pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

ja już jestem długo ponad miesiąc od farbowania bo zanim znowu pomaluje chcę pójść do fryzjera podciąć końcówki i ogólnie ogarnąc to co mam na głowie. zwłaszcza grzywkę bo już mnie irytować zaczyna. i powiem Ci że ta właśnie pierwsza ognista czerwoność się zmyła i od tej pory cały czas są takie jak być powinny, ani nie płowieją ani nic.. 🤔
hmm, to ja nie wiem.
może dlatego, że ja mam dość ciemne naturalne, więc po jakimś czasie od farbowania, już gdy widoczne mam odrosty, zaczynają mi się robić kasztanowe z rudawym refleksem  🙄
jak masz naturalnie ciemne włosy, to trzeba je rozjaśnić, żeby były jasno - rude
inaczej będą ciemnieć, tak sama miałam
na początku ładne i płomienne
a potem się zrobiły rubinowe
a no widzisz, ja naturalnie jestem blondynką 😉
agniecha930, absolutnie o takiego mi nie chodziło.Bardziej cos w stylu odrastajacej Rihanny 😉 jak znajde jakies zdjecia to wstawie. 🙂
Dziewczyny  :kwiatek: irytuje mnie strasznie mój kolor, zrobił się prawie czarny a na górze mam brązowe włosy a za kazdym razem maluje tylko odrosty, do tego przestał mi się juz ten kolor podobać i chciałabym przejść na jaśniejszy brąz (malowałam castingiem ciemna czekolada) byłaby taka mozliwosc? planuje isc do fryzjera a nie robic tego sama zeby mi nie wyszedł rudy czy coś podobnego  🙄
aktualnie:



chciałabym na taki:


yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 maja 2010 18:28
4 kolor- masakra!  😜
fryzjer powinien sobie z tym poradzić
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 maja 2010 19:02
pewnie zacznie od rozjasniających pasemek i refleksów.
albo dekoloryzacja i od razu na brąz 😉
emade ja się w sprawie koloru nie wypowiem ale.. jakie Ty masz cudownie długie włosy 😜 jeszcze parę cm i Cię dogonię 😀
za niedługo będę farbować włosy ( ciemnego blond z jaśniejszymi końcówkami) na jakiś taki miodowy blond i przy okazji chciałabym zmienić fryzurkę:

podoba mi się od pewnego czasu coś w tym stylu:


zdjęcia zaczerpnięte ze stylio.pl

czy taka fryzura ma jakąś nazwę? do kogo bd pasować? sorry jak było.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 maja 2010 23:56
mi też właśnie taka chodzi po głowie  😜 ale mam dłuzsze baki, i boje sie ze po zgoleniu, jak znudzi mi sie ta fryzura, bede musiala je regularnie golić  👀
przeztysiacmorz, jakieś hmmmm 6-7 lat temu miałam taką fryzurę, bardzo fajna, tylko gorzej jak potem odrasta, bo wygląda wtedy brzydko :P

Miałam to też zrobione tak, że bez problemu mogłam to zakryć i odsłaniać kiedy chce 🙂

Likier a masz może jakieś fotki, jak to wyglądało, że można było to zasłaniać?
Jejku, może gdzieś znajdę na starym kompie, bo było to parę lat temu😀
fajnie by było . ( ;
przeztysiacmorz, mam to drugie na głowie 😉

Jak chcesz zasłaniac to musisz zrobić włoski bez cieniowania tylko wyznaczyc linie i zgolić. Fryzjerka sobie poradzi bez problemu 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 maja 2010 11:10
arma- może zdjęcie?  😉
Niestety nie mam zadnego z fryzurka ułożoną więc nie widać tak dobrze jak na tym zdjeciu wyżej.
zaraz poszukam jakiegos innego

tak wygląda jak włosy sa w opcji grzecznej 😉


a tak z tyłu


z tym ze na tych zdjeciach włosy mam napuszone od wiatru. po ułozeniu wyglada to troszke inaczej.
Znacie jakieś sposoby na łupież oprócz szamoponów ?  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 maja 2010 15:37
Również chętnie się dowiem co może byc dobre na łupież prócz szamponów.Poza tym znacie jakieś nie zbyt drogie,ale w miare dobre odżywki do włosów
prostowanych prostownicą,więc analogicznie suchych?

3 lata temu miałam tak włosy ścięte , różne wzroki sobie wycinałam i nawet fajna zabawa 🙂 a potem to już włosy odrastały i odrastały i wkurzały ... 😎
o Alexa ja chcę taką fryzurę sobie strzelić.

pasowałaby mi ?

Jasne  🙂 Uważam , że masz bardziej komfortową sytuacje ponieważ masz grzywkę na bok która jest dłuuga . Fajnie jest zostawić sobie dłuższe włosy po tej stronie wyciętej(chodzi mi o włosy wychodzące z przedziałka która będą nad wycięciem) ponieważ można "goliznę"  odkryć spinając włosy wsuwkami albo zakryć po prostu je rozpuszczając ja niestety wycięłam na maxa i nie miałam takiej możliwości natomiast moja kumpela zrobiła tak jak to wyżej opisałam i dobrze to wszytko wyglądało 🙂 i jeszcze będzie pasować to do Twojego stylu i o ile pamiętam pomysł wziął się od Sofii Boutelli.
ja jutro prawdopodobnie idę do fryzjera tak się ściąć, już się doczekać nie mogę .  😜 😜
Mi się nie podobają takie irokezy  😎 mało kobiece  😎
w ogóle moje włosy wydają mi się ostatnio takie przyklepane i bez wyrazu  🙁
Jestem podobnego zdania jak Szepcik. Fakt, u niektórych dziewczyn wygląda to fajnie, jednak sama w życiu bym nie ścieła włosy na irokeza.


jestem na etapie zastanawiania się coby tu zrobić z moimi włosami. Po zimie mają nieciekawy, taki "mysi" odcień. W wakacje planuje się pobawić trochę kolorem 😉

aktualnie jest coś w tym typie, w różnym świetle:



tutaj coś się ze światłem zbombało, jednak efekt całkiem mi się podoba



myślałam nad jakimiś rudościami... czy może czekolada ? Albo w ogóle blond...


ten czerwony jest piękny 😍 zdjęcie pożyczyłam ze str www.fotoblog.pl/kllamka
Oj ten czerwony by Ci nie pasował. Wg mnie masz zupełnie ładny kolorek
maracuja,
z tego co widze masz sklonnosc do rumiencow- nie decyduj sie na taki kolor jak na wklejonym zdjeciu 😉

moze sprobuj delikatnie tzn dodaj do takiego koloru jak masz obecnie(bo pasuje Ci) pasemka jasniejsze-bardziej rudawe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się