LUBLIN i okolice

yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 lipca 2010 00:07
szuka moze ktos wspollokatora?  🥂
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
12 lipca 2010 15:37
zabije za co? za wracanie po pijaku? 😀


To też, ale po prostu żal jej było bluzy...  😵  😁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
05 września 2010 13:03
Czy ktoś ma pojęcie o tym gdzie jest najkorzystniej wymienić funty na złotówki w tym momencie???
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2010 13:17
okwiat przejdź się na Peowiaków i popytaj w kantorach  😀 idąc od strony Osterwy prawie na samym końcu ulicy po lewej stronie jest taki kantor, bodajże po schodkach w górę się wchodzi (jak wejdziesz po lewej wisi tablica z przelicznikami, po prawej są 3 okienka, nie umiem dokładnie wytłumaczyć który to;p) przy wymianie większej ilości mają tam często korzystne promocje, tylko musisz się targować 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
05 września 2010 18:46
targować w kantorze?  👀  😁 nie wiem czy umiem... ale dobrze wiedzieć, to będę próbować  😀iabeł: dziękuję smarciku  :kwiatek: :kwiatek:
targuj sie , ja jak kupowałam sporo funtów to wytargowałam upust
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
06 września 2010 14:04
Już wymieniłam- najwięcej dawali na Peowiaków 5  😉 Obdzwoniłam prawie wszystkie kantory w Lbn, więc Peowiaków 5 wygrywa w tym rankingu  😁
Jakiego weta polecacie w swoim województwie do TIV'a ? W okolicach Lublina lub bardziej na zachód?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
24 listopada 2010 20:35
Nie chciałby nikt z Was lub Waszych znajomych zapisać się do mega dance na reggaeton od przyszłego poniedziałku/środy? Bardzo atrakcyjna cena  😎
Czy ma ktoś z Was sprawdzonego, którego możecie polecić, endokrynologa w Lublinie? Bo pilnie potrzebuje, a nie chcę iść do pierwszego lepszego. No i żebym na wizyty nie wydała majątku...
pony   inspired by pony
15 grudnia 2010 18:04
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 stycznia 2011 22:45
Dziewczyny a jak to jest z ta giełdą zwierząt na Turystycznej?
Można coś ciekawego kupić czy nawet się nie wybierać?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
25 stycznia 2011 23:41
Yga psa swoich marzeń ( chodzi mi o tego do którego cały czas wzdychasz na fejsie) tam nie znajdziesz, ale jakieś gołębie zakupić możesz.;p
a giełda na rusałki/rusałce to jeszcze istnieje? pamiętam że za małolata tam czasem jeździłam i widziałam że i zwierzakami tam handlowali.
Targ jest teraz pod Leclerkiem na Turystycznej, przeniesiony z Rusałki.
Zwierząt trochę jest, jakieś psy - głównie owczarki, labradory, jakieś małe jorkopodobne piskacze, czasem koty - persy, dachowce... Dość dużo gołębi, kur, królików... Są jeszcze jakieś rybki, ptaszki itd.
Fajne są stoiska sklepów zoo... Dosyć tanio można kupić jakieś psio-kocie akcesoria.

Ja praktycznie co tydzień jeżdżę po karmę dla psa 🙂😉.
Hej!
Polećcie mi proszę jakieś fajne miejsce w Puławach, gdzie można spokojnie porozmawiać - jakiś pub/knajpa...
Lublinianie mam pytanie 😀
czy wiecie kto goli psy w lbn i w jakich cenach?
Mati w Świdniku jest jakaś pani która strzyże psy. Widziałam jakieś ogłoszenia ale więcej nie pomoge bo sie nie interesuje tym
Hej!
Polećcie mi proszę jakieś fajne miejsce w Puławach, gdzie można spokojnie porozmawiać - jakiś pub/knajpa...


ja polecam
pub Oskar - ładnie, kameralnie i w sam raz do pogadania🙂
(nie wiem jak wkleić lokacje google map bo ulica nie ma nazwy wiec wystarczy że wpiszesz w google map namiary: "51.417008,21.96127" i znajdzie)

albo grotę parkową, prawie zawsze jest tam pusto, ale knajpa jest w klimatycznej piwnicy, też bardzo kameralna, dość wcześnie zamykają, chyba ok 22 nawet w weekendy. Lokacja:51.413491,21.956568

🙂
ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego dietetyka z Lublina (lub Świdnika) ? :kwiatek:
Kto się nudzi w ten weekend i chciałby wpaść na wystawę na fabryczną 2 i porobić  nam fotki przy ocenie? (będę sama z kotem, niestety)  🙁
O której godzinie? Tylko ja dysponuję zwykłą cyfróweczką, więc nic specjalnego nie wymyślę 🙂.
Nie wiem, o której będziemy oceniani 🙁 wystawa jest od 10 do ok. 18 🙁 )
Czy chodził ktoś z Was, a może ktoś z waszych znajomych do psychologa - p. Katarzyny Żołnacz?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
31 maja 2011 08:02
Dziewczyny, mam problem..
Mam za dużo nieobecności na wfie i jedynym wyjściem jest załatwienie zwolnienia lekarskiego na cały bieżący semestr.
Orientuje się któraś gdzie mogę takie coś zdobyć? Wiem, że czasami zdarzają się lekarze tak przychylni że pomogą..
Czekam na PW 🙁
yga, a może coś trenujesz? bo wtedy chyba może Twój trener/trenerka napisać Ci zwolnienie. 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 czerwca 2011 05:59
nie, nie trenuję
i jeszcze jedno pytanie: jestescie w stanie polecic mi jakiegos dobrego i taniego fryzjera w lublinie?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 czerwca 2011 06:30
Yga, tani pojęcie względne. 😉 Natomiast mogę Ci polecić mojego fryzjera, tylko przyjmie Cię dopiero na koniec czerwca, bo ma tyle klientek.
poszukuję dobrego nefrologa/urologa w Lublinie lub okolicach. Ma ktoś jakieś namiary? będę bardzo wdzięczna 🙂
Dziewczyny🙂 Macie może namiary na jakąś stancje, ew. pokój, 1-osobowy, w granicach opłat plus minus 350 zł, jak najbliżej Miasteczka Akademickiego? Może być jakieś wspólne mieszkanie, oby mieć właśnie pokój do własnej dyspozycji🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się