Siodło skokowe

I niech tak zostanie. Sprawa wyjaśniona.

Resztę ci Dramka napiszę na priva, choć korci mnie by zrobić to tutaj.  😉
Napisz gdzie tylko chcesz 😉 Ja wiem co ci usiłowałam wytłumaczyć wielokrotnie. Ciesze się że Bogdan ci wyjaśnił.

Bogdan  :kwiatek:
Czyli ta terlica porusza się nie względem samej siebie ( nie poszerza się, nie wydłuża), ale względem 'otoczenia" w jakim się znajduje?
Już wiem.

Czyli pracuje- względem ławek, pracuje "na boki".

elastyczna terlica ma dac się skręcac  wzdłuż ławek
No nie..jeszcze wpadne na pomysł zmiany siodła na Bogdana  😵  🤔wirek:

A czy możesz stworzyć taki close contact ale z ciut głębszym siedziskiem i np srednimi poduchami?

Tak coś na wzór mojego arezzo tylko do dramki?   😎 :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 marca 2011 07:20
wiecie co?poczytałam posty Dramki - i bez urazy Dramko - ale zadedykuję Ci pewien skecz prosto z Monty Phytona...bo w HB Contact,nie ma siodeł zastępczych,nie ma pokrowców na siodła,nie ma gratisowych zestawów do czyszczenia siodła,nie ma popręgu gratis dla trenera  😎....i parafrazująć znów Phytonów "może nie znam się na skokach,ale wiem,co lubię" - lubię siodło HB Contact  😜

mam nadzieję,że moderacja lubi humor w stylu Phytonów...bo to jest doskonałe 😁:
MONTY PHYTON OSTATNIA WIECZERZA

i to samo w youtubie w oryginale:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 marca 2011 07:28
dramka ja wlasnie zmieniam z prestige'a ( silver star) na hb contact. kobyla ma dosyc nietypowy grzbiet bo wystajacy klab a za klebem plasko ( zdjecie : ) i wiekszosc siodelk opieralo sie tylko na przodzie i tyle, srodek przylegal ale nie tak jak powinien, z reszta kupilam z zaduzym siedziskiem itp itd

juz sie nie moge doczekac  😜

nie lubie seryjnych rzeczy ( 90% moich derek to szyte przez deb)
deborah   koń by się uśmiał...
02 marca 2011 07:36
ja też stoję w kolejce po Bogdanowe siodło.
czas mi pasuje bo zdążę się rozdwoić i dojść do formy po ciąży 🙂
Ktoś "bo w HB Contact, nie ma siodeł zastępczych, nie ma pokrowców na siodła, nie ma gratisowych zestawów do czyszczenia siodła, nie ma popręgu gratis dla trenera"

A kupując jakie siodło otrzymujesz taki zestaw bonus?  🤔 Bo mnie chyba coś omineło  😵
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 marca 2011 08:41
dostałam od kumpeli zdjęcia z wczoraj - upgradowany model wrotki 🙂 wrzucam z jeźdzcem,bo ktoś chciał zobaczyć jak wyglada w takim wydaniu :



Dramko - w Equipe choćby...w prestigu...w wielu firmach....dziwię się,że Cię to dziwi...

A kupując jakie siodło jest taki zestaw gratis?  🤔

Takie, którego cena powoduje, że jest to bez znaczenia 🙂 tj. 3-4 tys. EUR.
Ktoś dzięki za zdjęcia super wygląda🙂 i jeszcze ten granatowy czaprak 😍
Ja co prawda z siodłami HB Contact nie miałam do czynienia osobiście ale ze zdjęć co mi się w nich podoba to taki minimalizm, patrząc na nie mam wrażenie, że niczego nie jest za dużo ale jednocześnie nic nie brakuje🙂
[quote author=Dramka link=topic=1249.msg920547#msg920547 date=1299016723]
Bogdan nie ma siodeł "zastępczych"?  😁
zupełnie nie musi... aut Williamsa, ani Bugatti też się nie dostaje się na próbę...podobnie jak butów od Kielmana i fortepianów Steinwaya  😎
[/quote]
Wrotek, no ja Cie prosze... mam nadzieje, ze zartujesz, prawda?
Ktoś Mnie to bardzo dziwi bo dostałam z siodłem tylko pokrowiec.  🙄

Moge prosić jeszcze o fotki bez ktosiny?  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 marca 2011 17:46
proszę,sam Integro i HB Contact wrotki:

Gillian   four letter word
02 marca 2011 19:13
śliczne to siodło i wygląda całkiem przyjemnie, aż by się chciało posadzić w nie tyłek!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 marca 2011 19:26
Gillian, zapraszam 😉 nie ma co siadać,w tym siodle chce się galopować i skakać 🙂

przy okazji - fantastyczne puśliska,również polecam,a tu się dość dobrze zaprezentowały.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
02 marca 2011 19:32
Ktoś, jaki to rozmiar ?  😉
no to zbieram kase na siodło od Bogdana jutro dzwonie i zobaczymy. chyba dojrzałam do siodła skokowego ahhhh
Gillian   four letter word
02 marca 2011 19:36
Ktoś, a nie chcecie z tym siodełkiem wpaść do mnie na herbatkę?  😜
Ktoś dzięki  :kwiatek:
[quote author=wrotki link=topic=1249.msg920564#msg920564 date=1299017273]
[quote author=Dramka link=topic=1249.msg920547#msg920547 date=1299016723]
Bogdan nie ma siodeł "zastępczych"?  😁
zupełnie nie musi... aut Williamsa, ani Bugatti też się nie dostaje się na próbę...podobnie jak butów od Kielmana i fortepianów Steinwaya  😎
[/quote]
Wrotek, no ja Cie prosze... mam nadzieje, ze zartujesz, prawda?

[/quote]mówiac szczerze napisałem to zupełnie serio, to naprawdę towar premium...z tym ze jeszcze świat o tym nie wie i dzięki temu jest jeszcze dostępny dla normalnych ludzi, a nie tylko dla uwłaszczonych czerwonych stypendystów Fulbrighta i ich dzieci.
może mi ktoś podać namiary na Bogdana: mail lub tel.

mój mail:
magmar81@wp.pl

moje PW coś chyba szwankuje.

Dziękuję!
Telefon jest w ogłoszeniach  :kwiatek:
Wrotki, fortepian, samochod to takie dobra, ktorych mozesz sie spodziewac jak beda dzialac, jak je kupisz. w przypadku siodel, to chyba po ilus tam latach jezdzenia moge powiedziec, ze sory, ale nie kupie, jesli najpierw nie wyprobuje. kazdy ma za przeproszeniem wlasna dupe i inna niz pozostali 😁
reklama dzwignia handlu, milo jest poczytac o zadowolonych kupcach, no ale ludzie... siodlo to nie jest rzecz, ktora kupuje sie, bo ktos poleca w internecie. trzeba wsiasc i sprawdzic. zeby potem uniknac rozczarowan.

jezdze sobie teraz trzeci model Equipa i moge powiedziec, ze kocham te siodla 😍 kurcze obojetnie na jaki model wsiadasz, potrzebujesz jedynie godzinna jazde rozruchowa, kolejne godziny to czysta przyjemnosc 😍 nie wiem, jak oni to robia. wsiadasz i wszystko pasuje.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 marca 2011 20:03
Ktoś to siodlo pod Toba to to samo co na Integro bez jezdzca? czy jakies inne ?
ciekawska kolezanka ma equipe i bardzo chwali
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 marca 2011 20:06
ciekawska a kto Ci mowi, ze masz nie testowac siodla przed kupnem? osobiscie, w zyciu bym tak nie zrobila dlatego wlasnie testowalam Bogdanowa skokowke.
margaritka tak sie luzno odnosze do wpisow:

[quote author=Dramka link=topic=1249.msg920547#msg920547 date=1299016723]
Bogdan nie ma siodeł "zastępczych"?  😁
zupełnie nie musi... aut Williamsa, ani Bugatti też się nie dostaje się na próbę...podobnie jak butów od Kielmana i fortepianów Steinwaya  😎
[/quote]
Też po testowych jazdach zakupiłam equipa i jestem megaa zadowolona. Naprawdę porządne siodła. Teraz testowałam następne i wiem na pewno, że będzie moje  😍
Oczywiście skokówka zostaje ze mną - dobieramy ujeżdżeniówkę  🤣
Wrotki, fortepian, samochod to takie dobra, ktorych mozesz sie spodziewac jak beda dzialac, jak je kupisz. w przypadku siodel, to chyba po ilus tam latach jezdzenia moge powiedziec, ze sory, ale nie kupie, jesli najpierw nie wyprobuje. kazdy ma za przeproszeniem wlasna dupe i inna niz pozostali 😁
reklama dzwignia handlu, milo jest poczytac o zadowolonych kupcach, no ale ludzie... siodlo to nie jest rzecz, ktora kupuje sie, bo ktos poleca w internecie. trzeba wsiasc i sprawdzic. zeby potem uniknac rozczarowan.
naprawdę sadzisz, że z autami i instrumentami muzycznymi jest inaczej?...przecież właśnie wytrawny kierowca i muzyk, w pełni potrafi docenić i wykorzystać wszelkie walory wysublimowanego sprzętu.
od siebie dodam, ze po zakupie siodła H-BC sprzedałem pasierra comet II, a Ktosina nowego Equipa właśnie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się