Stajnie w Lublinie

aien   wędrowiec
24 marca 2011 19:33
Chader, ciekawe osobiste wycieczki, ale tak naprawdę Jasnowata Cię nie obraziła, tylko wyraziła swoje zdanie. Myślę, że też powinnaś takie sprawy załatwiać na PW.


Moje znajome były w sklepie Baskil, niestety nie było tam dużo ciekawych rzeczy, ale ponoć ciągle dochodzą nowe dostawy, więc ja chyba poczekam z tydzień na rekonesans. 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 marca 2011 19:42
aien jak dla mnie też jej nie obraziła, lecz nie wypowiedziała się także w superlatywach. Moim zdaniem dziewczyna miała prawo wyjaśnić to co Jasnowatej "nie podobało się". 😉
fin w końcu się spotkamy!  😁
Karmelek mi także nie działa.
aien   wędrowiec
24 marca 2011 19:56
lockmittel nie przeczę tego, ale miało to dla mnie zupełnie inny wydźwięk. Nie wtrącam się, tez wyrażam swoje zdanie 🙂
Nie chciałam nikogo obrażać, ani atakować. Moja wypowiedź miała być neutralna, ale jak widać została zupełnie inaczej odebrana. Chciałam tylko podrzucić wiadomość, że słyszałam równiez negatywne opinie, ale nie chcę się do nich ustosunkowywać, bo nie mam prawa oceniać pracy Ewy. Wiadomo, że jeśli ktoś będzie chciał nawiązać z nią współpracę, to sprawdzi sam, a nie zawierzy ślepo forumowym głosom. Ale to wszystko wyjasniłam jej w pw, czekam na odzew. 🙂
aien   wędrowiec
24 marca 2011 20:06
Janowata, tak to jest właśnie, że na jednym końcu wsi pierdniesz, a na drugim powiedzą, że się zesrałeś  😁
upraszam o wybaczenie za kolokwializm, ale nie mogłam się powstrzymać.
Aien, umarłam, cudownie powiedziane  👍
Babki ja będę, mam transport na niedzielę 😉. Także Zygzak dogadamy się jeszcze  :kwiatek:
Może i ja się na zawodach pojawię coś popstrykać. Jak dużo jest zgłoszeń?
sorki że tutaj pisze ale nie mogłam znale odpowiedniego tematy
może mi ktoś powiedzieć czy WZJ w Lublinie jest czynny w sobotę??
a jak tam to w jakich godzinach?
czynny od poniedziałku do piątku-najlepiej byc do g.12 😅
Może i ja się na zawodach pojawię coś popstrykać. Jak dużo jest zgłoszeń?


Zgłoszeń podobno dużo-od ponad tygodnia brak wolnych boksów, także troszkę ludzi znowu przyjedzie.
My z kucuniem 2 razy 90 jedziemy także za zdjęcia będę baaardzo wdzięczna  :kwiatek:
esperado ,skąd wiesz,że już nie ma boksów?
Dzisiaj nas szeryf Wójcik o tym informował jak mu wspomniałyśmy  🏇
oł noł.. mam nadzieje,że jednak ktoś zrezygnował  😀iabeł:
szeryf ma to do siebie, że lubi też zmyślać i żartować. radzę się upewnić z pewniejszego źródła :p
mafera: jednak, że to jest dosyć pewna informacja - przyczepki porezerwowane od 2 tygodni na całe 2 dni mistrzostw  😎
Hoho to widzę że będzie co fotografować  😎 to halówki nie? 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
28 marca 2011 15:16
halówki 😉
to ja się pewnie pokręcę po rozprężalni i będę 'tfożyć'  😎
a bedzie rozprezalnia na dworze jako taka? bo nam 5 min na hali nie wystarczy  😵
A no własnie, o tym nie pomyślałam 😉. W Pikerze jeszcze nigdy nie byłam, w tym na zawodach, także w sumie ciekawa jestem 😉 no, ale będę się kręcić po dworze i tak ;p
o to może ja też wezmę aparat pod pachę i wam zdjęcia popstrykam ; ))

ostatnio na zawodach w Pikerze rozprężanie było na hali, ale myślę, że jak będzie ładna pogoda to teraz będzie na dworze ; )
zresztą trzeba się dopytać;]
podobno będzie na dworze, tam przy wyjeździe ze starej hali. ale nie jestem pewna  🙄
no to wszystko załatwione! DreamTeam2 wkracza do akcji  🏇
Witam wszystkich. Mam pytanie do Miejscowych🙂 Niedawno przeprowadzilam sie do Lublina i na razie nie rozeznalam sie konskiej sytuacji. Jaka stajnie polecacie na pensjonat w okolicach (do 30 km) Lublina. Czytalam duzo Waszych opinii o stajniach sportowych z mozliwosciami treningow. Mnie chodzi o stajnie dla konia typowo rodzinnego, nieduzego czlapaka, z mozliwoscia pojezdzenia na kawalku rownego w miare terenu, no i przede wszystkim z mozliwoscia wypadow w atrakcyjny teren. Warunek konieczny to staly dostep do pastwisk, chetnie w chowie polstajennym. Moze byc stajnia przydomowa.Prosze o jakies podpowiedzi.
Czytając propozycję Mistrzostw zrozumiałam, że znowu bd na hali głównej, czyli 7 min i jedziemy ...  🤔wirek:
za to nagrody znowu maja fajne, moglabym wygrac derke treningowa, albo torbe na siodlo  🏇
Z tego co się dzisiaj dowiedziałam to rozprężalnia będzie na dworze oczywiście o ile podłoże na to pozwoli....
silly a jakie konkursy jedziesz? Jeśli można spytać  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się