Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Szepcik żyd jest tylko w niedziele? do której?Jak tam wygląda sytuacja z butami,duży wybór?
żyd najlepiej funkcjonuje rano, popołudniu powoli się zwijają. Wybór jest dosłownie wszystkiego, tylko trzeba grzebać i szukać. Mam kilka wspaniałych rzeczy wygrzebanych z pod stosu paskudztw. W tym balerinki w paseczki absolutnie no name, ale pięknie leżą 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 marca 2010 15:25
Pierwszy raz jestem w tym wątku, ale muszę się pochwalić, po prostu muszę, moimi ślicznościami zakupionymi dzisiaj rano 😍
W sumie są to (zaraz po moich kozakach na zimę) najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam. Obcas mega wygodny, dobrze wyważone, stabilne. I naturalna skórka - zapłaciłam 90 zł 😉
Manta   Tyłkoklep leśny =)
20 marca 2010 15:54
zawsze bardzo chcialam ogladnac ten watek, ale sie go balam... i slusznie...

juz Was nielubie, wlasnie walcze sama ze soba zeby nie kupic kolejnej pary butow, a mnie korci... po przeczytaniu zaledwie 3 ostatnich stron tego wątku...  🤔wirek:
żyd najlepiej funkcjonuje rano, popołudniu powoli się zwijają. Wybór jest dosłownie wszystkiego, tylko trzeba grzebać i szukać. Mam kilka wspaniałych rzeczy wygrzebanych z pod stosu paskudztw. W tym balerinki w paseczki absolutnie no name, ale pięknie leżą 😉


dokładnie tak... no i w przypadku brzydkiej pogody nie ma sensu się wybierać
ale czasami można tak fantastyczne rzeczy znaleźć, że szok
ja bylam caly raz i akurat mialam z kolezanka strasznego pecha  😉 a teraz nie mam z kim chodzic, ani nawet czasu ani kasy  😀
patataj   tyle smaku - we fraku
20 marca 2010 21:51
Notarialna, czyby to produkt Gabutu ?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 marca 2010 21:52
patataj, Dokładnie tak! To już moje 3 buty tej firmy i przyznam szczerze, ze są niezniszczalne! A do tego wygodne jak diabli 😍 i przystępne cenowo 🙂



jeszcze nie kupione, w dodatku nie dla mnie (prezent urodzinowy dla mamy), a już mi humor poprawiły 😁 😜


zdjęcie z http://www.schaffashoes.pl
Widzę, że Tommy - śliczne, czegoś podobnego szukam na lato na co dzień 😉
Kupuj exploited! miałam takie granatowe z poprzedniej kolekcji tzn. sezonu, łotever. Jestem upośledzona jeśli chodzi o chodzenie nawet na ciut wyższych niż płaskich butach, a te są MEGA wygodne, stabilne i piękne. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2010 09:02
Do mnie mówiły te buty:

http://allegro.pl/item927706080_kvoll_botki_japan_style_zamek_platformy_na_juz_40.html

Ale całe szczęscie aukcja się skończyła 😉 Dalej szukam botków na imprezę...

PS. To D to co to ma niby być? Dior? lol xD
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 marca 2010 09:19
exploited,  🤬 za podanie tej stronki. Zakochałam się w obu i nie wiem które ładniejsze, tylko te wielkie rozmiary 😲

Papi a jak z ich wagą? ważne, żeby nie były zbyt ciężkie.
Niewidzialna bierz pierwsze są superanckie 😜
exploited no właśnie moje są stosunkowo lekkie jak na koturny, tylko że teraz sprawdziłam, moje są jeszcze wiązane w kostce na takie kokardki 😉 i ciut wyższe - więc obstawiam, że te Twoje są jeszcze lżejsze
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
21 marca 2010 14:15
Moj kolejny grzech...
już miałam zamawiać te JapanStyle... gdy znalazłam na allegro fotę zrobioną przez "normalną osobę" a nie z katalogu... o ile w katalogu wyglądały super - pomimo, ze nie skóra, to na real fotach w czyimś domu... wyglądały tandetnie i o 100% gorzej niż "katalogówki" widać było, ze są sztuczne, i z niezbyt dobrego materiału..

ciekawam czy ktoś zWaszamówił ;-) i czy moje wrażenie jest "si" - chciałabym sie mylić
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 marca 2010 15:00
Dodofon, Wszak nie wiem czy zauważyłaś, ale modelki są szczuplutkie, zawsze wycackane i obrobione w 'fotoszopie'. Dlatego ciuchów i butów staram się nie kupować jeśli nie ma real foto.
exploited super buty, szkoda tylko, ze takie drogie  😵
exploited   😍 obłęd! właśnie takich na lato szukam  😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
21 marca 2010 15:13
Niewidzialna,  😜 są cudowne !
Dlaczego są tylko duże rozmiary 🙁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 marca 2010 15:47
Mam pytanie odnośnie naprawy butów...a mianowicie odpadła mi ta gumka,która znajduje się pod obcasem i gdzieś się zgubiła,zorientowałam się dopiero kiedy wsłuchując się w stukot obcasów ,że jeden stuka ciszej drugi głośniej i nieco inaczej 😁 W związku z tym chciałam się zapytac czy szewc podjął by się zrobienia tego?Bo buty niemało kosztowały,poza tym je lubie,więc chce je odratowac,a te odmiennie brzmiące uderzenia obcasów są po prostu wkurzające i dziwne...I jeszcze ile mogła by  mnie mniej więcej kosztowac ta przyjemnosc?
incognito, chodzi ci o fleki zapewne. oczywiscie ze szewc ci to zrobi. ile to kosztuje to nie pamietam, ale fortuny nie wydasz
koło 10-15 zł to standardowa wymiana 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 marca 2010 16:14
dzieki dziewczyny :kwiatek:
Scottie, tylko z tego co widzę to nie zamsz tylko coś a'la zamsz, a w takie coś nie ma się nawet co ładować 😉 Wystarczy, że chociaż trochę sobie je czymś wytrzesz (a o to na prawdę nie trudno) i koniec, niczym nie potraktujesz ...
Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2010 19:01
Mia, mam już doświadczenie z zamszowymi butami, kupiłam takie szpile na sylwestra- na pierwszy rzut oka zamsz był bardzo lipny, ale jak się okazało- dziury (zamsz jest również na obcasie), śnieg i kałuże mu nie straszne 🙂 Może i miałabym farta z tymi butami, ale jak narazie, to mnie na nic nie stać, to tylko marzenia...
Ja dziś popełniłam klasyczne czółenka w Prima Moda. Uznałam, że w sumie już za ciepło na botki, poza tym nic mi się nie spodobało. Będą też idealne do pracy [img]http://www.primamoda.com.pl/miniaturki.php?id=201002/5F-2268_CAP.NERO.jpg&sz=550[/img]
świetne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się