Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 lutego 2011 15:11
no przeciez sama wstawiłaś linka do tej koszuli w rozmiarze 36 😉

Aż taka ciemna nie jest,ale w Equishopie już nie ma.
Prawie w każdym sklepie możne negocjować  😉
W następny poniedziałek będę brała udział w pokazie przyszłorocznej zimowej kolekcji Pikeura, więc zdam relację jakich kolorów możemy się spodziewać  😅
Na wybiegu?

Dostalam zaproszenie na ten pokaz i mysle czy sie nie wybrać..
Wybieg to chyba za dużo powiedziane, ale tak - będę miała okazję poprzymierzać  😉
Uuu to tego przegapić nie moge  😅
powaliło mnie...
bo zastanawiam sie nad zakupem GINTANY śliwkowej...
w brązowej nie jeżdzę - tylko chodzę na codzień...
oblookałam gdzieś przecenę na nie... i myśle nad zakupem do jazdy 👀 👀
W następny poniedziałek będę brała udział w pokazie przyszłorocznej zimowej kolekcji Pikeura, więc zdam relację jakich kolorów możemy się spodziewać  😅


Forta a gdzie będzie to wydarzenie?
Forta, aaaaa to przyjdę zobaczyć 😀
majeczka   Galopem przez życie!
10 marca 2011 21:06
Gdzie? Mówcie szybko też chce Forte w akcji zobaczyć ;-))))
W Łazienkach?
F, cynkuj, przyjdę przecież 😉
Sklep stajnia 14-go organizuje pokaz kolekcji jesień/zima

http://www.stajnia.home.pl/index.php
Dramka thx  :kwiatek:
dodofon- dla mnie Gitania jest zbyt mało wyprofilowana w pasie, żeby w niej chodzić na co dzień. Nie podoba mi się to, jak odstaje w pasie.
ma niby naszyty taki pasek na pasie, który udaje profilowanie i wcięcie, ale tego wcięcia w talii tam nie ma tak naprawdę. I kurtka nie leży idealnie, moim zdaniem.
Natomiast do jazdy konnej jest SUPER.
A mnie nie podoba się kołnierz w Gitani
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale zaryzykuje ;p
Ma ktośmoże zdjęcia tego naczółka na koniu i może powiedzieć jaki jest jakosciowo ?
nie ten watek  🤦
to który  🙄
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 kwietnia 2011 17:05
Ogłowia 😉
z wątku o ogłowiach już mnie wyrzucili ;p Nie mam pojęcia do czego by się podpiąć ... 👿
Pisałaś w 'Galeria ogłowi' 😉 tutaj napisz ->http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.8550.html
Czy buty/sztyly Sergio Grasso są warte swojej ceny?
Czy ktoś może wyrazić swoją opinie?  nie wiem czy brać czy może nie warto wywalać kase w błoto?
Czy buty/sztyly Sergio Grasso są warte swojej ceny?
Czy ktoś może wyrazić swoją opinie?  nie wiem czy brać czy może nie warto wywalać kase w błoto?

Akazi ja mam dwie pary butów i jestem zadowolona, ze sztybletów też byłam, sztylpy dosyć brzydko osiadły, korci mnie też ta wyprzedaż w ihaha. Może kupić trzecią parę na zaś, ale nie wiem czy rozmiar 39 będzie dobry. W każdym razie ja polecam, bardzo ładne i eleganckie buty jeżdżę w nich codziennie.
czyli inwestycja na lata?
A rozmiary są normalne czy zaniżone/zawyżone? Rozbijają się nieco?
czyli inwestycja na lata?
A rozmiary są normalne czy zaniżone/zawyżone? Rozbijają się nieco?

Akazi jedną parę mam od roku http://www.equishop.pl/zobacz,298,kat,78,sergio-grasso-bergamo  jeżdżę w niej codziennie, czasami zdarzało się i 3 konie, wytarta skóra jest na łydce tam gdzie jest przyłożona do konia, poza tym nic się nie dzieje. Myślę, że należy mierzyć. Ja od 2 lat mam problem bo po feralnym złamaniu nogi, mam ją grubszą w piszczeli i muszę brać buty o nr większe, ale w niczym mi to nie przeszkadza, no może poza tym, że na tej grubszej nodze but jest bardziej opięty. Jeździłam w nich od razu, nie zdarzyło się, żeby mnie obtarły, są bardzo wygodne, w zimę wkładam wkładki, żeby było cieplej (jeżdżę w hali). Czyszczę je po skończeniu jazdy mokrymi chusteczkami dla dzieci. Drugie mam ponad 3 lata (robione na miarę ze wzmocnieniem przy kostce), ale używam tylko na zawody, więc rzadko, są wyższe i do jazdy super do chodzenia nie koniecznie. Sztyblety i sztylpy miałam pewnie ze 3 lata używane codziennie, wręcz ciurane, sztyblety były ok, natomiast w sztylpach poszły suwaki gdy znajoma próbowała zapiąć na za dużą łydkę, one trochę brzydziej osiadły. Jeśli chodzi o rozbijanie to tak trochę na pewno, ale nie za dużo. Ja jestem zadowolona. Załączam zdjęcia buty trening ok 1,5 roku, drugie ponad 3 lata.
Dedryk dziękuje  :kwiatek:
Zdecydowałam: zamawiam  🏇

Edit: jak mam obwód łydki 33cm, to sztylpy brać o obwodzie 33 czy rozmiar większe?
Mamy wątek: oficerki  😉
Czy ktoś widział gdzieś jeszcze frak Pikeur Abigail ?? Czarny 36 ??
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 kwietnia 2011 20:20
Nasturcja-Renata, w equi niestety na stronie mają, ale na stanie juz niestety nie.... :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się