Puśliska

Fantazja Radziłabym zainwestować w coś innego niż puśliska Daw Mag 
jak  macie możliwość puszczacie puśliska pod czy nad tybinką?
szkoda mi tybinki, bo skóra fakurowana, a z drugiej strony takie reprezentatywne ładne puśliska ;p
Fantazja Radziłabym zainwestować w coś innego niż puśliska Daw Mag 

dlaczego? co z nimi nie tak? ze wszystkimi czy konkretnie z tymi ujezdżeniowymi?  🙁
chilli2Mogę spytać ile masz wzrostu? Bo planuję kupić Huberta z puśliskami i nie wiem jaką długość wybrać.
wczoraj macałam Wintecowe puśliska ujeżdżeniowe i przemawiają do mnie
Nie wiem co macie do puślisk DAW-MAGa  👀
Ja mam (te z taśmą w środku) i są świetne, bo nie rozciągają się, skórka fajna, nie obcierają siodła i wyglądają cały czas jak nowe  😅
Trista ja pisałam tylko o ujeżdżeniowych 😉 Bo dla mnie zapięcie się zdecydowanie nie sprawdza.
Te z taśmą w środku są godne polecenia - moja koleżanka ma i sobie chwali.
Ale reszta puślisk to raczej nic specjalnego ja bym nie liczyła na wytrzymałość;/ po niedlugim czasie potrafia wygadac okropnie.
Przynajmniej tak bylo z tymi z ktorymi dotychczas mialam do czynienia
Zuź ja mam 170cm wzrostu i pusliska wzięłam 135cm, bo nie chciałam zeby koncowka mi zwisała, i dla mnie one sa akurat🙂
Witam
Co myślicie o zwykłych puśliskach Global??
Info prosze na pw.
Na jaki wzrost puśliska 155cm?
kujka   new better life mode: on
23 lutego 2011 22:56
Dramka, na duzy 😉 naprawde na bardzo bardzo dlugie nogi.
Domyślam się po tym jak chilli2 napisała że ma 170cm wzrostu i pusliska 135cm
Fantazja, tych daw-magów co wstawiłaś nie polecam, sprzączka strasznie uwiera i znajomej bardzo szybko się rozerwły, ale Daw-mag robi też takie puśliska ujeżdżeniowe, zapinane ta taki haczyk H (takie jak prestige robi) i te już są na prawde fajne. Mamy w stajni 3 pary i wszystkie bez zarzutu, nie rozciągają się i robione są chyba w 3 rozmiarach. Te polecam.

O te:
http://www.daw-mag.pl/products/pusliska/pusliska-ujezdzeniowe.html

i nie są jakieś bardzo drogie
Dla mnie mega porażka to te sztuczne Kavalkade... tak je kiedyś reklamowano, zachwycano się. Mam je drugi rok i klnę codziennie, grube jak nie wiem co, ciężko je wyregulować.
W moje łapki wpadły puśliska skórzane PASSIER nierozcialiwe, bardzo miekkie i tanie w porównaniu do stubbena i prestige
tym moim 135cm lepiej się nie sugerować tak do końca, bo ja je z premedytacja kupiłam ciut krótsze niż by mogły być🙂 myslę że 145cm by było też ok.
W ogóle te moje to są wg daw maga młodzieżowe, normalnie standard jest 145cm, więc 155 to pewnie jakieś męske albo dla bardzo wysokich długo nożnych pań🙂
140cm na wzrost 164 beda za długie?
Ja mam Kieffery i Sommery dł 130cm przy wzroście 166cm. Do ujeżdżeniówki są "na styk" a do skokowego idealne.
Polecam zwłaszcza Kieffery - od dwóch lat przy codziennej jeździe są jak nowe
Dramka- Ja mam 163 cm wzrostu a puśliska 145 cm z tym, że zapinam je na 3 dziurkę od góry, więc zostaje niewielka regulacja (na foto które wstawiłam w poprzednim poście widać ile jeszcze wolnego paska zostało) szczególnie jeśli jeździsz w krótszych (skoki), radziłabym wziąć  troszkę  krótsze (135-140) 😉
Poza tym nie lubie jak mi sie ten ogonek majta  :kwiatek:
jak  macie możliwość puszczacie puśliska pod czy nad tybinką?
szkoda mi tybinki, bo skóra fakurowana, a z drugiej strony takie reprezentatywne ładne puśliska ;p


podpinam się pod to pytanie. Niektórzy maja puśliska pod tybinka. I nie wiem czy dotego trzeba COS specjalnie zrobić czy tak po prostu  🙂
Ja mam pusliska kieffera wzrostu mam 164 i pusliska 140 i sa idealne dla mnie.
Aczkolwiek moja kolezanka ma 164 i pusliska 150 i są ok  z tym ze wystaja za siodło  ; /
załamałam się normalnie

puściłam moje puśliska ujeżdżeniowe nad tybinką (siodło jeszcze sztywne, pod by się haczyły o przystuły) i jako, że muszą być max skrócone bo długie są, to ta sprzączka wypadła akurat na sztywnej tybince ( i centralnie pod łydką, masakra) i po 2 jazdach zorała ją w taki szlaczek, że strach :/

albo lądxują pod spodem albo czas poszukać zwykłych puślisk :/
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 marca 2011 19:33
Hej dziewczyny ; d Miał ktoś może te puśliska winteca ; )? :
http://www.ihaha.pl/product_info.php?cPath=146_147&products_id=678&osCsid=177d8f93524a6ba87f0e9b8099eb195e
Faktycznie nie przecierają siodeł ? Kupuje Isabelke i zależy mi zeby zamsz sie szybko nie starł ; ) I jak wypada rozmiarówka ? 70tką będą dobre na osobe około 164 cm wzrostu ;d  ? Jeśli nie te to które są "najbezpieczniejsze dla siodła" ; d ? w granicach około 200 zł ; )
Nigna, w izabelce możesz puśliska przełożyć pod tybinką
a czy ktoś dopasował  inne niż prestige puśliska do brązu prestige?
albo może ktoś pomógłby mi anmierzyć decathlon, w którym będą te puśliska, bo w Warszawie juz takich nie ma
http://www.decathlon.com.pl/PL/pu-liska-gp-500-19772583/
może ktoś mógłby pomóc mi je kupić?
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 marca 2011 20:44
Fantazja: o nawet nie wiedziałam  😲 To zmienia postać rzeczy, tak sie wlaśnie zastanawiam jak on chcą pogodzić zamsz z puśliskami ; d  :> już wiem ;d dzięki  🙂!
Nigna, też zauważyłam że się wyciera to założyłam pod - da się, nawet zwykłe skokowe
Czy ktoś miał do czynienia z puśliskami firmy Fair play miękkie przeszywane ???

http://allegro.pl/pusliska-skorzane-fair-play-miekkie-przeszywane-i1534495038.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się