIC się nie podoba, z padów Anky TYLKO jeden kolor. Zobaczymy co Euro star wypuści.
Jeśli też nic ciekawego, to spokojnie będę mogła kupić ze starszej kolekcji polo pad bicolor beluga, bo wpadł mi w oko i nie chce wypaść skubaniec.  😉
wątek zamknięty
Powiem ze jak nie jestem fanka eskadrona tak zakochałam się w tym bordo 😜

I zastanawia się jeszcze nad taka torbą bo moja lamicella dzielnie mi służyła ponad trzy lata zanim poczęstowały się nią myszy 😤
http://horze.com/product_info.php?products_id=44075&n=M1
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
09 lutego 2010 09:22
Jakos nie lubie granatu i bordo na koniach (mimo, ze to chyba najbardziej klasyczne kolory =) ), ale jak tylko kolekcja wejdzie pojde przygladnac sie temu rozowemu =) bo moze bedzie mi pasowac =). Kiedy wchodzi kolekcja eskadrona do sklepow? Bo zastanawiam sie jak bardzo kombinowac z kasa =)
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 lutego 2010 09:58
sakura nie pamiętam jakie masz zestawy, ale dla Twojego ogra dobre będą wszelkie brązy, czerń, biel, granat, ciemny fiolet (chyba juz masz?), ciemna zieleń, błękit. Albo nawet jakieś beże, kremowe itp. z ciemną, kontrastującą lamówką 🙂
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
09 lutego 2010 10:03
Fiolet obowiazkowo :P
Ma jeszcze niebieski ciemny czaprak a owijki rozowe,brazowe,biale ;D,fioletowe

a planuje w Grafitowo rozowy kolor pojsc ;D
wątek zamknięty
W tamtym roku nowa kolekcja była już przed Torwarem😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 lutego 2010 10:16
sakura i sam szary też fajnie by wyglądał 🙂 Widzę Speedziosława w np. drobnopikowanym HKM'ie ze srebrną lamówką.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 10:29
to chyba nowy euro-star?

[img]http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale7_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B210486.jpg[/img]
wątek zamknięty
mogliby się trochę bardziej wysilić, bo zmienili tylko herb  🙄
wątek zamknięty
fuj, fuj, fuj..!!
okropny
wątek zamknięty
herb paskudny.. jeszcze jakoś niefajnie 'obramowane' te pasy..
tylko czy to napewno jest nowy? przy czaprak excellent też jest napisane, że nowy a kolor są z tej kolekcji..
wątek zamknięty
Moim zdaniem mogli by w ogóle nie zmieniać fasonu , bo ten teraz gorszy , taki bez szyku 🙂 Tylko kolory , no ale cóż. Wiem jestem czepialska , ale zirytowały mnie trochę te kolekcje pod takim względem , że nie są takie same . Różnią się derki w romby . W czerwonej kolekcji są dwa uwiązy w różowej jeden . Inaczej są kolory toreb , ale to takie moje skrzywienie 🙂 Ogólnie czerwona kolekcja na plus . Planuję kupno granatowego kantara i uwiązu z czerwonym  . Co do drugiej kolekcji to czekam na lepsze zdjęcie i sądzę , tak jak ktoś już wyżej wspominał , że tak strasznie wygląda tylko razem .Aha i z niej podoba mi się zielony czaprak i chyba też go kupie 🙂 Jeszcze taka prośba macie zdjęcia do starych kolekcji w dużych formatach ? i kiedy jest pierwsza wyprzedaż kolekcji letniej EquiShopu?
wątek zamknięty
😎
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja postów.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 lutego 2010 13:26
druga kolekcja Eskadrona obłędna  😜
szkoda, że nie ma granatowego polopadu. Poza tym granatowa i w kratkę derka  😍

Burza różowe  👀 o nie, to by było za dużo różu  😉

Paris najlepiej w kreta blue

Dramka aukcja tej derki skończyła sie wczoraj po 18😲0 a dzisiaj ja wystawili w tej samej cenie  😉

Jeśli chodzi wyprzedaże czy promocje Eskadrona, to InterApi robi czasem różne akcje promocyjne  😉 np na dzień dziecka. Wtedy można taniej kupić  😉

edit nowa kolekcja Pikeur'a Pikeur
wątek zamknięty
Ale w InterApi to tylko w sklepie stacjonarnym ?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, mówisz? mi się najbardziej podoba w hazelu.  😜
wątek zamknięty
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
09 lutego 2010 13:46
Paris zdecydowanie hazel jak dla mnie. Kreta blue za jaskrawa.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 lutego 2010 14:07
Ale w InterApi to tylko w sklepie stacjonarnym ?


Niestety tak, ale zawsze możesz kogos poprosic, żeby Ci kupił co chcesz i wysłał  😉

Nasturcja-Renata, mówisz? mi się najbardziej podoba w hazelu.  😜


W hazel też ładnie, ale kreta blue "rozjaśnia" konia, że tak się wyrażę  😉
wątek zamknięty
Do tej pory obniżki były uwzględniane tylko przy zakupach w sklepie stacjonarnym.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lutego 2010 14:10
do mnie ta nowa kolekcja eskadrona nie przemawia, kolory pewnie tylko ciut inne od tych co już były. Tak jak kiedyś wstawiała Laguna do porównania brązowe polopady różniące się tylko kolorem herbu 🙄

Co do torby eskadrona, ja mam ze starej kolekcji toffe-gelb i lubię ją na zawody. Mieszczę tam masę rzeczy, kilka szczotek, zgrzebła, szampon, super sheen, smar, itp a do środka ochraniacze, owijki lub kask. Pojemna i w takich sytuacjach się sprawdza, ale jak dla mnie nie na codzień.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, rzeczywiście. 😉
Marzy mi się dla młodej ten zielony z nowej kolekcji eskadrona.  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.