Końska rewia mody cz. V (2011)

Ja właśnie jade do stajni to zrobię zdjecia mojego grubasa w Stone 😀😀 Ale jakość będize niestety stajenna ;/;/

Prał z was ktoś kiedy dralon?? Ja uprałam ostatnio w 30 stopniach i jest porażka ;/;/ Stracił kompletnie na swojej "puchatosci"
wątek zamknięty
eee... xxagaxx nie gadaj, że z derką za tyle kasy trzebaby się cackać ręcznie (?) by nie stracila swoich właściwości?  😲 
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 stycznia 2011 15:35
No najwidoczniej trzeba  🙄
mam nadzieję że polarówki Eskadrona się tak nie zachowują...  ❓
wątek zamknięty
Ja draloniki będę prać ręcznie w płynie do wełny  😀 a potem tylko na wirowanie do pralki. Wszystkie końskie szmaty tak piorę i dlatego są wciąż jak nowe  🤣

Dziś była przymiarka polarku Eskadrona, myślałam , że jest ładniejszy  🙄

Wybaczcie tło, ale wszędzie takie błoto i tylko w tym miejscu było w miarę .
wątek zamknięty
Azbuka jak dla mnie ta derka jest bardzo ładna 🙂 a Twój koń jest pięknie malowany  😜 świetne skarpety  😉
wątek zamknięty
wiecie, gdzie mogę dostać gruby uwiąz przynajmniej 3m długości? 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
15 stycznia 2011 16:19
Azbuka ten polarek jest śliczny!!  😜

Wiedźma
uwiązy 3 metrowe ma w swojej ofercie Harry's Horse.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 stycznia 2011 16:20
Azbuka masakrycznie mi się podoba, taka ceratka  😎 kupiłabym natychmiast ale nie wiem jak toto się zachowuje w praniu... bo jak xxagaxx opowiedziała o tym dralonie to się przestraszyłam, nie powiem 😲
wątek zamknięty
kodusiowata, dralony po praniu traca "milusi" dotyk, tylko tyle. Polary tego nie maja. mam polarowke przez 3 lata z eskadrona ciagle prana i nadal jak naowa
wątek zamknięty
Azbuka, wygląda wg mnie super
wątek zamknięty
Azbuka, derka prezentuje się super, ja bym się jej nie pozbywała 😉
wiedźma, w Decathlonie są bardzo fajne, długie i grube plecione uwiązy (w komplecie z tymi kantarami w kwiatki były, nie wiem, czy są osobno).
wątek zamknięty
Nie wiem gdzie mam się dowiedzieć na temat targów jeździeckich w Warszawie.Chodzi oto ,kiedy one będą w tym roku?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 stycznia 2011 18:40
jak myślicie czy te owijki będą pasować do cottona limegreena http://www.amigo-konie.pl/popup_image.php?pID=3944
wątek zamknięty
Ja draloniki będę prać ręcznie w płynie do wełny  😀 a potem tylko na wirowanie do pralki. Wszystkie końskie szmaty tak piorę i dlatego są wciąż jak nowe  🤣


jak ja bym tak prała końskie szmaty to bym stwierdziła ze już chyba coś ze mną nie tak. ESy, eskadrony Anky po 30 stopniowym pranie wyglądają jak nowe, doprane, i nie muszę się babrać rcznia. Szkoda mojego czasu 😉

Zaraz wrzucę zdjęcia Stone ale takie kijowe wyszły ;/;/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2011 18:50
Ja póki co prałam wszystko w pralce na 30 stopniach, ale Anky akurat średnio się dopierały niektóre...
Jestem przed pierwszym praniem cottona limegreen - skurczy mi się w praniu?  😁
wątek zamknięty
cottony są lepsze pod tym względem wiec powinno być ok😉 Na brillanty trzeba uważać 😉

Moje w Stone:
wątek zamknięty
Zazdroszcze tego stona.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
15 stycznia 2011 18:56
ponuro
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 stycznia 2011 18:57
xxAgaxx, absolutny bezszał, masz lepsze czapraki. Najlepiej puść go w świat, oczywiście wcale nie w świat tylko do mnie.  😀iabeł: Możesz się nim nacieszyć do lutego ewentualnie  😁

A tak już całkiem poważnie, średnio mi się podoba stone na twoim Tap Madl 😉
wątek zamknięty
jak myślicie czy te owijki będą pasować do cottona limegreena http://www.amigo-konie.pl/popup_image.php?pID=3944

średnio chyba  😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2011 18:58
xxagaxx, dzięki za pociechę 🙂
Kurcze, nie wiem czy to kwestia ogolonego konia, czy ogólnego braku światła, ale... jakoś mi to nie pasuje. Jest tak nijako. Może w dziennym świetle na dworze będzie lepiej?
wątek zamknięty
Zazdroszcze tego stona.


a kosztował mnie całe 140 zł 😀😀😀


cieciorka wszystko można powiedzieć ale stone zdecydowanie nie jest ponury 😉 Ma śliczny stalowy kolor i do tego lavederową lamówkę 😀😀 Moje konisko zimą jest za bardzo do stone podobne 😀😀 ale jak tylko przestanie mieć ten krótkośierścisty stalowy kolor będzie się zdecydowanie lepiej prezentował 😀
wątek zamknięty
matko... prawdziwi szmatoholicy to maja szczescie, zeby kupic takie boskie cacko za 140 zł  😀iabeł:
wątek zamknięty
a mi się ten stone podoba🙂i pewnie to kwestia zimowej sierści i światła, bo na żywo pewnie ta lamówka jest bardziej wyrazista niż na zdjęciu i na wiosnę moim zdaniem będzie już szał🙂
wątek zamknięty
Magdzior też tak myślę 😀😀

Ja nie wiem czemu większość tak szaleje za lavenderem nie doceniając stone 😉 A jest taki cudny  😍 😍
wątek zamknięty
mi z brillantow sie bardziej stone podoba a z cottonow lavender ktory wlasnie do mnie idzie  😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 stycznia 2011 19:09
dla mnie szał! uwielbiam stone'a  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2011 19:09
Stone jest cudny 🙂 Mnie się bardzo podoba ten odcień, tyle że na tej konkretnej maści Ediego nie ma szału 🙂
Z kolei boję się, że cotton stone na moim w ogóle będzie bezszałem i ponuractwem, więc wolę inwestować w lavendera 😉
wątek zamknięty
uwielbiam cottona lavendera  😍 , szukałam go długo , ale z braku efektów kupiłam limegreena i tez jest cudny  😡
wątek zamknięty
Dlaczego tak jest, że jak coś z eskadrona jest ogólnodostępne to ja tego nie nabywam bo nie zauważam.
Było tu na forum pełno lavenderów, szmatoholiczas galeria usiana nimi a mi ten kolor nie podchodził i tym sposbem odstrzeliłam całą kolekcję... a teraz co ja bym dała za takiego stona ale DL... szczególnie, że mój ulubioy brilant to negro z kolekcji coriander i kurde on też jest szary (wprawdzie ciemno szary), to nie mogłam pomyślec? 😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.