Końska rewia mody cz. V (2011)

sei Ty zła kobieto  🙁
A jak wrażenia jeśli o niego chodzi?
wątek zamknięty
Ja weszłam w posiadanie eskadronowej fuksji i muszę powiedzieć że kolory na zdjęciach są przekłamane ona jest piękna. Dziś zrobię foty, ale zdecydowanie jest to najlepszy kolor dla mojego konia  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 marca 2011 10:21
Presja, to na żywo też jest taka żarówka? 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 marca 2011 10:24
akzzi, mam sporo nowego sprzętu który muszę futrzakowi przymierzyć. w tym popręg i ogłowie więc może. MOŻE go ubiorę we wszystko (w tym superieur) w przyszłą sobotę 😉
nie macałam ani nie widziałam na żywo jeszcze 🙁 mój kochający tata odebrał paczkę 😀 także ja zobaczę wszystko dopiero w czwartek 😉
wątek zamknięty
Livia- Właśnie ze nie! Na zdjęciach wygląda fatalnie, na żywo jest bardzo stonowana przynajmniej ja byłam pozytywnie zaskoczona. Kolor i lamówka, zdecydowanie dla odważnych, chociaż musze przyznać że wszystko ma taki sportowy charakter  😀 Dziś zrobię fotkę, tylko owijek nie mam do koloru.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 marca 2011 10:38
Presja, o to fajnie 🙂 Fakt, że kolor dla odważnych, ja mam Limegreena i Plum i w obu już sama lamówka daje po oczach 🙂

sei, ale będziesz miała przymierzania 🙂
wątek zamknięty
Livia- Plum mi się podoba, ale wystrzegam się raczej takiej kolorystyki na ciemnych koniach  😁
wątek zamknięty
xxagaxx, jasne, luz 🙂

asds, dzięki

dziewczynka, sportive może?

wątek zamknięty
Fantazja na milion procent kompletnie nie 😉 w rzeczywistości są bardziej brzoskwiniowe
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/17/765#i

Zairka mój Creame należy do grupy "Nigdy cię nie opuszczę" 😉 a co Ty w nim chcesz przerabiać?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 marca 2011 11:55
Disco u mnie tez zostaje for evrer 😜
ostatnio wstawiałam fotke projeku 😉 tyle ze herby beda z bling blingów 😁
wątek zamknięty
Burza sportive'a już nigdzie nie kupie a ja nie jestem łowcą czapraków. Wole poczekać, może pojawi się coś ciekawego w nowych kolekcjach 😉 Gdzieś mi przemknął taki czaprak HV Crown ale teraz nie mogę go znaleźć.
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
07 marca 2011 12:35
do mnie właśnie przyszedł PRZEPIĘKNY!!!! PRZEKAPITALNY! CUDOWNY Es cream 😜 zakochałam sie 😍
jeszcze tylko escadowa obróbka i będzie 🍴


Super 🙂 Wiedziałam, że trafi w Twoj gust.  Aby dobrze służył  :kwiatek:
wątek zamknięty
dziewczynka a taki HV:
wątek zamknięty
Murmel cudo 😜 wiesz może, która to kolekcja?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 marca 2011 13:27
[quote author=Zairka link=topic=41891.msg927123#msg927123 date=1299491900]
do mnie właśnie przyszedł PRZEPIĘKNY!!!! PRZEKAPITALNY! CUDOWNY Es cream 😜 zakochałam sie 😍
jeszcze tylko escadowa obróbka i będzie 🍴


Super 🙂 Wiedziałam, że trafi w Twoj gust.  Aby dobrze służył  :kwiatek:
[/quote]

ja chyba bede kochac wszytskie szmtay od Ciebie 😁 😍
i niezapomnij zerknąć czy gdzies zagramanicą  nie wystawili mojego utesknionego :kwiatek: 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 marca 2011 13:40
dziewczynka, to obecna kolekcja 😉
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
07 marca 2011 14:27
i niezapomnij zerknąć czy gdzies zagramanicą  nie wystawili mojego utesknionego :kwiatek: 😁


zerkam regularnie, nawet uczuliłam w tym temacie znajomą z Niemiec, więc nic nie powinno nam umknąć 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 marca 2011 14:41
dla tych co czatują na nową kolekcje eskadrona w sklepie okser.pl to mogą się jej spodziewać dopiero koniec marca/początek kwietnia  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 marca 2011 17:08
juliadna, oo, to faktycznie poślizg. A wiesz może, czy w innych sklepach też tak będzie?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 marca 2011 17:11
Livia pisałam tylko do sklepu okser.pl  bo ich oferta mnie najbardziej interesuje  😁
wątek zamknięty
Pewnie Mustang będzie miał szybciej Eskadrona, ale te ceny  🙄
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
07 marca 2011 18:46
anka black w ogloszeniach
wątek zamknięty
a co wam się tak spieszy do tego eskadrona?? 😀😀 Spoko dziewczyny, miesiac szybko minie
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 marca 2011 19:07
Felinka, widziałam, ale to już nie ta cena... 😉

xxagaxx, a ja bym już chciała dostać moją paczkę i nacieszyć się szmatkami 🙂
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
07 marca 2011 19:17
do mnie już leci mój creme  😍
tylko się zastanawiam jakie do niego nauszniki: marone czy choco?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2011 19:17
Felinka, widziałam, ale to już nie ta cena... 😉

[b]xxagaxx, a ja bym już chciała dostać moją paczkę i nacieszyć się szmatkami 🙂[/b]

Tak jak ja - wzięłam w końcu tylko cottony: oberżynę i yellow, chociaż głosik diabełka w głowie podpowiada "Na dobry początek kolekcji"  🤔wirek:  😁
wątek zamknięty
mnie prześladuje polopad royal....  🙄
wątek zamknięty
oj tam oj tam, a do kolekcji zimowej co będziecie robić. A tak przynajmniej teraz trochę poczekacie, potem się będziecie cieszyć i do następnej kolekcji czas jakos minie 😀😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2011 19:21
ententa, mi się podoba bicolor royal-white ale normalną cenę mają taką kosmiczną że wolę poczekać do wyprzedaży... ot tak jak teraz, na allegro Equishop powystawiał pasiaki za 175 zł  😀
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
07 marca 2011 19:24
ja narazie chce tylko sanda i do niego nausznki, a potem bedzie tak jak zawsze-coś mi się spodoba za późno  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.