KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

aga - dodam tylko, że ja mam 3 konie  😎 Po prostu wystawiłam większość, zostawiłam sobie 4 ulubione i już, nie rozpaczam 😉
wątek zamknięty
Madzior Plum jest z jakijść dość starej kolekcji ES. Wejdź sobie najlepiej na szmatoholików, tam można dużo fajnych czapraków obejrzeć 😀 Dla mnie ideał fioletu to Hortensja Anky. Ale Plum w sztucznym świetle wygląda tak:

wątek zamknięty
a dzięki, a to na zdjęciu widziałam i rzeczywiście inaczej wygląda niż w świetle dziennym w słoncu na twoim poprzednim🙂 mi jakos brak ostatnio koncepcj kolorystycznej i tak patrze w różne strony i jakos narazie nic mnie nie przyciąga aż tak zeby jednoznacznie stwierdzić, że to jest to, zastanawiam sie czy ma ktoś z was już plum eskadrona z nowej kolekcji? bo nie wiem jak bardzo on jest ciemny i jak by wyglądał
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 maja 2010 22:43
magdzior chyba do szmatoholikow ostatnio azbuka wrzucala
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 maja 2010 22:51
xxagaxx, royalblau tak za mną chodzi... śni mi się po nocach 😂 co prawda w zamyśle był brillant ale.. już źle ze mną. a kasy jak na złość nie przybywa proporcjonalnie do potrzeb/zachcianek  😵

jeszcze snuje się za mną petrol (kolekcja petrol/schoko) i trochę stone znowu...
oprócz tego napatrzyłam się na stripe in'y
zła kobieta. niedobra!  🤬 to jest chore... 🙄
wątek zamknięty
rzucił się komuś w oczy czaprak dl granatowy z kremową/beżową lamówką? czaprak z alkantary  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 maja 2010 23:09
dawno. dawno temu mówiłam że wrzucę moje mattesowe nauszniki. lekki poślizg z czasem... byłam nieco zabiegana  🙄

zdjęcia komórkowe ale dość dobrze oddają kolory  😉

edit: znalazłam jeszcze zdjęcie rudego w nausznikach no name które perfect by pasowały do royala właśnie  😜
wątek zamknięty
Oj Royal może się śnić 😉


Ale ja nie kocham jakoś za szczególnie granatów. Navy/White ES jest wyjątkiem. A że muszę coś wybrać co w świat pójdzie to właśnie wybrałam.

Edit
i royal sprzedany 🙂 teraz jeszcze 2 idą pod młotek i finał 🙂
wątek zamknięty
pomożecie ? Mam koniowatego mojego stosunkowo niedługo i nie umiem się ciągle zdecydować na jakiś kolor, błękitny mu nie pasuje wg mnie bo jeden błękitny czaprak mam :P
teraz kupiłam coś jak beż ale jeszcze nie wypróbowałam, co Wy na to, doradzi mi ktoś ?  :kwiatek:
oto i koniowaty :



Ojej, prawie identyczny umaszczeniem jak mój!
Mojemu pasuje moim zdaniem;
- nowa zieleń eskadrona (i penwie jarpolowa limonka też)
- zółty - ale taki jasny
- pomarańcz
I z kolorów stonowanych
- brąz (mam na myśli teraz pad eskadrona z kolekcji chockcochip- pięknie ten kolor na tym koniu wygląda, przepięknie)
- czarny- tak czarny i wcale nie wygląda nudno tylko dostojnie

wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 maja 2010 14:37
Wreszcie zdecydowałam się sprzedać moje nauszniki Deep Blue bo i tak stwierdziłam że kompletnie mi do niczego nie pasują.
A czapraka już pewnie w wersji VS w przyzwiotej cenie nie dostanę.

I właśnie dziaj rano zakńczyła się aukcje z moimi nausznikami, teraz wchodzę na allegro i CO ?
Właśnie został wystawiony brillant deep blue wersja VS w dobrej cenie  😵

No i tak jest zawsze :/, jak zdecydowałam się (chyba po prawie roku) na zakup sztybletów, które mi się marzyły, to nie całe 2 tygdnie później pojawiły się one na allegro. Jedna para, dokładnie mój rozmiar i o połowę tańsze  😵
wątek zamknięty
właśnie doszedł do mnie ES stripe in rosado-navy-ivory!
myślałam, że rosado to będzie klasyczne bordo a to jest taki wiśniowy, śliczny!

tylko chciałam jakieś bordowe owijki i nie wiem teraz jakie mam dopasować
później dam zdjęcia  😉
wątek zamknięty
Mam zdjęcia i przy okazji szukam podobnych bordowych owijek. TYlko to nie jest zwykłe bordo a wpada leciutko w ciemny róz, to takie 'winne' bordo

[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/20100513772.jpg?t=1273778134[/img]
wątek zamknięty
post pod postem  🤬 🤬

Tu na zdjęciu wyszedł jak różowy. I jeśli mówisz ze to taki pośredni kolor to będzie ciężko Ci coś znaleźć.
wątek zamknięty
mam edytować posty nawet jak poprzedniego pisałam prawie 6h wcześniej?
wątek zamknięty
na zdjęciu wygląda dokładnie jak fuksja i plum, ślicznie!
wątek zamknięty
mam edytować posty nawet jak poprzedniego pisałam prawie 6h wcześniej?


tak korsik 😉
wątek zamknięty
korsik, kolorki ładne, ale u Ciebie przyzwyczaiłam się do klasyki zawsze i jakoś mi tak dziwnie  😉
wątek zamknięty
a bordo i granat to nie klasyka?
bordo chyba i tak troche za rózowe wyszło, ale zdjęcie robiłam komórką. Postaram się o lepsze  😉
wątek zamknięty
Tzn. u mnie te bordo wygląda bardziej różowo :P
wątek zamknięty
u mnie bordo jest różowe, a granat wpada w fiolet, ale to kwestia zdjęcia chyba 😉
wątek zamknięty
Możliwe.

Jutro zrobie lepsze ale już na skarej, bo 'pani delikates' obtarła się od popręgu :/
wątek zamknięty
Dokładnie, tak w świetle wygląda, dlatego jakoś mi się gryzie z koniskiem, ale jeśli to faktycznie bordo/granat to musi wyglądać na żywo ładnie🙂
wątek zamknięty
tzn. granat to granat- ciemny, łady
Ale to bordo to zależy od światła, bo czasem wpada w takie jasne bordo.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
14 maja 2010 07:48
korsik

Ja widziałam niedawno jakieś owijki wełniane z Inter Api i sadz eże by idealnie kolorystycznie pasowały 🙂
wątek zamknięty
korsik, a mnie się bardzo podoba🙂 wiosennie, a może muszki się nie będą przypierniczać😉 ja jestem bardzo na tak! aczkolwiek u mnie też to wygląda na fiolet z różem🙂

a do mnie doszły owijki od Mamy Likier i kaloszki w kratkę burberry (jak to się pisze?:P) do padu Jarpolowego i łezka Flax Eskadrona🙂🙂🙂 i tym sposobem jak sprzedam jeden czaprak to w pace zostaną mi już tylko pady i czapraki jarpolu, cottony eskadrona i dwie wariacje kolorystyczne fouganzy🙂 tylko kurde niech się jeszcze pogoda zrobi żeby to można było obfocić!!🙁
wątek zamknięty
Choroba... i to zakaźna przez internet.
mam jednego konia (a może patrząc realnie jak to mój mąż ze mnie kpi- pół konia, że niby jak nie sportowy to chu... wiadomo jaki)
i doliczyłam się 11 czapraków!!!
Z czego 1 pożyczyłam...

A jeszcze mam niedosyt na pewne kompozycje... 😵
Jak to się leczy?
wątek zamknięty
Czy ktoś z was miał do czynienia z tym czaprakiem?

Chodzi mi konkretnie o ten szampański. Wiem że produkty Kavalkade są bardzo dobre, ale z tym się nie spotkałam.
wątek zamknięty
Kupiłam komplet mist  😅 😅 😅 I za 275 z, a nie za ponad 300 😀
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
14 maja 2010 16:50
W okserze się uchował? 😀
wątek zamknięty
xxagaxx to teraz czekamy na fotki na koniu!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.