Końska rewia mody cz. V (2011)

Kolory śliczne - pytanie jak z ich jakością, bo niestety firma York to zbyt wysokiej półki jeśli chodzi o jakość produktów nie trzyma 😉
Pewnie to się dopiero okaże po dłuższym użytkowaniu i praniu tych padów  😉 a nóż będzie niespodziewanka...
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 marca 2011 13:39
Cobrinha, nie wiem jakich produktow yorka uzywalas ale jak dla mnie to one sa zadziwiajaco dobrej jakosci (zwlaszcza jak sie porowna relacje jakosc-cena).
wątek zamknięty
w dotyku jakosc bardzo przywoita. zdarzaja sie jakies kawalki podwojnych przeszyc itp ale nie duzo i mysle ze za te cene mozna im to zdecydowanie wybaczyc (zwlaszcza ze wsrod tych wysokopolkowych tez podobne kwiatki maja miejsce).
Ja jestem baaaardzo pozytywnie zaskoczona 🙂
kolorki dosc dobrze oddane, ale bede robic jeszcze pojedyncze zdjecia.

z owijkami do kompletu jest problem, do fioletu i pomaranczy nie ma i nie wiadomo czy beda, reszta nie do konca pasuje. trzeba bedzie szukac po innych firmach
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
28 marca 2011 13:43
Dokładnie. Mam jednego yorka, który jest ciurany w bagnie, deszczu, słońcu, w lato, w zimie i na prawdę lekko nie ma a trzyma się bardzo przyzwoicie. Trochę się skulkował i trochę wyblakł, ale dopiera się pięknie, nigdzie się nie przeciera... Najlepszy czaprak do ciurania 😉
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
28 marca 2011 13:55
Chwale się ->

* Dorwałam Niciaka Lemon!
Miałam nic nie mówic, do czasu, gdy nie będe go miała w łapkach, ale sie nie moge powstrzymać xD 😍
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 marca 2011 13:56
Ja mam granatowe, polarowe owijki Yorka i sa super, o wiele lepsze od 3 razy drozszych eskadrona  🙄 (jak dla mnie 😉) Jedyne co mi sie nie podoba to paskudne logo tej firmy  😁 z owijek odprułam  😀iabeł:
wątek zamknięty
minerwa, a jeszcze są jakieś ciekawe propozycje yorka na ten sezon? masz może katalog w pdfie?
wątek zamknięty
Gagulec - super  😅 który to Twój niciak?
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
28 marca 2011 14:12
Gagulec - super  😅 który to Twój niciak?


4ty 😀. Jakbym się nie pozbyła Pinka to byłby 5ty...
wątek zamknięty
Pink jest za 100zł na allegro z tego co widziałam
wątek zamknięty
A po ile te pady yorkowe?
I sie pytam i pewnie nie ja jedyna więc proszę tu nie "modować".
Ewentualnie gdzie już w necie są do nabycia?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 marca 2011 14:34
kotbury, wejdz w ogloszenia na forum 😉
albo wpisz w google "pad york/pady york" 😉
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 marca 2011 14:34
minerwa, a jeszcze są jakieś ciekawe propozycje yorka na ten sezon? masz może katalog w pdfie?
tu jest katalog:
http://www.york.info.pl/
wątek zamknięty
[quote author=Ktoś link=topic=41891.msg953638#msg953638 date=1301319257]
minerwa, a jeszcze są jakieś ciekawe propozycje yorka na ten sezon? masz może katalog w pdfie?
tu jest katalog:
http://www.york.info.pl/
[/quote]
heheheh... poad brązowy się nazywa deep blue... a pad ciemno brązowy - kokosowy, hehehe 😁 tak mnie to rozbawiło
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 marca 2011 14:53
kotbury, deep blue to mega gafa producenta, fakt. ale kokos?
IMO pasuje 😉
wątek zamknięty
Ale oni chyba chcieli chocko - od czekolady (bo to taki ciemny brąz) czy cuś a wyszedł twór językowy😉

Kurde a się zastanawiam bo ostatnio w wielu czaprakach mam problem, że jeśli chcę osiodłać prawidłowo, nie na łopatkach i żeby czapraka z przodu trochę wystawało i zrobić dziubek to mi popręg wypada za tymi tasiemkami do popręgu.
I czy w tych yorkach też nie za bardzo  przodu są te przelotki do popręgu?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2011 15:00
IMO cocoa to nie kokos tylko kakao 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 marca 2011 15:04
sei, a no chyba ze tam jest cocoa, nie spojrzalam - ale zasugerowalam sie tym co napisala kotbury 😉
w kazdym razie tak czy inaczej tu akurat nazwa koloru pasuje.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2011 15:06
zgadzam się. gafa z tym deep blue  😂
jak już york podrabia anky to mógłby też eskadrona  😎
wątek zamknięty
juhu, to coś dla mnie, czyli koniareczki, której nie stać na Anky 😎
fajne te kolory, takie wesołe. bardzo smuci mnie brak czegokolwiek zielonego, ale to już mój własny, osobisty kaprys.
wątek zamknięty
Ktoś, już dostałam od minerwy, dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Powiedzcie mi proszę! Dlaczego?! Ten toulene niebieski eskadrona jest taki piękny i taki drogi ?  😵
wątek zamknięty
Powiedzcie mi proszę! Dlaczego?! Ten toulene niebieski eskadrona jest taki piękny i taki drogi ?  😵


Sama sobie odpowiedziałaś - bo eskadrona.  😉
wątek zamknięty
No, ale inne polarki nie kosztują aż 439 zł  😵
wątek zamknięty
Geronimoo, bo inne polarki nie są Eskadrona. 😉
wątek zamknięty
chodzi mi o te z kolekcji eskadrona 😉.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 marca 2011 16:12
Geronimoo, wiesz, taki chwyt marketingowy. Czyli metka Eskadron = co najmniej 2x drożej niż zwykła szmatka  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2011 16:18
przede wszystkim touleene to nie jest taki 'zwykły' polarek. gdyby tak było to kosztowałby pewnie tyle co bicolor.
eskadron to nie tylko metka. już nie przesadzajmy. dla mnie jakość tych rzeczy jest bardzo ok. nic mi się jeszcze nie zniszczyło. a z moim koniem lekko nie mają. małej fortuny wydanej doublefleeca nie żałuję a to przecież taki 'zwykły' polarek  🤔 🙄
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 marca 2011 16:32
sei, jeszcze zależy co z tego Eskadrona. Bo jak dla mnie uwiązy na pewno odpadną, wystarczy byle co by wyciągnąć w nich nitkę czy nawet miejscami przerwać. Nie mówiąc już o karabińczyku - koń mi się nawet nie odsadził, zaledwie pociągnął mocniej łbem (odsadzenie w każdym razie to nie było) a karabinek poszedł.
Użytkowałam czapraki i kantary, byłyby świetne gdyby nie cena. Kompletnie nieadekwatna do jakości. Bo jakość, mimo że niezła - to ta sama jaką oferują inni a w cenie dużo wyższej.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2011 16:34
Obiecane foto, dodałam porównawczo aque Esa, ale znowu kolor nie oddany 🙁
P.S. nie mogłam sie powstrzymać żeby nie dołożyć biedronkowych podkolanówek 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.