Fundacje,osoby ratujące zwierzaki -pytania,opinie

.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
31 marca 2010 06:45
A co mialam zrobic majac 37 ignorow? Wszyscy po mnie jezdzili, kiedy i jak mialam to powiedziec?  😎
adrianna32 na tym forum jest więcej osób niż 37, zawsze ktoś by przeczytał i poszło by dalej.
🤔wirek: szczerze? Nic , nie rozumiem z postu Adrianny.Cos chce przekazac, powiedziec ,cos o vivie ,cos o ogłoszeniach ,o trzech ogierkach do rekreacji a Viva mówiła ,że sie nie nadają. Kurcze proszę o jasniejsza wypowiedz.
.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
31 marca 2010 17:42
Tak zeby ktos mnie ukaral! Poza tym na tym forum to met dla wszystkich byla idealem, nie mialam sie zamiaru pchac miedzy mlot a kowadlo! I dla dobra sprawy nic nie powiedzialam wyszlo wszystko na jaw. Fundacja powiedziala co i jak. Tomek zdaje mi sie ze Ciebie sprawa nie dotyczy, jedynej osobie, ktorej chcialam napisac na pw byla ushia, ale nie zrobilam tego bo by nie uwierzyla. Do tej pory dopoki fundacja tego nie wyjasnila tu by mnie zjedli, bez pretensji.  🤔
Met   moje spore
31 marca 2010 19:51
nie bardzo rozumiem, co tym razem zrobilam 👀
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
31 marca 2010 20:01
O twoja wypowiedz w watku o pensjonatach, odnosnie Vivy.  😉 Ktora jak by nie bylo uprzedzila Cie o wszystkim, malo tego nie przypomina sobie zeby kiedykolwiek prosila cie o wystawienie ogloszenia na t. ogierkow. Skocz tam i przeczytaj a bedziesz wiedziala o co.  😀
Met   moje spore
31 marca 2010 20:07
Pani Kasia prosila. jesli nie pamieta, to nie moja wina.
viva odezwala sie do mnie, jak juz bylo po sprawie.
adrianno, tyle mam do powiedzenia tobie. eot, ignore: on
Adrianna możesz wstawic link do tego wątku, który masz na myśli? ...bo naprawdę nie wiadomo, o co chodzi  🙄 a wątków o pensjonatach jest wiele.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
31 marca 2010 20:17
Mozesz mnie ignorowac malo mnie to obchodzi, swiadczy to tylko o Twojej slabosci. Powtarzam skocz do watku o pensjonatach sprawdz co napisalas? Oczernias fundacje z ktora mialam akurat okazje wspolpracowac, nic o niej nie wiedzac. Nie majac z nimi nic wspolnego wyrabialas im negatywna opinie i pokazywalas jaka to jestes szczera. Uwazam ze to chamskie, znam fundacje i ich dzialania, wspolpracowalam z nimi jestem bardzo zadowolona, nie wiem co ci nie pasuje? To akurat tyle co mam do Ciebie o innej sprawie moglas nie wiedziec.

Podziwiam Cie i szanuje za to co robisz dla koni, ale sporo jeszcze rozmawialysmy na gg uwazam ze wyrabianie sobie dobrego wzorowego wizerunku fundacji, oczernaijac inne bezpodstawnie, jest conajmniej nie fair dla zwierzat, ktorym z jednej strony pomagasz.
Ja Cie nie oczerniam, dzialam tylko na podstawie Twoich wlasnych wyznan i przytoczonych slow, reszte przemysl sama.
Pzdr  🙄

met po jakiej sprawie?  🤔 Uwazam ze wiesz doskonale co to za watek.....
Acha wiesz co ta fundacje wyroznia? Ciezka praca, a nie opowiastki na temat innych fundacji jakie sa, nie wyrabiaja sobie opinii naprzyklad na twoich plecach, Ty niestety tak robisz!!!  🤔wirek:
.
🤔 prosiłam o wyjasnienia no ale coż... wygląda to jak rozmowa , jakies żale miedzy Adrainną i Met ale jesli chcecie sobie pogodac to na PW , zas jesli Adrianno decydujesz się pisac na forum to do cholery pisz jasniej.
Poki co z tego bełkotu rozumiem mało a w zasadzie nic. Wczesniej wyczytałam o jakis ogierkach ,że o czyms Met wiedziała wczesniej (to chyba o Arabku) ,że niby Viva ją uprzedzała a Met wiwę pomówiła (gdzie?)  🤔wirek:
Rozumiem Adranno ,że jestes w jakims tam stopniu (moze wolontariat) związna z Vivą i szanujesz Vivę i okey Twoja sprawa. Choc ja pamiętam wiele "afer" związanych z Vivą no ale cóz ten tylko się nie myli co nic nie robi. Mnie nic do tego.Prosiłambym tylko o przetłumaczenie Twoich postów "z polskiego na nasze" okey?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 kwietnia 2010 14:08
Tomek to sie interesuj nie mam obowiazku sie tobie tlumaczyc!  😉 Ja nie mialam w tzm udzialu.
Faza napisalam w jakim watku nie musze podsuwac nikomu nic pod nos, met doskonale wie o co chodzi! za darmo ignora by nie dala.  🤔wirek:
.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 kwietnia 2010 15:12
adrianno32

czy mogłabyś zwyczajnie napisać nam o co chodzi?
adrianna32 ponieważ piszesz na PUBLICZNYM forum a nie na PW. konkretnej osoby, to niestety ale ludzie się interesują tym co piszesz, zamiast się burzyć, napisz o co chodzi. Jak tak postępujesz to nie dziw że Masz tyle ignorów.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 kwietnia 2010 17:12
Tomek jestes kompletnie nie wtajemniczony to drugie, strasznie bezczelny to trzecie.  🙇
Nie jestes nikim komu Ja powinnam sie tlumaczyc z czegokolwiek, ani ja ani met ani reszta uzytkownikow, nie masz nic wspolnego z ta sprawa. Nie znasz mnie i na jakiej do cholery podstawie mnie oskarzasz? Jak to sie mowi w d... byles i g.... widziales! Nie znasz sytuacji skubiesz kawalkami watki, wypowiadasz sie, oskarzasz ludzi Bog wie za co? Nie znasz ani mnie ani met ani Vivy, nie znasz sytuacji jaka miala miejsce a szczekasz.........   🤔wirek:

Wlasnei dzieki twoim wypowiedziom nie napisze nic wiecej nie dam Ci tej przyjemnosci.
Ja przynajmniej nie dostalam zadnego ignora w tak krotkim czasie, podejrzewam ze jeszcze bedziesz 1 na liscie.
Adrianna32- uważam, że nie masz racji. Piszesz publicznie o sprawach w sumie publicznych. Pisząc oskarżasz kogoś o coś. (jeśli to sprawa ewidentnie prywatna i nie życzysz sobie by inni wiedzieli o co chodzi, to po jaką cholerę piszesz na forum? 😲)
Jeśli już mówisz A, powiedz i B. A jeśli nie chciałaś mówić B niepotrzebnie powiedziałaś A.
Ludzie czytają i ich święte prawo pytać.
Zwłaszcza, że piszesz naprawdę mało zrozumiale.
Tomek jestes tu nowy to po pierwsze, jestes kompletnie nie wtajemniczony to drugie...
Oj Prima Aprilis. 😂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 kwietnia 2010 17:22
Kiedy napisalam A wsyscy na mnie naskoczyli.  🤔 Wiec nie ma sensu pisac B to ze o czyms wiedzialam to nic jeszcze nie znaczy, gdy bym nie siedziala cicho to dzisiaj nic na jaw by nie wyszlo. Fundacja by nic nie zalatwila a wy byscie dalej ufali pewnym osobom, malo tego ja miala bym nie 30 ale 70 ignorow! Poprostu bylo by dalej jak bylo, ratowanie konikow i dawanie pieniazkow.
Na tym koncze skonczcie sie czepiac mnie tylko osob, ktore naprawde kreca walki i klamia.  🤬
.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 kwietnia 2010 19:37
Kiedy napisalam A wsyscy na mnie naskoczyli.  🤔 Wiec nie ma sensu pisac B to ze o czyms wiedzialam to nic jeszcze nie znaczy, gdy bym nie siedziala cicho to dzisiaj nic na jaw by nie wyszlo. Fundacja by nic nie zalatwila a wy byscie dalej ufali pewnym osobom, malo tego ja miala bym nie 30 ale 70 ignorow! Poprostu bylo by dalej jak bylo, ratowanie konikow i dawanie pieniazkow.
Na tym koncze skonczcie sie czepiac mnie tylko osob, ktore naprawde kreca walki i klamia.  🤬


czy chcesz nam przez to powiedzieć ze met wiedziała o tym wszystkim wcześniej?
met o niczym wczesniej nie wiedziala
jak bylo po wszystkim, to wtedy ludziom jezyki sie rozwiazaly

poza tym... bedzie, jak bylo, bo jest dobrze. czegokolwiek adrianna nie wybelkocze
Zapraszam na nową stronę internetową TARY: www.FundacjaTara.info  ;-)
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
15 maja 2010 14:54
uprzejmie donosze, ze rozmawialam z anonimowym panem (niestety ciezko ludziom w takich sytuacjach sie przedstawic), ktory oswiadczyl, ze wnosi do prokuratury...costamcostam, ze mam sie przygotowac na spotkanie z prokuratura. ze costamcostam. zebym kupila od niego konia za 10 000zl. ze brzydko pisze na forach i daje to swiadectwo przekretom fundacji. ze aukcje na allegro to wyludzanie pieniedzy. i... costamcostam. ze nie znam swojego statutu. ze lamie prawo. ze costamcostam.

otoz chcialabym wszystkim nadgorliwym wyjasnic, ze nie, nasza szkapa nie lamie prawa.
i ze tak - konie, ktorych los jest niepewny - w miare mozliwosci kupujemy i przyjmujemy, absolutnie nie zamierzamy zaprzestac tych dzialan.

jesli tak bardzo wam przeszkadza, ze pare koni bedzie mialo fajne zycie, zamiast wyladowac na talerzu - prosze bardzo. mozecie mnie gnebic. jasne, jestem tylko czlowiekiem, kiedys mnie zlamiecie. tylko zastanowcie sie po co? dla satysfakcji...?



a ja dzisiaj z kilkoma osobami byliśmy dzisiaj u met, ponieważ szczęśliwie zgodziła się przyjąć, na możliwych dla nas do spełnienia warunkach, moją klaczkę na emeryturę, to naprawdę zaszczyt poznać było tak wyjątkową osobę! miejsce jest wyjątkowe! klacz mimo że należy do nerwusów, szybko się zaaklimatyzowała, czuła się jak u siebie w  domu, wszystkie konie i reszta zwierzyńca bardzo przyjaźnie nastawione, a ja i reszta miłośników klaczy widząc to miejsce poczuliśmy ulgę, że konisko ma szansę w spokoju żyć w godziwych warunkach.. gospodarstwo nie ma masówki, ilość koni jest taka że jest możliwość ogarnięcia wszystkiego, idea fundacji jak najbardziej mi przypadła do gustu, jestem pełna podziwu dla odwagi MET !!
a Met jak Cię ktoś będzie straszył prokuratorem to dzwoń koniecznie 😉 Nasza Pani Prokurator na pewno pomoże  🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 maja 2010 15:24
Ale przeciez nikt nie napisal ze met zle zajmuje sie konmi? Ja bynajmniej tak nie uwazam, jak kiedys napisalam mam do niej o to ogromny szacunek. Jezeli mowa o tym co robi....  😀
Fundacja Tara ma nową stronę internetową:
http://www.fundacjatara.info/index,pl.html
.
czy ktoś spotkał się już z działalnością tej fundacji?, stronka zachęcająca http://terraspei.pl/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się