Stajnie w Lublinie

Ja mam jedno 😉

i ja jeszcze jedno znalazłam, trochę ucięte


i rozprężeniowe niedzielne



Malaa ja robiłam trochę zdjęć, jakie konkursy jechałaś ? zobaczę czy coś mam
a mi te zawody poszly fatalnie  😵 jak ostatnio bylo naprawde super tak teraz byla porazka.

w 90tce jechalam za wolno , pratktycznie do zadnej przeszkody nam nie pasowalo i zrzytka na 8 a w Lce to juz wgl porazka , tej bialej stacjonaty co wczesniej byla 8 za nic nie chciala skoczyc  😡
a i podloze tez nie pomagalo  :bum:
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
04 kwietnia 2011 18:05
Laski zawalaszcze zdjęcia robicie :kwiatek:
Podłoże jak to nasze pikerowskie, jest jeszcze grząsko ale w porównaniu do tego co było wcześniej jest już o niebo lepiej 😉
zawody jak dla mnie udane, miło, że pogoda dopisywała  😉
ma ktoś może moje zdjęcia ?
a mi te zawody poszly fatalnie  😵 jak ostatnio bylo naprawde super tak teraz byla porazka.

w 90tce jechalam za wolno , pratktycznie do zadnej przeszkody nam nie pasowalo i zrzytka na 8 a w Lce to juz wgl porazka , tej bialej stacjonaty co wczesniej byla 8 za nic nie chciala skoczyc  😡
a i podloze tez nie pomagalo  :bum:


Dokładnie to samo mogę powiedzieć, nie dość że moje młode malutkie (155cm) to w dodatku w ogóle do przodu nie chciał iść i skutek był taki że na nic nam nie pasowało; z siebie też nie jestem zadowolona bo zero płynności w jeździe ... A to 5 msc w 90 to chyba jakiś przypadek  🙄
ale naszczesnie sezon halowy mamy za soba i mam nadzieje ze powiew powietrza dobrze nam zrobi  💃
meithner w sobotę 2x80, a w niedziele 80 i 90 .
a ma ktoś może moje zdjęcia? co prawda trochę w to wątpię, ale zapytać można 🙂 🙂  :kwiatek:
Karmelkowa - gratulacje 😉))))

4edit; literówka
Brawo, brawo mój Karmelku <3  :pijacy:
Szkoda tylko, że nie mogłam zostać do końca i jechać zaraz po otwartych L jednego i drugiego dnia ;/
No to i ja się spytam... o moje zdjęcia, gdyż nie mam ani jednego z mojego przejazdu, bo moi kochani rodzice woleli sobie dłużej pospać  🙄
Podam przykładowe zdjęcie z poprzednich zawodów. :kwiatek: Teraz jechałyśmy ubrane na bordowo 2x80 dwa dni
Platna <3



przepraszam za offtop, ale tutaj więcej osób z lbl zagląda
może ktoś z Was, lub waszych znajomych, chciałby szczeniaka?? więcej w linku
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,73.msg964078.html#msg964078
czy jest ktoś, kto stał/stoi/planuje stać w pensjonacie u Strąków i czy mógłby podzielić się publicznie czy też na privie opiniami?
wiem, że temat ten był już poruszony tu na forum, ale z tego co widziałam, to wypowiedzi pochodziły z 2009 roku, więc może coś nowego?
za wszelkie nowe czy stare uwagi byłabym niezmiernie wdzięczna  :kwiatek:
Madzik, a są miejsca? Z tego co dziewczyny z Bon mówiły miejsc brak i raczej się to nie zmieni, ale może mam błędne/nieaktualne informacje...
Dla wszystkich spragnionych bryczesów 🙂 (to nie jest reklama, nie mam nic wspólnego z tym ciuchem)
na pętli węglin w Lublinie w ciuchu są bryczesy, nowe i używane (około 60 sztuk) po 30zł. Firm Eurostar, Pikeur, Usg czy innych nie muszę chyba przedstawiać. Różne kolory, różne rozmiary od małych przez normalne do ogromnych.
Wszystko stoi po lewej stronie jakby na osobnym dziale, tam gdzie rzeczy moro. Zajmują całą jedną ścianę.

Udanych zakupów!
To przy pętli na Węglinie są jeszcze ciuchy  ❓
Dawno tam nie byłam ;/ ostatnio pamiętam jak pisało że lokal do wynajęcia
Wiwiana   szaman fanatyk
14 kwietnia 2011 14:29
Tylko nie nastawiajcie się, że będzie można przymierzyć jak w normalnym sklepie - przymierzalnie nie mają zasłon  😁
Równie dobrze można przymierzając świecić gołym tyłkiem na środku sklepu  😂
a wie ktoś do której tam otwarte? 😀
od 8 do 18 stej 🙂
wiesz Wiwiana, kiedy ja tam ostatnio byłam (czytaj rok albo lepiej temu) były zasłony. Ale wiesz, minę miałaś wcale nie lepszą niż ja :P
Wiwiana   szaman fanatyk
14 kwietnia 2011 20:56
Bo to bezsens jest.
Bluzę jeszcze przymierzyć to nie problem, ale dupą gołą świecić naprzeciw wejścia... 😂
Oj wy to nie umiecie sobie radzić 😉
Znajduje się w takim ciuchlandzie jakiś szlafrok dłuzszy odwracasz się do ściany i przymierzasz, po kłopocie 😉


edit: swoją drogą czy ktoś byłby zainteresowany PASZAMI, które można kupić tylko w Białej Podlaskiej i niestety nie wysyłają (no chyba,że człek zamówi 500kg na raz 😉 ) Dokładnie te: http://www.wolapasze.pl/index.php?go=pasze_konie
Pasza tania i dobrej jakości (dawałam swojemu zwierzowi, oraz znam osoby, które skarmiają je cały czas). Po więcej informacji (dokładny skład itp będę miała na dniach) zapraszam na pw.
Możliwe, że będę jechała w rejony Białej więc przy okazji chyba zakupię ilość hurtową dla swojego zwierza.
czy jest ktoś, kto stał/stoi/planuje stać w pensjonacie u Strąków i czy mógłby podzielić się publicznie czy też na privie opiniami?
wiem, że temat ten był już poruszony tu na forum, ale z tego co widziałam, to wypowiedzi pochodziły z 2009 roku, więc może coś nowego?
za wszelkie nowe czy stare uwagi byłabym niezmiernie wdzięczna  :kwiatek:





z tego co wiem tam sa super warunki moja kolezanka trzymala tam konia i byla bardzo zadowolona. duze zielone pastwiska dobra opieka,kowal na miejscu . a co wybierasz sie tam z koniem?
pony   inspired by pony
15 kwietnia 2011 09:46
Tak jak juz pisałam ja tam stałam, tzn koń, warunki są suuuper, koń mega szczęsliwy, dobrze karmiony, wybiegany i takie tam. Z tego co wiem miejsc brak, ale nie zaszkodzi zapytać😉
Bo to bezsens jest.
Bluzę jeszcze przymierzyć to nie problem, ale dupą gołą świecić naprzeciw wejścia... 😂


w rozszerzanej spódnicy można przyjść i przymierzać 🙂 ja tak dziś zrobiłam😀
albo za wieszak z cichami się władować... chociaż... ja tam ze względó higienicznych daleka jestem od mierzenia... biorę, piorę, mierzę, jak niedobre to rozdaję albo sprzedaję i tyle 🙂. W Galancie w Swidniku można czasem coś trafić, ale generalnie nigdy nic szałowego nie znalazłam...
A jutro w jakich godzinach jest otwarte? A tak w ogóle to coś jeszcze zostało?  😀
Ja tez jak ostatnio byłam to zasłony były.  🤔
Ostatecznie to zawsze można "przyłożyć" bryczesy do siebie 🙂 a potem w domciu najwyżej troszkę przerobić 🙂
No może się wybiorę🙂 Ale w przyszłym tygodniu ;/ mam nadzieję, że coś jeszcze dla mnie zostanie
Dzięki za info 🙂
Odwiedził już ktoś ten nowy sklep? Baskil? Jest w czym wybierać? Szczególnie interesują mnie sztyblety 😉
A ten Baskil to jest w Lublinie ?
tak🙂
Baskil jest na ul. Wrońskiej 2 😉 obok KRUS - boczna Męczenników Majdanka
Sklep fajny choć dopiero raczkujący ale myślę że powoli, powoli a naprawdę będzie w czym wybierać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się