Końska rewia mody cz. V (2011)

powiedzcie mi jak po niemiecku puśliska ?  🚫

Steigbügelrieme​n
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 14:13
Naciau owijki rosa? do jakiego czapraka kupilas? 👀 chwal sie, i wstaw fotki owijek :kwiatek:
wątek zamknięty
Ach rarytasik na e-bayu
[[a]]http://cgi.ebay.de/exclusive-ESKADRON-Schabracke-terra-schoko-Springen-/130474875999?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item1e60e89c5f[[a]]
wątek zamknięty
kotbury przecież ten czaprak jest dostępny w tej limited edition. Ktoś nawet go sobie zamawiał, ale nie pamiętam kto to był.
wątek zamknięty
Ach rarytasik na e-bayu
[[a]]http://cgi.ebay.de/exclusive-ESKADRON-Schabracke-terra-schoko-Springen-/130474875999?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item1e60e89c5f[[a]]


to jest wersja exclusive wiec żaden rarytasik 😉
wątek zamknięty
Zairka , do rosy z Niemiec , jak dostane czaprak od Agi to pokaze komplet  😉
wątek zamknięty
A mówiłam żebyś kiedys brała cały komplet ode mnie 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 stycznia 2011 14:26
kotbury, właśnie takie 'rarytasik' wziełam 😉 nie mogę się doczekać aż przyjdzie  💃
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 14:27
kotbury hahaha ale sie obudziłaś 😂 dziewczyny juz chyba 3 zamownienie robia m.in tych czapraków 😁

fin a do kogo poszedl brillant? FANGA?
wątek zamknięty
zairka , tak ale juz do nie pisalam  😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 14:32
Zapomnij 😉
Fanga nie sprzeda swoich perełek ide o zakład 😁
wątek zamknięty
no wiem eh , dlatego wzielam cottona 🙂 mam jeszcze kantar z rose  😀
wątek zamknięty
Ale przecież rosa jest dostępna tak normalnie, więc czemu na nią tak "polujecie"?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
13 stycznia 2011 14:44
A ja, dzięki uprzejmości pani z Equi  :kwiatek: mogę mieć ślicznego brillanta green który jest teoretycznie u nich niedostępny  😎 tylko zastanawiam się, brać do tego owijki, czy sobie odpuścić...  🙂
wątek zamknięty
Ale przecież rosa jest dostępna tak normalnie, więc czemu na nią tak "polujecie"?


\no własnie 😉

Cotton to rozumiem bo to tylko w wresji exclusive, skad w ogóle są te kolekcje jak ma je tylko jedno osoba na niemieckim ebayu??
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 14:57
aga sama szyje 😂
ESCADA tez się smiała że jak nauczy sie wyszywać ich metki to wkoncu od niej cos kupie 😁

akzzi ja wcale nie poluje, wrecz przeciwnie myśl ze to standard i moge go kupic zawsze,powoduje że ciagle ten zakup odkladam na pozniej 😁

kodusiowata kochana Pani z Equi to nasza forumowiczka 😉 kcj90 😁
wątek zamknięty
pytanie szybkie - na pilnie - czy owijki z nowej kolekcji granatowe będą pasowały do czapraka Cotton maritim?
wątek zamknięty
xxagaxx, dostałaś przelew i PW? Jak następnym razem będziecie robić zamówienie to daj znac, bo teraz nie mam kasy, a ten sprzedawca ma dużo ciekawych rzeczy 😜

Zairka, tak, teraz "moją" rosę ma Fanga 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
13 stycznia 2011 15:08
Zairka  tak, wiem, ale czyżby Equi miał tylko jedną taką panią?  😎
epk wydaje mi się że na upartego by pasował - bo i to granat i to granat - ale ktoś tu wstawiał fotki porównawcze czapraków navy z tej kolekcji i z maritimu i wychodziło że są to zupełnie inne kolory. Owijek za to nie widziałam, ale myślę że są dobrane mniej więcej tonami koloru do czapraka. Ale bez obaw, owijasy navy z maritimu jeszcze dostaniesz 😉
wątek zamknięty
Na mnie już radze nie liczyć 😉 Tego zamówienia też bym nie robiła, ale już wam wcześniej obiecałam to nie chciałam sie wykrącać. Ale ja już tego powoli nie ogarniam 😉 W domu tylko kartony sie przewalają, to dla kogopś to dla innej osoby, to mam wysłąc a to ktoś odbierze osobiście... więc mam dość i na pewno przez dłuższy czas ani za hooksa ani za niemcy się nie będę zabierać 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
13 stycznia 2011 15:11
xxagaxx ciekawe ile wytrwasz, powodzenia  😉 ja jako postanowienie noworoczne wymyśliłam - "ograniczam szmaty". I co? 4 czapraki do mnie w drodze  🥂
wątek zamknięty
Właśnie sie dowidziałam ze chwile przede mną ktoś mi gwizdną cottona petrol w equi shopie !  🤬
edit.
wątek zamknięty
xxagaxx ciekawe ile wytrwasz, powodzenia  😉 ja jako postanowienie noworoczne wymyśliłam - "ograniczam szmaty". I co? 4 czapraki do mnie w drodze  🥂


ale ja nie napisałam że nie zamierzam sobie nic kupowac 😉 Tylko ze nie będe organizować zamówień.

Teraz siedze z listą, spisują co kto chciał, kto ile zapłacił, mimo że prosiłam żeby zapłacić do wtorku  😵 później zapłacę, będę czekać na paczkę, w miedzy czasie dostanę z 20 pw z pytaniem czy coś juz wiadomo, potem będę musiała to wszystko zapakować, zaadresować, nie pomylić zapakować do samochodu i dojechać na jakąś pocztę. I znowu dostanę z 10 pw czy juz wysłałam, a kiedy, a czy podam numer nadania.....

Chce ktoś taką fuchę?? Niesądzę ;/;/
wątek zamknięty
xxagaxx, jakbym mieszkała bliżej, to chętnie bym Ci pomogła... :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
13 stycznia 2011 15:33
ale ja nie napisałam że nie zamierzam sobie nic kupowac  Tylko ze nie będe organizować zamówień.
No niby tak, ale musisz przyznać - za granicą są największe rarytasy  😎
wątek zamknięty
ale ja nie napisałam że nie zamierzam sobie nic kupowac  Tylko ze nie będe organizować zamówień.
No niby tak, ale musisz przyznać - za granicą są największe rarytasy  😎


ale co ma jedno z drugim??  😎 😎

fin nie no ja wiem, tak się czasem mszę poużalać, w końcu nikt mnie do tego nie zmusił (no może pare osób trochę wyjęczało 😀😀)
wątek zamknięty
Ja w sumie już też mam trochę dość organizacji zamówień, ale zawsze ktoś mnie o coś poprosi i ustępuję😉 Chociaż muszę przyznać, że akurat większych problemów nie miałąm ani z płatnościami ani z zasypywaniem mnie pytaniami. wszyscy grzecznie czekają na info ode mnie🙂
wątek zamknięty
Co myślicie o czapraku navy sr z maritim na ciemnogniadym koniu, z brazowym siodlem?
wątek zamknięty
kotbury hahaha ale sie obudziłaś 😂 dziewczyny juz chyba 3 zamownienie robia m.in tych czapraków 😁



Ufff.. znaczy się nie jestem szmatoholikiem jeszcze mega zaawansowanym!
wątek zamknięty

Teraz siedze z listą, spisują co kto chciał, kto ile zapłacił, mimo że prosiłam żeby zapłacić do wtorku  😵 później zapłacę, będę czekać na paczkę, w miedzy czasie dostanę z 20 pw z pytaniem czy coś juz wiadomo, potem będę musiała to wszystko zapakować, zaadresować, nie pomylić zapakować do samochodu i dojechać na jakąś pocztę. I znowu dostanę z 10 pw czy juz wysłałam, a kiedy, a czy podam numer nadania.....

Chce ktoś taką fuchę?? Niesądzę ;/;/


Niedawno wzięłam na siebie zamówienie z Ebay.de, nie moge złego słowa na kupujących powiedzieć, wszystko terminowo, rzeczowo, same konkrety. Z przyjemnościa zorganizuję kolejne zakupy  🏇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.