Końska rewia mody cz. V (2011)

_kate, puszczaj!  😀iabeł:
wątek zamknięty
ja urzeczona kompletnie tym zdjęciem właśnie popełniłam pierwszy grzech szmatoholiczy w życiu... no dobra, drugi...  😁

wątek zamknięty
NICIAK <3
to jest jeden z niewielu kompletow , ktore mi sie nie znudzily szybko po nabyciu ;p

mniejsze zdjecie wstaw!  👿
wątek zamknięty
natt92, jakie ochraniaczki 😁
wątek zamknięty
czy ktoś ma zdjęcie tego czapraka pod siodłem? 
http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/91/20/14/1391201477
w szmatoholikach jest czerwono-czarny, a ja chciałam zobaczyć jak ta kolorystyka sie prezentuje.


I mam prośbe: jesli napisze, że mam zamiar kupić jakiś czaprak i nie będzie on w kolorze kremowym/beżowym czy czymś takim to mnie pogońcie i wybijcie ten pomysł z głowy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka, no bo szmata jest albo szał albobezszał, ew. 'założysz dwa razy i sprzedasz' 😁

kate_ ani on na was jakoś specjalnie nie wygląda ani żaden rarytas- sprzedaj albo lepiej wymień.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2011 20:36
Dostałam wreszcie zdjęcia z wczoraj 💃

Alt Rosa:


Wasabi (na którym niestety niemal nie widać koloru, może ktoś umiałby je podrasować?  :kwiatek: ):


I absolutny kolor życia - Lavenderowa łezka  😍





🙂
wątek zamknięty
Livia, ale grizzli 😁 w życiu tak zarośniętego konia nie widziałam, wow! 😁 Alt rosa ślicznie na was wygląda ale wasabi okrooopnyy...
wątek zamknięty
Livia alt rosa przegenialna  😜
wątek zamknięty
NICIAK <3
to jest jeden z niewielu kompletow , ktore mi sie nie znudzily szybko po nabyciu ;p



ja juz miałam kiedyś lemona ale właśnie mi się znudził i poszedł w świat... ten pewnie trochę u mnie pobędzie  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2011 20:40
Burza, no ja na mojego konia mówię per mamut 😉 Jest chyba najbardziej zarośniętym koniem, jakiego widziałam w życiu 🙂

Libella, dzięki 🙂

A Wasabi ciężko na zdjęciu było uchwycić, na żywo nawet fajnie wyglądał. Może na wiosnę uda się zrobić lepsze zdjęcia.
wątek zamknięty
Livia alt rosa najlepiej.

kate - mi tam się włąsnie podba szczególnie do jego maści- takie wyważone i eleganckie połącznie- żadnego dawania po oczach.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 stycznia 2011 20:43
Livia, alt rosa, mniam  😜 W ogóle coraz bardziej podoba mi się ten kolor, ale na kasztanie będzie paskudnie wyglądać, prawda?  🤔wirek: Lavender swoją drogą też ładnie, wasabi możesz puszczać w świat, IMO 😉
wątek zamknięty
Livia - Wiem ze pisałam Ci na PW wczoraj coś, ale.. NIE sprzedawaj alt rosy, fryziak wygląda obłędnie po prostu  😍
wątek zamknięty
Aga, a jaki kolor Twoim zdaniem byłby kolorem jego życia?

Kotbury, no właśnie ta spokojna, stonowana elegancja koloru mi się podoba. Kurczę, to mam zagwozdkę  🤔wirek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2011 20:50
Presja, arivle, kotbury dzięki 🙂

_kate
, ja bym puściła w świat, mnie takie połączenie kolorów kompletnie nie leży 🙂
P.S. zagwozdka 🙂
wątek zamknięty
ups  👀 już poprawiam!
wątek zamknięty
_kate a nie masz jakiegoś innego zdjęcia w tym czapraku? ciekawa jestem jak to wygląda jak Twoje konisko jest ciemniejsze... 👀
wątek zamknięty
A ja właśnie sprzątnęłam brillanta lavendera z ogłoszeń.  😎 W końcu doczekałam się na ten czaprak.  😜
wątek zamknięty
tylko coś takiego
[img][[a]]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/cowolwiek%2022222222222/-8747.jpg?t=1294694007[[a]][/img]

ale tu to nikt nie wygląda korzystnie. Ani ja, ani Złotko, ani czaprak  😉 😉 😉 😉 jego sierść jest już już wiosenna, więc wygląda trochę lepiej, Zimowych niestety nie mam. A może stety, bo on serio nie wygląda zimą  😉 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 stycznia 2011 21:22
[quote author=natt92 link=topic=41891.msg847318#msg847318 date=1294689423]
NICIAK <3
to jest jeden z niewielu kompletow , ktore mi sie nie znudzily szybko po nabyciu ;p



ja juz miałam kiedyś lemona ale właśnie mi się znudził i poszedł w świat... ten pewnie trochę u mnie pobędzie  😍
[/quote]

ESCADA ale nat pisała o swoim całym komplecie Niciakow z obecnej kolekcji nie o Twoim 😁
Mimo wszytsko jestem z Ciebie dumna 😅 tak się zaczyna szmatoholizm 🏇

_katea mi sie Barki bardzo, bardzo podoba w tym kolorze, myśle że pięknie by mu było również w bardziej żywych wyrazistych kolorach jak właśnie Green eskadrona albo Lavender
wątek zamknięty
Powiem tak: gdyby do tego czaprak były nałożone owijki to pewnie większość by mówiła, żeby nie puszczać w swiat. ja bym nie puszczała.
wątek zamknięty
Zairka nie ważne czy o moim czy nie w tym kontekście - odpisałam tylko ze mi już jeden niciak się znudził, to odpowiedź na to, że natt92 niciaki się nie nudzą 😉

szmatoholizm mi nie grozi, nie martw się, nie stać mnie na to  😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 stycznia 2011 21:28
[quote author=escada link=topic=41891.msg847421#msg847421 date=1294692044]
[quote author=natt92 link=topic=41891.msg847318#msg847318 date=1294689423]
NICIAK <3
to jest jeden z niewielu kompletow , ktore mi sie nie znudzily szybko po nabyciu ;p



ja juz miałam kiedyś lemona ale właśnie mi się znudził i poszedł w świat... ten pewnie trochę u mnie pobędzie  😍
[/quote]

ESCADA ale nat pisała o swoim całym komplecie Niciakow z obecnej kolekcji nie o Twoim 😁
Mimo wszytsko jestem z Ciebie dumna 😅 tak się zaczyna szmatoholizm 🏇

_katea mi sie Barki bardzo, bardzo podoba w tym kolorze, myśle że pięknie by mu było również w bardziej żywych wyrazistych kolorach jak właśnie Green eskadrona albo Lavender
[/quote]


no a ja z siebie nie bo znów kupiłam kilka 🤦 czapraków

wątek zamknięty
_kate, okropnie wygląda ten VS w ujeżdżeniówce...
opchnij czym prędzej, to nie jego kolor, ani na zimowej, ani na wiosennej sierści 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 stycznia 2011 21:29
Juliadna ja tez juz w tym miesiacu 4+ 2 komplety owijek , a jeszcze sie zastanawiam nad 1 kompletem owijek 🤬
wątek zamknięty
dostane jeszcze gdzies brillanta lightblue vs, bo jak zwykle zaczął mi sie podobac za poźno 🙁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 stycznia 2011 21:32
no tak tylko ja już tego nie kontroluje ;//

zaraz bede na minusie i co bedzie ....  🤦
wątek zamknięty
no właśnie- my mamy owijki do tego, tylko nie uwiecznione na żadnym zdjęciu z walnutem. Bo ja mam też ten drugi niebieski z tej kolekcji, owijki pasują do obu czapraków. Tu fajnie widać, choć fotosik poleciał po jakości, obok nas Sigma z walnutem. A ja z tym drugim niebieskim

kadryla se strzeliłyśmy  😉
Zairka, właśnie Lavender trochę mnie kusił...
Croopie, gdyby on miał profil inny... to bym za skarby świata nie puściła! ale to vs tak mi daje po gałkach
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2011 21:34
juliadna, nie martw się, ja już jestem na minusie  😵 i co? Kolejne szmatki lecą  😵  😂

To jest niewyleczalne  🤔wirek:

_kate, w tym niebieskim nieporównywalnie mu ładniej 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.