Oficerki

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 listopada 2010 13:53
kenna IMO są cudne i szkoda, że oszpeciłaś je zamkiem 😉 I gdybyś nie napisała, podejrzewałabym, że kupiłaś po prostu używane oficerki 🙂
Strucelka, wiesz nie podejrzewałam że będę w stanie je założyć bez rozpinania zamka. Kiedyś próbowałam nabyć oficerki od Kucunia (były za ciasne o odrobinę) i żeby je zdjąć koleżanka ciągnęła mnie na fotelu przez pół stajni 😀 Miałam atak paniki i klaustrofobii  🤣 bo myślałam, że się z nich nie wydostanę. Po wielu godzinach (hehe żart) udało mi się wyciągnąć nogi i od tego momentu byłam przekonana, że muszę mieć oficerki z zamkiem. Takie też kupiłam Hippiki i te również, ponieważ musiałam je zwężył o kilka centymetrów, zdecydowałam że będą z zamkiem, skoro już i tak będą przecięte. Gdybym wiedziała, że bez problemu je wsuwam bez zamka, to bym go nie chciała...
sei też miałam oficerki z zamkiem właśnie w tym samym miejscu 🙂  i wszystko było ok 🙂 nie przeszkodzał mi wcale 😀
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
18 listopada 2010 19:10
A co sadzicie o Sergio Grasso Arezzo???
z tego co słyszałam SG bardzo nie fajnie 'siadają' i marszczą się...
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat oficerek Mountain Horse? Czy te wszystkie 'patenty' w nich zastosowane naprawdę mają rację bytu, czy to tylko pic na wodę? Jak z wytrzymałością suwaków i skóry?
Najbardziej jestem zainteresowana opiniami o tym modelu: http://www.okser.pl/mountain-horse-oficerki-supreme-high-rider-p-3171.html

Czy jednak lepiej uderzać w coś bardziej tradycyjnego typu Petrie lub Sergio?
ja tylko moge cos powiedziec na tmat tych 'patentow"

• wkładka buta wyposażona w specjalne poduszeczki Gel Tech™absorbujące wstrząsy i chroniące przed nadmiernym obciążeniem stawów
• opatentowane wkładki stalowe MST™ w podeszwie buta

bo mam je w sztybletach MH i są super, chodzenie i jezdzenie w butach z tą wkładką to przyjemność, mięciutko i wygodnie, chyba najwygodniejsze buty jakie mam🙂
Ooo, wielkie dzięki Magdzior,  😉
A jak z jakością skóry w sztybletach? I z ogólną wytrzymałością?
Na pierwszy rzut oka jakość skóry fajna🙂 Mięciutka jest i podszyta (nie wiem czy w oficerkach też) taką hm.. siateczka sprawiającą wrażenie oddychającej od wewnątrz przez co są miękkie i wygodne, co do wytrzymałości to jeszcze niewiele wiem bo mam je od niedawna. W wątku o sztybletach wstawiałam zdjęcia i na chwilę obecną jestem wnich tak zakochana, że oficerki też bym MH chętnie kupiła, ale to na pewno nie teraz.
A i ja mam te sztyblety z zamkiem i sprawia on wrażenie wytrzymałego, nie należy do tych najcieńszych, jest grubszy od np zamka w czapsach hippica
z tego co słyszałam SG bardzo nie fajnie 'siadają' i marszczą się...


Tak wyglądają Marcina SG po tym sezonie (zakładane tylko na zawody)
Karmelita, MH to fajna firma i słyszałam same dobre opinie o ich butach. Przymierzałam Richmond High Rider i mam zamiar je kupić, tylko chyba potrzebuję rozmiar mniejsze. Przymierzyłam też Supreme High Rider - są śliczne i megawygodne, ale wykonane (w przeciwieństwie do innych oficerek MH) z bardzo cienkiej, delikatnej skórki, i nawet pani w sklepie powiedziała, że to buty tylko na zawody, bo przy codziennym ciuraniu długo nie pożyją. Więc jak chcesz oficerki do jazdy na codzień, to polecam MH, ale raczej inny model 🙂
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
20 listopada 2010 10:42
Przyszły moje Cavallo Junior Jump  :kwiatek: Jak narazie są świetne, wygodne, tylko w jednym muszę zmienić suwak, ale ślicznie dopasowują się do łydki, no i dorwałam je za okazyjną cenę w świetnym stanie...  😉
Gillian   four letter word
20 listopada 2010 21:59
bostonka, przy codziennym ciuraniu przeżyły mi około 2 lat - uważam, że to mega krótko. Ale i tak warto, bo są po prostu obleśnie wygodne. Kupiłam je jako buty na zawody, po jednej jeździe co by się rozjeździły - już nie chciałam słyszeć o innych.
Karmelita, wszystkie patenty są jak najbardziej użyteczne i nie są picem na wodę 😉
Czy zna ktoś TAKIE oficerki? Znalazłam zdjęcie w gazecie i nie mogę znaleść podobnych w sklepach...
Ktoś coś wie? Firma? Sklep? Cokolwiek?  🤔
przepiękne! ciekawe czy mają dodatkowy suwak, czy jedynie wiązane 😉
cieciorka   kocioł bałkański
21 listopada 2010 15:54
moim skromnym zdaniem tandetne ;]
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
21 listopada 2010 16:03
mi wyglądają tak trochę glanowato (nie mam nic do glanów), nie są w ogóle eleganckie.  😉
Właśnie dlatego mi się spodobały, bo lubię buty stylizowane w tym kierunku , ale to kwestia mojego gustu ;]
Nie mogę się zdecydować... Które oficerki są lepsze jakościowo- Konigs czy Cavallo?
Zdecydowanie Konigs!!!!
Heh a przed chwilą usłyszałam opinię,że zdecydowanie cavallo 😁
t5ak,zdecydowanie Cavallo 🙂
Mialam zarowno jedne jak i drugie. Skora, jakos wykonania i wytrzymalosc absolutnie nie do porownania!! Przyzwoite cavallo sa jedynie te z najdrozszych modeli, tansze sa "jednorazowe" dla mnie. Podeszwa sie odkleja, robia sie dziury bla bla.  Mowie przy codziennym uzytkowaniu, minimum 3 konie plus myjka, spacery blotko itp.
Mam do wyboru następujące modele i kompletnie nie wiem co wybrać:
- Cavallo Weltmeister
- Konigs Komet
- Konigs Favorit
Ja kupiłam dzisiaj Cavallo 😉
a ja zamówiłam dzisiaj SUPREME HIGH RIDER Mountain Horse i jestem ich baaaaaaaardzo ciekawa  😎
D+A Konigs bierz! Cavallo to sył jakich mało i tak jak pisze Maagdzia dobre Cavallo to drogie Cavallo

Drogie tzn.? Te weltmeister kosztują chyba ok.2 tys.to zaliczają się do tanich?😉
Oho tego to ja nie wiedziałam  😁  I tak brała bym Konigs
D+A Mam Konigs Komet sa ladne,wygladaja na trwale. Generalnie polecam  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się