Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2010 18:07
ushia  :kwiatek: właśnie o coś takiego mi chodziło, idealne  😍
a orientuje się ktoś z was, jakie są koszty usuwania tatuażu?  😎

widzę że mamy podobne podejście 😉 ja również czekam z robieniem tatuażu aż technologia usuwania się poprawi, póki jest się pięknym i młodym to wygląda fajnie, ale 60 letnia babka z tatuażem już raczej nie..  😉

edit:
jeszcze dodam:
http://www.laser-medica.szczecin.pl/usuwanie-tatuażu/
i cennik
http://www.laser-medica.szczecin.pl/cennik-zabiegi-laserowe/
Uuu... ale mi tu manipulacje fundujecie, nie da się z wami gadać, bo wciskacie treści, których tu nie pisałem.
Tak to z wami jest - zmyślą, wymyślą, byle tylko postawić na swoim - sorry nie będę brał udziału w waszym zakłamaniu.
Dla mnie nadmiar metalu na ciele zawsze będzie tanim szajsem w celu szpanowania - ale jak się nie ma nic więcej
do zaoferowania, lepsze to niż nic.
ja się mogę pochwalić, że pierwszy tatuaż Nav widziałam - na żywo robi o wiele lepsze wrażenie, niż na zdjęciu 😉


oo, jak miło, dziękuję, Szepciku  😉  :kwiatek:

ushia, następny będzie kot + napis, szczegółów nie zdradzę, zrobię Wam niespodziankę  😉 będę go robić w Gothica Tattoo w Krakowie, z polecenia Soliny ( :kwiatek: ), podoba mi się galeria tatuaży w tym salonie. Jestem już prawie dogadana co do tatuażu, jeszcze do ustalenia termin  🙂

Lopek, czy mógłbyś wrócić do epatowania swoją zajebistością w Problemach sercowych?  😁
Ushia pamiętam, po następnej wypłacie wybieram się do dermatologa, więc adres będzie 😉

Lopek och jakie to strasznie, och jak Ty uogólniasz, och jaki jesteś zajebisty w porównaniu do tych strasznych kobiet  😎
Dla mnie nadmiar metalu na ciele zawsze będzie tanim szajsem w celu szpanowania - ale jak się nie ma nic więcej
do zaoferowania, lepsze to niż nic.


tak, zdecydowanier to my tutaj piszemy bzdury, oceniamy i wciskamy wyssane z palca teksty  😂 😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 czerwca 2010 18:54
hanoverka
Ja też bym chciała zobaczyć 😀
A co do czcionek, mój brat znalazł gdzieś stronę, na której było tego od groma. Ale teraz nie ma go w domu, więc gdybyś nadal potrzebowała, to jutro mogę to ustalić 😉


ale jak się nie ma nic więcej
do zaoferowania, lepsze to niż nic.

A jak się nie ma sensownych argumentów, to powtarza się w każdym poście, że piercing to szajs...

Nie rozumiem dlaczego zarzucasz nam kłamstwo, skoro rozpocząłeś dyskusję i przedstawiamy Ci sensowne argumenty i nasz punkt widzenia. Nie próbujemy Cię nakłonić do zmiany zdania, a Ty starasz się nam narzucić swoje.
Kultura dyskusji kuleje widzę...
Szczerze mówiąc spodziewałam się po Tobie czegoś więcej, jak widać przeliczyłam się, szkoda.

A co do przyczyny dla której zafundowałam sobie kolczyk i tatuaż, to pisałam już wcześniej, więc odsyłam Cię do wcześniejszych postów.
Jeśli mowa o "szpanowaniu", to ja swoim szpanuję u dentysty tylko, także jak sam widzisz robię ogromne wrażenie.
Niewielu ludzi jest świadomych faktu, że w ogóle go mam.

cholera no, wiedziałam że nadejdzie w końcu dzień, w którym ktoś zorientuje się, że mam za niskie poczucie własnej wartości, nie mam nic do zaoferowania więc wtykam sobie metal w ciało, najs.
Lopek, nie Twoja sprawa czy ktoś sobie robi tatuaż/kolczyk. Jak mu się to podoba, to niech się wytatuuje od stóp do głowy. Rzeczywiście, małe kuleczki schowane za koszulką/spodniami to dobry sposób na lans - każdy przechodni facet będzie się oglądał za nami.
Robię sobie kolczyk dla siebie, z tylko mi znanych powodów.
Jeśli ja wyrażam swoją opinię, robię to w taki sposób, by inne osoby nie poczuły się urażone.
jak dla mnie EOT.
No miałem tu już nie pisać, a prowokacja za prowokacją, wy to robicie specjalnie?  🤔

ale co jest takiego strasznego w zrobieniu sobie kilku kolczyków czy tatuażu? lopek, tobie nie musi się podobać, a skoro już jest to właściciel/ka go nosi i to jemu/jej ma się podobać. Może to nie chodzi o jakieś błyszczenie w tłumie? ani żadne podbudowywanie swoich wartości czy coś? Kolczyki i tatuaże są już od dawna, nie jest to moda na sezon. Kolczyk, oj uwierz, może być symboliczny. Tatuaż także. Obejrzyj sobie kilka odcinków np.Miami Ink - większość robi sobie portrety zmarłych osób, daje do myślenia? Więc zastanów się, kto tu jest płytki. Jeśli szukasz laski na jedną noc - to chyba złe forum  😉 Rozumiem,że w twoim mniemaniu solara, blondi, długie tipsy, krótkie spodniczki nie są płytkie? Zastanów się dwa razy, zanim coś [bez sensownego] napiszesz, aby tylko mieć 'swoją rację'.


Jak mam sie nie wk..... jak mi takie sugestie są serwowane? Nie było pytania: czy szukasz tu dziewczyny? Ani pytania: co myślisz o solarium, tipsach", tylko prymitywna insynuacja typowo toksyczna na zasadzie "uderzę w jego męskość". To ja mam zrobić to samo i uderzyć w kobiecość? Tego chcecie?
Co zrobiłem złego?
Wyraziłem swoją opinię, że to jest szpecenie, szajs i służy do lansowania się. Wolno mi? Wolno! Ale wam nie wolno z tego powodu mnie atakować j/w!
Ale mnie atakujecie, więc nie będę dłużny, bo co niektóre szczeniary myślą że sobie mogą pozwalać na za wiele. Widać tata w domu na za wiele pozwala.
Jesteście świadome co wyprawiacie czy to już taki re-voltowy standard niszczenia wszelkiej oznaki faceta na forum?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Obrażanie pozostałych dyskutantów
lopek atutowa rzeczywiście przesadziła z tym tekstem który podkreśliłeś (tylko!), ale trochę sprowokowałeś pisząc:
chcesz ozdoby? Załóż seksi wdzianko

a poza tym to Ty pierwszy zaatakowałeś pisząc o szajsach, szpeceniu itp (można tu długo wymieniać), więc przestań się tłumaczyć jak dziecko w piaskownicy 😉
lopek, przepraszam bardzo. w domu wychowano mnie bardzo dobrze, i wypraszam sobie 'szczeniare'. Zachowuje się adekwatnie do twojego poziomu. Nie atakowałam. W takim razie - co według ciebie jest 'seksi wdziankiem' ?
(i niech już ci będzie, przepraszam. Mam przynajmniej jakąś dume.  😉 )

Tak, oczywiście, prowokacja - w tym jesteśmy najlepsze  😎
Na forum jest kilku mężczyzn. Są traktowani adekwatnie do swojego poziomu - mają klase, są lubiani.
A skoro nie lubisz piercingu - po co sie tu zacząłeś udzielać?  😵 To jest raczej kącik FANÓW piercingu, tatuaży, więc twój post był bez sensu. Chciałeś zamieszanie nim wywołać? w takim razie - brawo, udało ci się!


wer, owszem, poniosło mnie. No, ale cóż się dziwić?
hanoverka stron z czcionkami jest całe mnóstwo, wpisz w google 'czcionki'  😉 np. http://www.czcionki.komputerpc.pl/

prawdziwa kopalnia  😉
to ja się pochwale moim rozpychaczem....  😀iabeł:
jeszcze takie znalezione cosik w końskim temacie  😉
lotka, fajnie wyglada  🙂 co masz za fryzure?  😎

misiuni, nie dziala link
lotka, a ten kolczyk na górze to jak się nazywa?  😀
Nav, dzięki 😉 a fryzura to hand made. powoli odrastające włosy z wygolonego 'kwadracika' 😉 oto i ona....
http://img138.imageshack.us/f/ggfl.jpg/

Atutowa, jest to Rook.
Nav trzeba na gorze zaznaczyc to www..... i nacisnac enter powinno zadzialac  😀
o, racja  🤣

bardzo fajny tatuaz, Twoj?  🙂 gdzie robilas, ile dalas za niego itp?  😉
Ushia - jeszcze jestem bez - z prostej przyczyny. Jak miałam je ponownie zakładać to były te ogromne upały, więc odpada. A teraz znowu przełożone, bo pod koniec czerwca wyjeżdżam na 4 dni pod namiot, gdzie nawet wody czystej nie będzie ( :cool🙂, więc o prawidłowej higienie kolczyków mogę zapomnieć. Jak wróce, to zrobie, tym bardziej, że nic nie płacę  😎
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 czerwca 2010 10:41
Mój kolczyk od którego póki co nie umarłam 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 czerwca 2010 10:53
jeszcze takie znalezione cosik w końskim temacie  😉


Mnie się to nie podoba.
Ten pies znalazł się tam jakby przez przypadek, w ogóle nie komponuje się z tym koniem i oba wiszą w próżni.
Kiepskie to jest moim zdaniem, o wykonaniu ciężko coś powiedzieć, bo niewiele widać.
lotka- gdzie kupowałaś tego kolczyka z nakrętką w paseczki?
ushia   It's a kind o'magic
20 czerwca 2010 15:15
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 czerwca 2010 15:21
Kolejne dwie kulki z kryształkami Swarovskiego zjadłam, szajs.
ushia- dzięki  :kwiatek:
LOVELY, na allegro. tylko dodam że pręcik mam czarny. bo są to 2 kolczyki 'skręcone'. Stożki w orginale należą do banana srebnego.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 czerwca 2010 19:01
Kiedy mogę wymienic kolczyk na krótszy? 🙂 I zna ktoś może stronke z kolczykami takimi,w których jest jakaś otoczka silikonowa na kuleczce? 🙂 Któraś z forumowiczek poleciła mi coś takiego,ale jakoś nigdzie nie widziałam 🤔

jara połknęłaś kolczyk?
o, racja  🤣

bardzo fajny tatuaz, Twoj?  🙂 gdzie robilas, ile dalas za niego itp?  😉

nie nie moj napisalam ze znaleziony  😉
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 czerwca 2010 19:46
Lopek - chyba Twoja teoria jest niedokońca przemyślana. Wziąłeś pod uwagę, że nie jesteś jedyną osobą na świecie, która kolczyki i tatuaże ma za "ZUO"? Tak więc, kiepsko z tym szpanowaniem dziewczyn, skoro narażają się na takie opinie jak Twoje. Swoją drogą, bezczelne, ale widać, nie zauważasz tego - nie dziwie się, że Ci z kobietami nie wychodzi - i nie jest to w jakimkolwiek stopniu przytyk.



Dziewczyny, powiedzcie, bo ja tu ostatnio się jakoś tak wacham, ma któraś kolczyk w pępku? Może to jakoś niegłupio wyglądać? Bo tak sobie o tym ostatnio myślałam, ale jakoś mi się takie średnio kojażą, tj niekoniecznie z sensownymi laskami ;-) i zastanawiam się czy może to wyglądać jakoś lepiej niż u tandetnych panienek ;-). Bardzo boli robienie go? Kurcze, za dużo opcji i pomysłów a za mało odwagi chyba mam =)

Ale tatuażu w tym roku już sobie chyba nie odpuszcze =) choć dalej analizuje i myśle na spokojnie.

A, i Lopku - chyba Twoja teoria znowu siada, bo ja np. planuje zrobić tatuaż w miejscu zasadniczo nie widocznym - będzie go widzieć głównie tylko mój facet, któremu raczej nie zaszpanuje, bo on tatuaży raczej nie lubi i z mojego pomysłu jest niezadowolony... no więc? W jakim celu ja zrobie tatuaż w miejscu praktycznie niewidocznym? Hmm....?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się