Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
15 lutego 2011 13:19
Spróbuję poszukać tych vansów i obejrzeć je na żywo.  👀 W necie wyglądają ok.  😀
Dzięki  :kwiatek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 lutego 2011 13:23
santa, ja również zdecydowanie polecam Vansy!
Kocham je miłością wielką i ciągle mi ich nie dość  💘

właśnie, właśnie na wiosne trzeba by powiększyć rodzinke o nowe  👀
Ada, zamawiasz przez internet? Z jakiej strony?. Ja mam dwie pary. Kupione w sklepie. TYeraz chce jakieś zamówić ale nie wiem skad.
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 lutego 2011 13:35
szalonakobyła, ja zamawiałam z supersklep.pl, tylko trzeba patrzeć na długość wkładki bo według mnie rozmiarówka nie jest standardowa  😉
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
15 lutego 2011 17:21
Ada,  :kwiatek:
Jak będę miała czas poprzegladać Vansy to wrócę z prośbą o ocenienie moich wyborów 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 lutego 2011 12:58
Które byście kupiły? (foto kiepskie, bo komórkowe)

W tych gładkich minimalnie wystaje mi drugi palec - jest dłuższy niż paluch i zawsze mam z nim problem  👿
pierwsze
Dostałam od mej Bratowej-butoholiczki efekt jej sprzątania szafy i się zakochałam w tych kozaczkach  😍 tylko że cholera są na mnie za duże  👿
Horciakowa, zdecydowanie pierwsze 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 lutego 2011 13:33
W sumie też mi się te pierwsze bardziej podobają. Tylko ten wystający palec - nie będzie obciachowy?  👀 Co prawda nie wystaje jakoś bardzo, bardzo, ale jednak...
Horciakowa, obie pary b. ładne.
Też mam dłuzszego drugiego, i żadko noszee opentoe
Ja bym wzieła drugie. Chociaż zależy. Bo drugie np. do spódnicy mi średnio pasują.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 lutego 2011 14:08
ja bym wzięła nr 2.
IMO wystający palec jest trochę obciachowy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 lutego 2011 14:24
Horciakowa drugie są cudowne! co to za firma?

nadal nie znalazłam żółtych trampków 🙁 nawet w Converse z moim mieście nie ma  🙄
smarcik, czemu akurat żółte?
były w CCC z tego co pamiętam w wiosennej kolekcji 2010.
pony   inspired by pony
16 lutego 2011 14:58
Smart a patrzylas na etrampki? tam sa chyba zolte conversy, tylko nie wiem czy o takie zolte Ci chodzi
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 lutego 2011 15:01
a bo takie mi się podobają  😉 tzn najpierw chciałam takie jaskraworóżowe (w Converse są) ale 2 dziewczyny z mojej szkoły takie mają, więc już nie chcę  😁 a żółte są świetne, tylko właśnie nigdzie nie mogę znaleźć.. w CCC widziałam tylko niebieskie i jakieś w kratkę..

pony już patrzę  :kwiatek:
smarcik, na allegro są żółte Conversy 😉
bierz zólte sa śliczne , wogole o zgrozo coraz wiecej widze conversiakow na mojej polce  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lutego 2011 21:25
krysiex- piekne!  😜
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 lutego 2011 21:58
Dzięki za podpowiedzi  :kwiatek:

Nie mogąc się zdecydować chciałam kupić obie pary, niestety los zdecydował za mnie - te drugie zostały sprzedane 🙁
Kupiłam te pierwsze 🙂


Do tego jeszcze czarne czółenka


i kozaki


Uwielbiam takie meeeega wyprzedaże  😍

smarcik - te drugie, w sumie wszystkie były formy Oxy's - nie jest jakaś rewelacyjna, ale butki mają tanie i w sumie dość wygodne i trwałe jak na swoją cenę.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 lutego 2011 09:28
to jeszcze jedno pytanie od posiadaczek trampków converse  😉 jak jest z rozmiarówką? normalnie noszę buty 39-40, no i znalazłam  trampki dokładnie takie jak chciałam, tylko 'damskie' kończą się na rozmiarze 39,5 a 'męskie' zaczynają od 40. Nigdzie nie mogę znaleźć długości wkładki  🙄 no i nie wiem, czy jest jakaś różnica między męskimi a damskimi (np w szerokości buta itp) ? 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 lutego 2011 10:24
Moje aktualne marzenie...

http://allegro.pl/zara-limitowana-edycja-szpilki-chabrowe-40-nowe-i1447926295.html

Szkoda tylko, że nie mój rozmiar 🙁
Horciakowa, pięknie wyglądasz w tych 1 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lutego 2011 14:56
Moje aktualne marzenie...

http://allegro.pl/zara-limitowana-edycja-szpilki-chabrowe-40-nowe-i1447926295.html

Szkoda tylko, że nie mój rozmiar 🙁


aaaa!!!! to mój rozmiar!!! 😵
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 lutego 2011 20:50
Piękne są prawda? 🙁
o noł o noooł o nooooooooooooooooł ;( te kozaki łażą za mna odkad jedna z voltowiczek je tu pokazala a teraz jeszcze sa w moim ulubionym kolorze 🙁
Takie małe info w makro są conversy po 158zł. Można zobaczyć w gazetce  😀 Tylko kolory nie za ciekawe...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
17 lutego 2011 21:48
u mnie w gazetce chyba nawet za 129
Edit: wróć, zawsze patrze na te głupie ceny netto. jednak są za 158 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 lutego 2011 13:24
szalonakobyła - dzięki  :kwiatek:

Zobaczcie co własnie znalazłam - klik - jestem w lekkim szoku 😉

I coś dla wielbicieli zwierzaków - http://kobilevidesign.blogspot.com/2010/06/dog-2010.html i http://kobilevidesign.blogspot.com/2010/04/miao-2010.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się