Końska rewia mody cz. V (2011)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 stycznia 2011 22:33
czy ktoś mógłby mi ubrać młodego w tofika i schoko  :kwiatek:

zdjęcie toffika pochodzi stąd

model  😉
http://i261.photobucket.com/albums/ii80/Nasturcja/IMGP9953.jpg 


edit zmieniam załączniki na zdjęcia  😉









wątek zamknięty
help  :kwiatek:
czy ktokolwiek wie jak wygląda Polopad Marine od strony z herbem? Szukam szukam i mam tylko zdjęcie polopadu roaylblau




a to co  😲 podpisany jako Polopad Oker


wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 stycznia 2011 22:48
disco - a nie przypadkiem taki właśnie jak dodałaś na foto ?

PS [[a]]http://cgi.ebay.de/Eskadron-Sattel-Pad-Ruckenform-marine-/140465337338?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item20b462f3fa[[a]] czy to oryginał czy tak jak  exlusive wyprodukowany bez herbu ? 👀
wątek zamknięty
Dziewczyny ale to MARINE więc standard, one nie mają herbu 🙂 kolekcyjny jest NAVY 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 09:08
chyba ze chodzi o polopad z kolekcji marine/kitt albo marine/royalblau... o ile takie wyszly 😁
wątek zamknięty
wydaje mi się, że jeszcze wtedy nie było polopadów 😉
wątek zamknięty
były 🙂 Toffee-Gelb i Marine-royalblue są z tego samego roku, a polopad toffee istnieje 😉

Burza nie wiedziałam, że są polopady standard 👀 A reitsportklawunde daje zdjęcie stron bez herbów, więc zgaduję, że coś tam po drugiej stronie jest.

Medzik hmm pewnie masz rację

zdjęcie royalblue
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:HaQfYRBYFTYGqM:http://i795.photobucket.com/albums/yy232/kleurenvandekjes/Eskadron/PolopadRoyalBleu.jpg&t=1[/img]
wątek zamknięty
Misia o tego właśnie siwka mi chodziło, kupuj zieleń jak Ci się podoba, jak Burza napisała - najwyżej sprzedasz  😀 ale moim zdaniem będzie super (może dlatego że ja uwielbiam zieleń  😁 )
Burza moja kolekcja jest skromna  😁 , brakuje mi jeszcze kilku cudów, które mi się śnią po nocach  😁
wątek zamknięty
Mój najnowszy nabytek, dziękuje wszystkim którzy doradzali mi w kwestii kolorów  :kwiatek:


Jeśli za tydzień słońce dopisze to obfocę dokładnie na koniu 🙂
wątek zamknięty
Pomóżcie głupkowi  😂
WS to, to samo co VS, nie?
Czy WS to wszechstronny?  😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 11:33
a gdzie masz takie oznaczenie? 👀
wątek zamknięty
na siodlarnia.com.pl
Nie wiem, spotykałam się z oznaczeniem DR, VSS, VS, SR, ale WS...
A i napisałam podali wymiary czapraka : rozmiar full: 57 x 54 cm
czyli raczej ogólnoużytkowy...?

edit. interpunkcja + dopisek.
wątek zamknięty
A ja się dzisiaj dorobiłam kompletu z Villa Horse.
czaprak Heritage i brązowe owijki Villa Horse. Kolory w rzeczywistości lepsze. Jestem ciekawa jak będzie na koniu to wyglądało, w połaczeniu z brązowymi kaloszkami 😀  😜



wątek zamknięty
Hypnotize, not my type, dziwne ma to pikowanie (?) i za wielki herb jak dla mnie...

Jeździłam dziś w moim najnowszym cottonie green - może jakiegoś szału nie robi, ale pasuje mi do konia 🙂 Obfocę przy innej okazji i sami ocenicie.
wątek zamknięty
Dzionka
Mnie się nawet podoba. Może dlatego ze zupełnie inaczej wyglada to na żywo. Ale i tak myślę ze dopiero na koniu będe mogła stwierdzic czy zostawiam go czy wysylam dalej w świat 😀
wątek zamknięty
Hypnotize
Kolorystycznie bardzo fajny, na kasztana będzie szał moim zdaniem  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 12:56
disco - ja poprosiłam Agę by się zapytała czy ten polopad z ebay'a ma herb czy też nie 😉 więc będzie wiadomo .. a że w sumie bym go kupiła jakby miał herb to inna sprawa  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 12:56
🏇 🏇 SZALALALALALA 🏇 🏇
własnie przyszedł listonosz i przyniósł mi owijki flax iiiii  cottona Milke 😜
tak sie cieszyłam że kolega w pracy stwierdził że mąż mi niepotrzebny do osiągnięcia orgazmu 😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 13:00
🏇 🏇 SZALALALALALA 🏇 🏇
własnie przyszedł listonosz i przyniósł mi owijki flax iiiii Milke 😜
tak sie cieszyłam że kolega w pracy stwierdził że mąż mi niepotrzebny do osiągnięcia orgazmu 😁


Gratuluje owijek i MILKI !  😍 na Grocie będzie BOSKO 😜

a co do stwierdzenia hmm .. mnie ostatnio tak ojciec podsumował  👍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 13:06
No ciesze sie ogromnie że udało mi sie upolowac cały komplet milki i wkoncu owijeczki flax 😅
wogole w tym miesiacu to sie wzbogaciłam o nowe szmatki mocno, a jeszcze jest opcja na 2 fajne rarytaski 😁

Hypnotize całkiem fajny, na kasztanie bedzie pieknie, tylko czemu juz go sprzedajesz? 👀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 13:10
Zairka - jak jakieś rarytaski z niemiec daj znać  :kwiatek: ja ostatnio też wzbogaciłam się o dużo za dużo ...  😵
wątek zamknięty
Zairka
Bo kupiłam dwa komplety. Jeden dla siebie do zdjęć na sklep, a 2 na sprzedaż. Tyle ze zdjec na koniu sie doczekac nie umiem 😉 Zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo na kasztanie z brazowymi kaloszkami z futerkiem naturalnym 😀
wątek zamknięty
Hypnotize, tez mam ten czaprak tylko w wersji czarno błęktinej. Dobrałam do niego owijki kavalkade i bardzo mi się podoba ten komplet na mojej siwej. Samo pikowanie nie jest faktycznie za fajne, ale nie widać go pod siodłem  🙂 Ten brąz powinien bardzo ładnie wyglądać na kasztanie.

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 13:15

do mnie przyszły czapraczydła od Majeczki 🙂


wątek zamknięty
avero_2
Generalnie sadze ze on nie moze miec innego pikowania przez , ze ma takie wielki herb w jednym rogu. Ale to fakt tego pod siodłem nie widać. Fajnie to u was wygląda. Ogolnie podoba mi się ten biały też 🙂 I fajny jest w dotyku. Lubie sztywniejsze czapraki.
wątek zamknięty
Hypnotize, ja generalnie wolę cieńsze, ale ten mi się spodobał właśnie dlatego, że jest trochę inny 😉 Może jednak uda Ci się dorobić jakiś fotek kompletu na koniu, fajnie by było zobaczyć jak wygląda inna wersja kolorystyczna na rudym.

Do mnie przyszła fuksja eskadron i dziś przymierzę na siwą. Ciekawa jestem jak będzie wyglądała w takiej żarówie... Do tej pory nie miałam takich kolorów dla niej, więc mam nadzieje, że się nie wystraszy czapraka... 😁
wątek zamknięty
super ice-blue  😉 powiedzcie mi jak po niemiecku puśliska ?  🚫
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 13:24
oooo Juliadna sliczny ten iceblue 😜

dziewczyny jak ktos ma rose juz w reku to koniecznie tu wtsawic bo meczy mnie czy brac corrona czy jednak zbierac na brillanta 👀
wątek zamknięty
ja mam owijki  😎 [[a]]http://cgi.ebay.de/Schabracke-Sattelpad-Anky-Dressur-braun-/270689474250?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item3f065996ca[[a]]

co ta za Anky? brazowa ?
wątek zamknięty
to jest coffee  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.