Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Czy w Polsce jest jakiś sklep stacjonarny Louboutina  :kwiatek: ?
Chyba w marzeniach  😎
Chyba w marzeniach  😎


😵 😂 😂 genialna odpowiedz 👍

P.S. Przepraszam za nieregulaminowy post :kwiatek:
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
10 marca 2010 19:14
dla mnie zima się skończyła. Kozaki leżą w piwnicy.  😎
Ostatni nabytek:


przypływ gotówki będzie oznaczał kupno tych:

i tych:



a tak w ogóle to szukam fajnych czerwonych wysokich szpilek. Widziałyście gdzieś?
Cenciakos, wstydz sie 🤬 🤬 🤬 Takie piekne buty wstawiasz 🤬 🤬
Gdzie je mozna dorwac?? Wszystkie trzy?? 😜
Jestem chora na louboutiny, a chętnie bym je przymierzyła zanim wydam taką kasę, na buty które nie będą na mnie pasowały  🤣

Cenciakos Trzecie szpilki absolutnie obłędne  😍
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
10 marca 2010 20:12
w najlepszym sklepie na świecie- Allegro  😎
dokladnie! 3 obłęd!!!  😍
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 marca 2010 20:26
Horciakowa gdzie je zakupiłaś? śliczne! 🙂

Znalazłam je w jednym ze sklepów w moim mieście. Wyprodukowane przez firmę tamaris - http://www.tamaris.de/home/l/11.html Tylko w sumie na ich stronie nie ma tych butków, ale można poszukać sklepu w swojej okolicy 🙂

Cienciakos - popieram - trzecie rewelacyjne  😜
A te drugie to nie właśnie louboutiny?
Albo dobra podróbka😀 bez podeszwy czerwonej, na fotce nie widać.
Bo takie właśnie wielbie i zbieram na nie😀
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
10 marca 2010 20:28
Cenciakos
Prosze podaj linki do tych bucikow. Zakochalam sie 🙂
Nie podawaj 🤬 🤬 🤬
Nie mam juz kasy 😵 😵 😂
A te drugie to nie właśnie louboutiny?
Albo dobra podróbka😀 bez podeszwy czerwonej, na fotce nie widać.
Bo takie właśnie wielbie i zbieram na nie😀


raczej podobne, duzo takich na allegro jest podobnych do jego szpilek
Cenciakos pierwsze boskie  😎

Za pierwszą pensję z nowej pracy, czyli na początku czerwca, już sobie to obiecałam, kupuje jakieś buty - chyba te czerwone sandałki z aldo, do których podawałam link.
A jak nie, to czerwone szpilki  😎
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
10 marca 2010 20:53
to były  😎 te czarne nr3:
http://www.allegro.pl/item951240160_szalenie_eleganckie_czarne_peep_toe_r_38.html
warto co jakiś czas sprawdzić konto tego gościa, bo rzuca po jednej, dwie pary.

tu są szare:
http://moda.allegro.pl/item944808066_szare_czolenka_buty_retro_kamienie_nowosc_39_8907.html
w czarnej i czerwonej wersji występują również 😉

louboutiny? nie stać by mnie było nawet na patrzenie na nie 😉

emade- właśnie żadne a allegro mnie nie urzekły. Czekam aż coś nowego się pojawi.
Mi w sumie równie mocno co czerwone szpilki chodzą po głowie także i cieliste  😜

A w niedzielę czeka mnie wyprawa po botki jakieś 😉 ale nie po sklepach, a na taki plac, gdzie w niedzielę jest targ z ciuchami, i można dostać rzeczy firm niedostępnych w Polsce, sprowadzane, vintage, retro, masę podróbek i czasem jakieś cudeńka 😉
plac pewnie w krakowie 🙁?

Ja wyznaję kozaki, tak głównie. Moje ostatnie szaleństwo 🙂 dorwane już prawie cudem, a najfajniejsze że skórka z futerkiem jest naturalna

Si, w Krakowie 😉
Zyd?  😉
szepcik, Pl.Zydowski?Czy o innym mowisz? 😉
Przecież nie o tandecie, ciołki kochane  😎
Hahaha,ja pomyslalam jeszcze o Hali Targowej  😂


jak wam się te podobają?  😀
Mnie średnio - takie trochę emo 😉

Słuchajcie, jak się mierzy obcas? Po tej wewnętrznej stronie, czy zewnętrznej, od pięty do ziemi?

Też macie wrażenie, że ostatnio to produkują albo buty na wysoooookich obcasach, albo zupełnie płaskie, nawet bez cieniutkiego fleka pod piętą? Byłam wczoraj w centrum handlowym, bo mama szukała marynarki, i tak trochę się rozglądałam za jakimiś botkami przejściowymi. I albo były śliczne, ale na wysokiej szpilce (a to mi nie odpowiada, bo mają być do biegania na co dzień po mieście) albo kompletnie płaskie (a takie z kolei są niewygodne, i źle mi się w nich chodzi).
Nic pośrodku nie widziałam  🙄
emade są piękne 😍 sama takie miałam  , są bardzo wygodne
pony   inspired by pony
15 marca 2010 09:54
a ja będąc w Sztkholmie w łikend pomyślałam o Was jak zobaczyłam te buty i zrobilam zdjecie, o:
Słuchaj, a mogłabyś wrócić i zrobić zdjęcie tych cielistych z tyłu, w pierwszym rzędzie od góry i tych szarych botków w rzędzie trzecim (na środku)? Tam, gdzie jest napis 'sale'  😎
pony   inspired by pony
15 marca 2010 10:15
Nie ma sprawy, no big deal😀 Pozwól tylko, że pójde dziś na chwilę na uczelnię i jutro z samego rana pakuję się w samolot😀
Wiesz co, to może tak - oddasz mi swój bilet, a ja polecę  😎 bo mi tak się więcej podoba niż tylko te dwie pary  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się