moda, ciuchy etc...

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 października 2010 18:43
W sumie za tą cenę się nie dziwię 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 października 2010 18:48
[img]http://static2.modcloth.com/productshots/0038/1041/12206-1.jpg?1287029583[/img] aaaaaaaa! 😍
i cos bardziej re-voltowego

No wymiękam..
korsik, podlinkujesz mi na pw?  :kwiatek:  te spodnie dawno dawno temu na allegro znalazlam, ale najlepszym wyjsciem będzie szukanie w dziale męskim bo mój kolega takie ma  🤣
help!
http://allegro.pl/adidas-firebird-adicolor-super-cena-rozm-m-38-i1274581283.html
myślicie, że fake?
bo nie chcę się naciąć, a ta jakoś tania...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 października 2010 19:26
bianca gdzie można kupić tą w kształcie aparatu ?  😜 😍
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 października 2010 19:34
Obie na Modcloth.com moim ukochanym, na którym sobie człek może zawsze pomarzyć..
emade, a mogłabyś rozwinąć kwestię innego kołnierza? dla mnie wyglądaja... tak samo? 😡
o nie  😡 jak otwieralam linka to nie otworzyly mi się wszystkie zdjęcia spojrzalam na to gdzie jest pokazany tył i stwierdzilam że to chyba ta bluza
ale faktycznie są identyko  😀
Hermes, ta z misiem to jedna z wielu która mi się bardzo podoba, niebieska jest cudna ^^
Ale jak szmata to nawet za taką cenę raczej nie warto..
emade, lajt .  już zamówiłam z innej aukcji . 😉

HELP!


gdzie na necie dostanę numer 10? nie potrafię znaleźć
u mnie laska z klasy taką ma tylko granatową, i kupila gdzieś w Katowicach gdzie? nie mam pojęcia  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 października 2010 21:51
Obie na Modcloth.com moim ukochanym, na którym sobie człek może zawsze pomarzyć..


bianca, pytanie zapewne retoryczne ale czy jest w Polsce szansa dostania gdzieś rzeczy z tej stronki ?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
20 października 2010 21:58
Ada nie wiem, ale szczerze wątpię..  👿
"co do kosztów przesyłki, to wyliczane są w koszyku, ale zrobiłam próbne "zakupy" najpierw z dwoma rzeczami, a potem napakowałam ubrań za ponad $600 i cały czas koszt był niecałe $24 więc bardzo tanio zdaje mi się.. przesyłka idzie za pośrednictwem: USPS Priority Mail International"
z neta
możnaby zrobić zamówienie zbiorowe tylko kto by się podjął?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 października 2010 14:55
LOVELY, o której stronce mówisz?
przeztysiacmorz zakochałam się  😍 10 !
przeztysiacmorz boskie!  😍 Zwłaszcza ta szara z psem.
emade, haha do katowic to ja super daleko nie mam, jednak wolałabym internetowe zakupy  .  xp
Rozie, właśnie ja też 😍
xxflygirlxx, też mi się podoba, jednak dla mnie numer 10 wygrywa . cholera, mam strasznego świra na punkcie bluz . 😀 całkiem spora kolekcję mam + jedna w drodze, ale bluz nigdy dość!
przeztysiacmorz jaaaaa, przez Ciebie teraz nie będę mogła zapomnieć o tej bluzie! Wiesz może, na jakiej stronie można ją kupić? 😍
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
21 października 2010 20:42
Ta z numerem 10 jest piękna 😀 przeztysiacmorz jak byś ją gdzieś kupiła to koniecznie dawaj namiary 😍
Rozie, no właśnie nie, ale cały czas szukam . 🙂
santa, jasne, nie spocznę póki jej nie znajdę . a za niedługo mam urodziny, więc byłaby idealna . 😀
Strzyga- wizaż.pl
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 października 2010 21:58
LOVELY,  chcesz robić zamówienie z wizażu?
nie, po prostu piszę info o cenach 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 października 2010 22:16
LOVELY, zadam pytanie inaczej: z której strony chciałybyście robić zamówienie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 października 2010 22:28
prawdopodobnie z tej http://www.modcloth.com 😉

Rozie 9 są też na allegro 😉
o nie ,jakie piekne sukienki na tym modcloth o nie o nie o niiiieeeeeeeeeeeee  😕
💃
coś czuję, że gdzieś na modcloth schowała się moja sukienka na studniówkę !
💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się