czapsy i buty

popatrz na ten ściągacz w Horse Hausie jest on dłuższy, niż w okserze
hmm ma może odrobinę inny kształt. Ale to są te same buty. Widocznie zdjęcia katalogowe są różnej "daty" jedne starsze drugie młodsze i możliwe że np. zmienili ten kształt.
dokładniej w okserze jest on po bokach a w HH przy zamku 😉
no możliwe, ale te w HH mi się bardziej podobają  🙂
Mona obawiam się że nieważne gdzie zamówisz dostaniesz takie same 😉
Może to trochę żółtodziobowe pytanie, ale czy do wiązanych sztybletów, dokładnie takich, jak tutaj http://www.horsepol.com.pl/index.php?str=prod_big&idk=942&kat= dobiorę skórzane sztylpy? Te haczyki nie będą przeszkadzać? 😡
haczyki nie przeszkadzaja
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
05 lutego 2011 14:15
Powiecie mi gdzie mam szukać sztylp "przedłużanych"? Mam na myśli takie sztylpy a'la ujeżdżeniowe.

chodzi mi o coś takiego:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 lutego 2011 14:45
m.in. Pan Paweł, Hippica, Petrie 😉
hippica przedluzyla by tak czapsy? a ktos moze wie ile wtedy doplacic? bo wlasnie chce zamawiac hippici italiano  a wydaja mi sie wlasnie dosc krotkie z zew. strony
hippica robi na pewno, nazywają się wtedy po prostu ujeżdżeniowe, kosztują tyle samo 😉
Hippica robi czapsy na zamówienie  😉
chcialam kupic czasy hipica italiano i nie bardzo wiem jaki wziac rozmiar,

jak mierzylam to wysokosc mam mniej wiecej 40/41 a szerokosc 37/38

a w tabeli sa rozmiary XS 40/37 i M 43/37 i boje sie ze xs beda za krotkie a m za dlugie
Moon   #kulistyzajebisty
12 lutego 2011 08:03
Aaale łaaaadneee!
Ciekawe tylko jak trzymają się na nodze, bo nie mają gumki pod butem, i czy nie podjeżdżają do góry.
bardzo oryginalne, tylko ciekawe czy praktyczne, no bo właśnie tej gumki u nich brak
bo designerzy stwierdzili ze gumki to część która najczęściej się niszczy więc po co ją stosować 🙂 to smao zrobili w sztylpach skórzanych z logo 1976 za chyba 299.99
Kiedyś mi sie ta gumka przerwała i nie dało się jeździć bo do góry podciągały się. Może te są profilowane i inne..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2011 10:42
chyba profilowane. wyglądają super! może niekoniecznie na co dzień ale do stylizowanych sesji zdjęciowych. obłęd  😍
chyba profilowane. wyglądają super! może niekoniecznie na co dzień ale do stylizowanych sesji zdjęciowych. obłęd  😍


tu jest krotkie video od nich
http://www.fouganza.com/FR/nos-produits-fouganza-22081773/
Miałam skórzane czapsy fouganza, były idealnie dopasowane. Skóra mięciutka i trwała.  👍
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2011 11:10
nie widać było żeby amazonce jakoś wybitnie podjeżdżały. ja jestem na tak  😎

pokażę jeszcze tylko swój zestaw. sztyblety MH i sztylpy by szewc. jedyne co mnie naprawdę w nich wkurza to zapięcie 'od dołu do góry'. nie mogę sobie z tym poradzić  😂
wstaw na nodze, albo najlepiej na koniu  😅

( tzn na swojej nodze jak siedzisz na koniu ;d )
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2011 11:26
oj to trochę będzie trzeba poczekać, ponieważ na razie nie jeżdżę. ale zobaczymy co da się zrobić 😉
moze mieliscie zle dopasowane sztylpy jesli podjezdzaly
i ja i moi znajoomi mieli sztylpy bez gumek i jakos nikomu nie podjezdzaly nigdzie. u mnie jedynym problemem bylo to, ze sie  przekrecaly, ale tylko dlatego, ze za luzne sie zrobily!
ze sie tak laicko zapytam.. wybierajac sztylpy mierzycie noge w bryczesach i starpetkach czy gola?
ja mierzylam gola i boje sie ze nie wcisne czapsow na bryczesy i skarpetke.. 😡
silly w bryczesach i skarpetkach, chyba że czapsy zakładasz na gołą łydke 😉

" jedyne co mnie naprawdę w nich wkurza to zapięcie 'od dołu do góry'. nie mogę sobie z tym poradzić "

Nie dziwie się, też bym sobie nie poradziła  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2011 23:25
dzisiaj już było lepiej! praktyka czyni mistrza  😎
a ja dla odmiany mierzę gołą łydkę. ewentualnie w samej skarpetce. bo lubię jak są bardzo dobrze dopasowane. a i tak się trochę rozbiją/rozciągną (gumowa wstawka) zawsze 😉
Jak zamawiałam ostatnio sobie czapsy to nawet nie mierzyłam łydki tylko wziełam najmniejsze jakie były w obwodzie  😁
Miał ktoś styczność z tym?


Sztyblety c.s.o model badmington.
Czekam na jakieś info, zdjęcia cokolwiek...
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 12:15
jeździł ktoś w trampkach Jacksonowych ? Chodzi o to, ze chcę fajne buty na lato. Mysłałam własnie o tych. W sztybletach mi jest niewygodnie chodzic cały czas, bo mam sztyblety długie, dużo z kostkę. Jak się sprawdzają w letni deszcz. I jak sie w nich jeździ ? 🙂

o takich :
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się