Parada Jeździecka Wrocław 2010

Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
30 listopada 2010 15:02
Jak byłam ostatnim razem było zimno :-/
rumaki Lorenzo już we Wrocku🙂
Nelson Anky też

 ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
Jak ja tam dojadę!?.... zasypało drogi 😵
a jak dlugo mniej wiecej jedzie sie z dworca do hali? (komunikacja miejska)
no i jak u Was-Wroclawian z cenami taksowek-mam sie nastawic bankructwo?
bo wyglada na to, ze bede jechala prosto z dworca 🤔
ciri, w takim śniegu nic nie wiadomo ;-). Komunikacja miejska kursuje jak chce.
Taksówka powinna się zamknąć w 50zł. Myślę że mniej, bo to nie jest daleko, ale taksówkarze są różni 😉. Najśmieszniejsze jest to, że jak zadzwonisz po taksówke na 19191 jest taniej, niż jakbyś wsiadała na postoju ;-)
Taksówki we Wrocławiu to chyba najdroższe taxi w całej Polsce 🙁
I tak jak rtk pisze, nie bierz z postoju, zawsze zamawiaj telefonicznie.
ciri znam tanie taxówki (okolo połowy ceny) wyślę ci na priva tylko wczesniej zamów 😉
zawsze z miasta nimi wracam 🙂 także lepiej ci będzie pojechać taxi

 ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym

 ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
ovca   Per aspera donikąd
02 grudnia 2010 22:53
Poza pokazem reiningu będzie można też obejrzeć "łatki" z Paint Horse Club Poland  💘
Bylam rano w hali, wszystko juz przygotowane, na tym parkingu z tylu porozstawiane namioty, stoja koniowozy i bukmany, wiec nawiazujac do czyjegos pytania z wczesniej - tam sie nie da stanac. Trzeba szukac gdziekolwiek.

Jesli ktos idzie dzisiaj - dajcie znac, czy bardzo zimno jest w srodku po kilku godzinach siedzenia.
Jesli ktos idzie dzisiaj - dajcie znac, czy bardzo zimno jest w srodku po kilku godzinach siedzenia.

W hali jest OK, nie zmarzniecie.
JA mam stresa jechać jutro z Poznania 🤔
My z katiją jesteśmy i podglądamy treningi 🙂.
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
03 grudnia 2010 15:06
ktoś wie może czy są tam też targi???
bo CSI w Katowicach odwołane został same pokazy...
jaki nr tramwaju jedzie z krzyków pod halę stulecia? ile czasu trzeba przewidzieć na pokonanie tej trasy tramwajem?
Samochodem się tam pchać nie będę, wrocławia nie znam za dobrze, a jak są remonty to już w ogole czuję się jak ciotka w czechach 😂
W jaki sposób mozna podejrzeć trening? o której mniej wiecej jechala dzis Anky?
Z Krzyków 2 pod Halę. http://www.um.wroc.pl/rozklady/przystanki/2_24_2.html
Teoretycznie 40 minut, ale licz, że jest zima i może się wykoleić. Nawet nie 2, ale inny i utkniesz 😉.

Trenowali np. woltyżerkę na hm, arenie, więc można było podejrzeć, jak się jest wcześniej i jest się obsługą stoisk 🙂. Nie wiem, jak normalnie biletowani ludzie.
Dziękuję Aguarius :kwiatek:
mam nadzieję, ze dojadę te 300 km do wroclawia w 5 godzin... dzisiaj zrobilam 100 km w 4 godziny (z czego 70 autostradą  :konik🙂
JA mam stresa jechać jutro z Poznania 🤔


a ja ze Szczecina, bede siedziec cala droge jak na szpilkach. Zeby tylko w nocy nie padalo i nie zasypalo torow! 🙇
jedziesz samochodem?
ja zrezygnowalam na rzecz pociagu, bo na drogach podobno masakra 🤔
Ja jutro wyruszam w nocy z Bydgoszczy 🙁
Nie wie może ktoś jak drogi ?
ta główna trasa na poznań jedzie się spoko, wiadomo spokojnie, bo jechałam
generalnie wcześniej wyjedźcie bo wiadomo -na szczęście śnieg ma nie padać
\
okja nie wiem jeszcze czy będę w sobotę czy niedzielę czy sobotę i niedzielę, spotkamy się na miejscu jakby ktoś poznawał z tych co nie znają to podchodzić proszę  😁
miało mnie nie być, ale pogoda nie pozwoliła dzisiaj jechać do Katowic, więc jutro będę robić zamieszanie w "czerwonym" sektorze C1  😁  😅

Drogi?
A co to jest? Bo u nas wyginęło!
No dobra, co trzecia ulica wygląda w miarę dobrze, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.
Ale tam gdzie nie jest posypane i odśnieżone to masakra, najgorsze osiedlówki i te małe uliczki, ale to normalne...

Jak wrażenia po pierwszym dniu? Był ktoś?  👀
[quote author=kotbury link=topic=33326.msg794795#msg794795 date=1291384971]
JA mam stresa jechać jutro z Poznania 🤔


a ja ze Szczecina, bede siedziec cala droge jak na szpilkach. Zeby tylko w nocy nie padalo i nie zasypalo torow! 🙇
jedziesz samochodem?
ja zrezygnowalam na rzecz pociagu, bo na drogach podobno masakra 🤔
[/quote]
Jedziemy autem bo wczoraj próbowałam z Poznania do warszawy dojechać pociągiem... i nie dało rady...
wrazenia:
program jest ciekawy. jest szoł 😉 moze sie podobac nawet laika. fajnie przygotowane, profesjonalne pokazy. lorenzo- rewelacja, choc konie nie calkiem sie go sluchaly 😉 to tym bardziej podobal mi sie ten pokaz, poniewaz okazalo sie, ze te konie to nie maszynki, potrafia sie biesic, i wymagaja wielkiej pracy. piekne. anky- bardzo ladny pokaz, moim zdaniem duzo ladniejszy, swobodniejszy i z wieksza swoboda i finezja niz to co do tej pory moglam zobaczyc na filmikach.
zaprzegi super- dobrzy wariaci i robia show w przejezdzie rownoleglym w zrecznosci. kucyki i dzieciaczki, tez bardzo fajnie, choc jedna mala sila odsrodkowa wyprosila z siodla. dzielnie jednak wstala i jechala dalej. skoczkowie, rowniez w przejazdach rownoleglych- szaleja!! 😀 piekny pokaz woltyzerki. west najslabiej, ale podobno dlatego, ze nie ma podloza.
jesli ktos nastawia sie na targi to sie zawiedzie. stoisk jest dosc malo. chyba, ze jutro jeszcze dostawia sie wystawcy.
w hali jest dosc zimno, poniewaz wejscie dla koni jest otwarte i wieje z niego strasznym mrozem.
Byłam , widziałam . Lorenzo super , mimo kilku nieudanych tricków, jestem pod ogromnym wrażeniem . Anky pokazała przejazd na poziomie GP , odniosłam wrażeniem , że po najmniejszej linii oporu , ale to moje subiektywne odczucie. Poza tym wyścig dzieci na kucykach , zaprzęgi , woltyżerka, western , skoki , wszystko już było . Ogólnie było bardzo mało ludzi, także podejrzewam , że jutro i w niedziele będzie dużo lepiej . 
Na pewno lepiej przygotowane niz CSI w Katowicach 😉 Ale bilety sa koszmarnie drogie na te impreze!

 ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się