Oficerki

na ostatnim zdjęciu na nodze świetnie wyglądają  😀
paulut., dostałam je dziś wieczorem z dostawą do stajni, jutro postaram się o zdjęcia w świetle dziennym
to wstaw jak zrobisz  😉
Fantazja, a można zapytać ile wynosi ta kusząca cena? Oficerki wyglądają bardzo fajnie 🙂
bostonka, kupiłam je za 180Euro

mam już zdjęcia



Witam
Mam zamiar kupić oficerki skokowe sznurowane i zastanawiam się nad Sergio Grasso, Petrie i Parlanti, które z nich są najlepsze ?
A może jeszcze jakieś inne polecacie ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 grudnia 2010 17:24
ja mam DeNiro i je polecam 😉
Fantazja Jaki masz rozmiar stopy?  😎 Troche się marszczą nie ładnie z przodu..
kujka   new better life mode: on
17 grudnia 2010 20:00
Fantazja, ja bym chyba na Twoim miejscu wziela wyzsze troche...
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 grudnia 2010 20:09
bostonka, kupiłam je za 180Euro


jak na buty za taką cenę - dramka i kujka - czepiacie się z zazdrości 😁

super są!
Dramka marszczą się trochę bo w kostce nie są idealnie dopasowane, ale mi to nie przeszkadza
a rozmiar mam 41, ale te oficerki to 40 i są ok
kujka wyższe odpadają, bo mam je tuż pod kolanem, do skokówki już ich nie nałożę póki nie osiądą trochę
caroline mi się bardzo podobają, szczególnie za taką cenę  🤣
Ja jestem nadal zakochana w moich hippica..kocham i cierpie  😁
Dramka, też miałam je zamawiać, ale jak tu nadarzyła mi się okazja, to kupiłam
Gillian   four letter word
17 grudnia 2010 20:38
Witam
Mam zamiar kupić oficerki skokowe sznurowane i zastanawiam się nad Sergio Grasso, Petrie i Parlanti, które z nich są najlepsze ?
A może jeszcze jakieś inne polecacie ?


Mountain Horse  😅
Ja mam obecnie oficerki Hippica i jest to moja druga para (po reklamacji wymienili mi na nowe, bo jak chcieli wymienić podeszwę to się cały oficerek rozpadł, a były używane tylko rok) używam je od 5 mies i wyglądają już nieciekawie...
Dlatego postanowiłam te zostawić sobie na treningi, a inne, lepsze kupić na zawody
a wybierając z tych trzech firm to które najlepsze ?
Sergio Grasso, Petrie czy Parlanti ?
Muszę się pochwalić - kupiłam sobie oficery Tattini Pointer.
A jakie ładne:
BaŚ dobry zakup 🙂
mam już Tattiniosze od 2 lat i dopiero jakieś 2 tyg temu w jednej poszedł zamek do wymiany 🙂
używam je codziennie,błoto,śnieg,deszcz nawet w jeziorze ze mną pływały  i nic :P  nawet się nie rozklejaja 🙂
Póki co rozchadzam po domu i jestem zaskoczona, jak są wygodne - ta skóra mimo że gruba to taka mięsista, nie twarda, no i rozmiarówka standardowa o dziwo pasowała jak ulał - idealna długość stopy, obwód łydki, pod kolanem nie ma masakry, a jak siądą ten centymetr, dwa to będzie bajka
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 grudnia 2010 19:50
Użytkownicy Petrie Olympic - jak się sprawują? Miałam kupować Perfecty, ale dostałam dodatkową robotę, więc mam nadzieję dać radę uzbierać te dodatkowe 500zł 😉 A niestety moje ukochane Koenigsy mają coraz węcej wywietrzników...
Witam
Mam zamiar kupić oficerki skokowe sznurowane i zastanawiam się nad Sergio Grasso, Petrie i Parlanti, które z nich są najlepsze ?
A może jeszcze jakieś inne polecacie ?

Ja mam skokowe, "sznurowane" oficerki Sergio Grasso, mam je od roku, jeżdżę w nich codziennie średnio 2 konie dziennie, jestem z nich bardzo zadowolona, poza widocznie zużytą skórą na wewnętrznej stronie łydek uważam, że wyglądają jak nowe, ale faktycznie zakładam je tylko na jazdę bądź przesiodłanie konia. Do prac stajennych mam zwykłe buty. Z mojej strony godne polecenia.
[quote author=Ktoś link=topic=211.msg812435#msg812435 date=1292606657]
ja mam DeNiro i je polecam 😉
[/quote]


Wlasnie tez je bede zamawiac.. ale na model sie nie moge zdecydowac...
Bo maja byc zarowno na skoki jak i za jakis czas na ujezdzenie... wiec za bardzo skokowe glupio wygladaja przy fraku...i mam dylemat:P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 grudnia 2010 20:57
kup dwie pary  😜
Ale w tym problem ,ze ja mam stricte ujezdzeniowe.. i mysle ze z sezon  gora dwa pociagna, mim,o ze nie przepadama za nimi bo sa ciut za duze... ale dooram je... treningowe mam, i juz na zawody sie nie nadaja, wiec teraz chce takie na zawody, na skoki, na ujezdzenie jak tamte sie dobija...
Wyszukiwarka nic nie znalazła, ma ktoś Petrie Coventy?
Jak się sprawują?
Chciałam kupić Hippiki, ale mam złe doświadczenia z tą firma jeśli chodzi o sztyblety i sztylpy.
Piszecie że oficerki są lepsze?
Czy lepiej zainwestować w Petrie?
Ma ktoś może oficerki Petrie Meredith lub Parlanti America ?
mógłby ktoś wyrazić swoją opinie o nich ?
Sluchajcie.. moim zdaniem jak sie wyda na oficerki 2 tys a nie 700zl to sie o nie bardziej dba i oszczedza...

Moje hipiki sie rozwalaja, ale im sie nie dziwie, 6 koni dzienie, padoki, myjki, mloto, kurz.. maja prawo.. Kazde by sie rozwalily.Wiec jak najbardziej jestem na plus dla hipiki..

Konigsy oszczedzane a popekaly i sie porozklejaly mimo naprawde niwielu jazd..
Ja swoje za 700zł oszczędzam i zakladam tylko na zawody, marzyłam o nich pare ładnych lat.. 😉
mam Montain horsy !!! pomijająć, że dopinam je narazie tylko na goła noge to są idelane  🤣 jak mi sie uda je dopiąć na bryczesy to będą idealne  😀 bo sa piękne    😍
paulut. dawaj zdjęcia !  😍 😍 😍
na razie zdjęcie buta po wyciągnieciu:

na nodze zdjęcia zrobie jutro 🙂 ;p jak mi bryczesy wejdą  🏇

rozmiar zdjecia!
🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się